Skrýt menu
Skrýt formulář

Money ERP

Při plánování podnikových zdrojů jsou nejdůležitější správné informace. K profesionální práci s Money S4 a Money S5 vám pomůže správná dokumentace, novinky, nebo zajímavé články a videa, která zde najdete.

Nechte informace, ať pracují pro vás.

Dokumentace Videonávody Produktové novinky Tipy z ERP podpory

Jak převést svůj offline byznys do onlinu

24. 11. 2020

Pokud jste četli článek „Je krize vhodná doba pro digitalizaci a vstup do online prostředí“, tak už víte, že zákazníci se v době pandemické a popandemické houfně přesunuli do online prostředí. Prodeje v kamenných prodejnách se naopak vlivem opatření i opatrnosti zákazníků propadly. Všechno navíc nasvědčuje tomu, že takto to zůstane i do budoucna.

0

Krabicové nebo unikátní řešení e-shopu? / Přehled e-commerce CMS

02. 11. 2020

Výběr e-commerce CMS (Content Management System – systém pro správu obsahu, také označovaný jako redakční systém) a jeho dodavatele je závažné rozhodnutí. Na rozdíl od agentury, která vám spravuje PPC reklamu, se CMS nedá změnit v průběhu měsíce nebo dvou. Na druhou stranu si nevybíráte e-commerce CMS na celý život e-shopu, stačí ho naplánovat na několik let.

1

Je krize vhodná doba pro digitalizaci a vstup do online prostředí?

15. 10. 2020

Digitalizace. Děje se, nebo o ní spíš hodně mluvíme? V době před pandemií jsme o ní více mluvili. Pro řadu firem to byl moc velký a často odkládaný krok, zásah do interních procesů a celého fungování firmy. A firmy jsou jako lidé, nemají rády změny. Pandemie COVID-19 rozdala nové karty, zavřela řadu kamenných prodejen a přesunula zákazníky na internet. Digitalizace se děje. Teď!

1

TIP: Ukaž hlášku – nová automatická akce S5MessageBoxAutomat

05. 10. 2020

Nová funkcionalita slouží pro specifikaci individuálních kontrol nad seznamy v programu, které si vytvoříte zcela jednoduše prostřednictvím aparátu Automatických akcí. Toto elegantní řešení si můžete nastavit tak, že na základě stanovených podmínek bude kontrolovat vámi určená pole. Funkčnost najdete v menu Administrace / Automatické akce, kde si volbou Přidat založte novou kartu.

Štítky: Tipy z ERP podpory

2

Změna adresy pro přímé elektronické podání ze mzdových a personálních systémů

16. 09. 2020

Česká správa sociálního zabezpečení k 17. 9. 2020 mění adresy pro přímé elektronické podání ze mzdových a personálních systémů.

13

TIP: výpočet zisku na dokladech

05. 08. 2020

Potřebujete mít na svých prodejních dokladech přehled o zisku? Aktivujte si jeho automatický výpočet.

Štítky: Tipy z ERP podpory

3

Agrospa díky Money S4 automatizuje a šetří

15. 07. 2020

Společnost AGROSPA prodává náhradní díly do traktorů Zetor a příslušenství pro zemědělce. Díky ERP systému Money S4 a využívaní modulu Mobile S4 se jim podařilo vyměnit trhací bločky za PDA zařízení. Ušetřili tak desítky hodin měsíčně a snížili tím chybovost na minimum. Jednoho zákazníka nyní odbaví za necelou minutu.

Štítky: Případová studie

3

Program Antivirus – režim C v ERP Money

29. 06. 2020

Snížení vyměřovacího základu pojistného za zaměstnavatele za červen až srpen 2020.

18

TIP: kontrola údajů zadaných na kartě katalogu

04. 06. 2020

Pokud vás trápí duplicity nebo fakt, že některé důležité údaje zapomínáte evidovat, nastavte si kontrolu na kartách položek katalogu. Pro každou firmu jsou duplicitně vedené informace zbytečnou ekonomickou zátěží. To se týká zejména prodávaného zboží, tedy katalogu a z něj generovaných skladových zásob a ceníkových cen.

Štítky: Tipy z ERP podpory

0

Nobby pro vyřizování objednávek potřebovalo čtyři skladníky. Po nasazení Money S4 to zvládne jeden.

19. 05. 2020

V bratislavské maloobchodní a velkoobchodní síti Nobby dodávají krmivo, klícky, hračky a další vybavení pro papoušky v Česku, Slovensku a Rakousku. Díky přechodu na Money S4 to nyní dělají tak efektivně, že objednávky vyřizuje místo čtyř skladníků jeden. A reklamace klesly z 10 % téměř na nulu.

Štítky: Případová studie

0
Manuál pro EET

Nejhledanější

DPH Daň z příjmu Majetkové daně Daň z nemovitosti Daňové přiznání Sociální a zdravotní pojištění

Oblíbené články

Daňový kalendář

30. 11. 2020
Splatnost 2. splátky daně (všichni poplatníci s daní vyšší než 5 000 Kč)
30. 11. 2020
Odvod daně vybírané srážkou podle zvláštní sazby daně za říjen 2020
10. 12. 2020
Splatnost daně za říjen 2020 (mimo spotřební daň z lihu)
Další termíny

Slovník pojmů

Ivana Langerová

DPH událost
roku 2021