Money ERP

Využijte svoje Money S4 nebo Money S5 naplno a co nejvíc si usnadněte práci. V článcích vám poradíme, jak na to, a seznámíme vás s novými funkcemi a vylepšeními, která do ERP systémů přidáváme.

Nechte informace, ať pracují pro vás.

Dokumentace Videonávody Produktové novinky Tipy z ERP podpory

Money ERP 1.12.2

04. 03. 2021

V březnové verzi Money ERP můžete začít využívat daňové mimořádné odpisy, nachystáte data pro korektní sestavení výkazu EKO-KOM a s ohledem na události okolo Brexitu změníte velký počet dokladů na pár kliknutí.

Štítky: Money S4

5

Jak převést svůj offline byznys do onlinu – technické řešení e-shopu na míru

25. 02. 2021

V rámci našeho krátkého seriálu o technickém řešení e-shopů už jsme psali o open source řešení a také o možnostech pronájmu e-shopu. Dnes si představíme poslední možnost, což je vytvoření e-shopu na míru.

Štítky: E-commerce

1

Jak převést svůj offline byznys do onlinu – technické řešení pronajímaného e-shopu

18. 02. 2021

V předchozím článku jsme se věnovali technickému řešení e-shopu postaveného na open source, tedy otevřené platformě. Další možností, jak řešit založení e-shopu, je jeho pronájem.

Štítky: E-commerce

1

Změny v systému EKO-KOM v roce 2021 v Money ERP

16. 02. 2021

Jestli v Money ERP máte zakoupenou licenci modulu EKO-KOM, prosím zpozorněte. Dne 23. 12. 2020 byl ve Sbírce zákonů publikován pod č. 545/2020 Sb. zákon, kterým se mění zákon č. 477/2001 Sb., o obalech a o změně některých zákonů (zákon o obalech), ve znění pozdějších předpisů. Výkaz o produkci obalů má tak od roku 2021 po delší době novou strukturu. V souladu s významnými změnami evropské legislativy je nově nutná například podrobnější specifikace kompozitních materiálů.

2

Jak převést svůj offline byznys do onlinu – technické řešení e-shopu na open source platformě

09. 02. 2021

Víte, jak co nejlépe převést vaši kamennou prodejnu do onlinu? Váš první e-shop nemusí být dokonalý, ale musí být strategicky promyšlený, mít fungující online marketing a měl by být vytvořený přesně tak, jak váš byznys potřebuje. Jaké jsou tedy možnosti jeho technického řešení a jak zvolit to správné?

Štítky: E-commerce

2

Money ERP 1.12.1

28. 01. 2021

Novoroční verze Money ERP je připravena na nedávno schválený daňový balíček. Ve slovenské legislativě najdete aktuální tiskopisy a členění pro DPH, pro výměnu dat s e-shopy můžete využít seznam s nabídkou Typů ceníků elektronického obchodu. V neposlední řadě upozorňujeme na ukončení webových služeb přepravce Geis.

Štítky: Money S4

10

Inzep má v Money S5 bezpečného spojence nejen v období zvýšené poptávky.

26. 01. 2021

Implementace Money S5 propojila malo i velkoobchod a usnadnilo práci s individuálními cenami pro různé zákazník. Díky PDA čtečkám a změnám procesů násobně zvýšili kapacity expedice objednávek.

Štítky: Případová studie

0

Brexit a jeho dopady na Money ERP

20. 01. 2021

Co se vlastně stalo? K 1. lednu 2021 Velká Británie oficiálně vystoupila z Evropské unie. Toto upozornění se vás týká jen v případě, že aktivně obchodujete s Velkou Británií. Z pohledu evidence a výkazů v Money ERP se mění situace u těchto dvou bodů – hlášení Intrastat pro celní správu a výkaz Souhrnné hlášení pro finanční úřady.

16

„Chceme posouvat hranice možností, proto jsme přišli s iObchodníkem“, říká Kamil Kušnirák ze SmartBase

13. 01. 2021

SmartBase – fullservisové vývojářské studio, které chce posouvat hranice vývoje webových a mobilních aplikací. Pomocí nejmodernějších technologií hledá řešení, která šetří čas a prostředky jejich zákazníků.

26

Automatický tisk a automatické odeslání vydané faktury

22. 12. 2020

Money S4 umožňuje pomocí funkčnosti Automatických akcí zvládat běžnou denní rutinu stále dokola opakovaných činností, které vás zbytečně zdržují a zatěžují vaši agendu. V dalším textu se na praktických příkladech dozvíte, jak si můžete automatické akce nastavit a efektivně je používat.

Štítky: Tipy z ERP podpory

1
Manuál pro EET

Nejhledanější

DPH Daň z příjmu Majetkové daně Daň z nemovitosti Daňové přiznání Sociální a zdravotní pojištění

Oblíbené články

Daňový kalendář

Další termíny

Slovník pojmů