badge ebook

Průvodce výběrem ERP, který vám pomůže ušetřit statisíce

Po 15 letech nasazování ERP víme, v čem firmy při výběru nejčastěji chybují. A jak zařídit, abyste vy jejich drahé chyby neopakovali.

Získejte zdarma průvodce výběrem ERP systému
badge ebook

Do tohoto průvodce jsme sepsali vše, na co firmy při výběru ERP systému musejí myslet

  • Jak poznáte, že potřebujete ERP systém?
  • Jak sestavit tým pro výběr ERP?
  • Na co se musíte zeptat svého dodavatele?
  • Na co nesmíte zapomenout ve smlouvě?

Vybrat vhodný podnikový systém je investice v řádu statisíců – a nám záleží na tom, aby se vám tato investice co nejdříve vrátila.

Naši ERP konzultanti proto sepsali kompletní návod, jak postupovat při výběru nového ERP systému. Od uvědomění, proč vůbec potřebujete ERP, přes stanovení požadavků na systém až po výběr vhodného ERP nebo kontrolu dodavatele.

V e-booku jdeme na dřeň a prakticky ukazujeme, jak si ověřit, že je vybraný ERP systém nebo dodavatel skutečně ten pravý. Vysvětlujeme, jak objektivně srovnávat jednotlivé ERP mezi sebou. Nebo také upozorňujeme, na co si dát pozor při podpisu smlouvy.

Věnujte průvodci 20 minut času a ušetřete statisíce korun, které byste možná jinak utratili za zbytečné funkce nebo nevhodný systém.

 

Chcete získat průvodce? Vyplňte údaje a je váš

JMÉNO A PŘÍJMENÍ *
FIRMA *
EMAIL *
TELEFON
POZICE VE FIRMĚ *

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné

Odesláním souhlasíte s našimi zásadami pro zpracování osobních údajů

Marek Kaman

E-book je výborným pomocníkem při výběru nového ERP systému. Obsahuje všechny důležité infromace, řeší praktické problémy. A navíc je srozumitelný i pro laika.

quotemark

Marek Kaman Product Owner ERP Money

Přečtěte si ukázku z úvodní kapitoly „Co je ERP”:

Zkratka ERP znamená Enterprise Resource Planning, česky podnikové plánování zdrojů. Označuje se jí informační systém, který automatizuje procesy související s fungováním dané společnosti, například prodej, distribuci nebo výrobu.

ERP systémy dokáží systematizovat fungování společnosti.

  • Všechny informace potřebné pro správný chod společnosti jsou v nich snadno a rychle dostupné, což usnadní a zefektivní práci.
  • ERP systémy dokáží díky CRM aplikacím (tedy aplikacím k vytváření a udržování vztahů se zákazníky) zlepšit i komunikaci se zákazníky a obchodními partnery.
  • Kvalitní ERP program lehce propojíte i s jinými aplikacemi, které vaše společnost používá (příkladem může být možnost propojení ERP systému Money s on-line fakturační službou iDoklad).
  • A dobrý on-line ERP navíc sníží investice do hardwarového vybavení.

Nesmírně důležitý je přitom výběr správného systému. Existují totiž takové, jejichž přednosti vyniknou jen v některých oborech. Ten, který je vhodný pro firmu z vedlejší ulice, nemusí být vhodný pro vás. Je proto vždy dobré zjistit, pro jaké odvětví podnikání dodavatel systém vyvinul a vybírat z programů odpovídajících branži, v níž se pohybujete (a samozřejmě jen ze systémů s odpovídajícími referencemi). Když zvolíte špatně, bude vám software k ničemu.