• Domů » Money ERP » [ERP Money 1.10.10.] Vylepšená aktualizace dat z ARESu a ukládání dokumentů do XLS

[ERP Money 1.10.10.] Vylepšená aktualizace dat z ARESu a ukládání dokumentů do XLS

Solitea, a.s. | 31. 10. 2019

Aktuálně se u Money S4 a Money S5 soustředíme na dlouhodobou stabilitu a spolehlivost systémů. Díky nové verzi si snadněji aktualizujete velké databáze kontaktů a dobře si pohlídáte včasné vyřízení reklamací.
CO VÁS ZAJÍMÁ? ucto obchod system

Podívejte se na kompletní souhrn všech novinek ERP Money 1.10.10.

Novou verzi Money si nyní stáhnete na svém Zákaznickém portálu v záložce Aktualizace. V portálu rovněž můžete komunikovat s podporou, zadávat požadavky na servis nebo číst veškerou dokumentaci a návody.


system

Vylepšená automatická aktualizace ARES

Tuto novinku uvítají všichni, kdo využívají automatické aktualizování Adresáře z rejstříku ARES. Když ERP Money kontroluje vaši databázi kontaktů a narazí v ARESu na špatně zadaný údaj, přeskočí ho a pokračuje s aktualizací dalších informací. Na závěr vám zobrazí, u kterého klienta se data neaktualizovala.

Automatické ukládání dokumentů do XLS

Pomocí automatické akce S5AutoExportPDFAutomat jste v ERP Money snadno ukládali dokumenty, doklady, seznamy či sestavy do formátu PDF do zvoleného adresáře. Nově jsme akci přejmenovali na S5AutoExportFileAutomat a přidali možnost uložení i do formátů XLS a CSV. Následně si můžete soubor odeslat třeba e-mailem nebo ho uložit do počítače.


obchod

Snazší hlídání reklamací

Díky pokročilému nastavení filtrů snadněji sledujete vyřizování přijatých reklamací v zákonném termínu. Například si vyfiltrujete, která reklamace se řeší déle než dvacet dní a stále není vyřízená.


ucto

Přehlednější řazení při tisku výsledovky

Při tisku výsledovky si zvolíte, zda chcete zobrazit data podle zakázek, činností nebo středisek. Položky ve všech třech oblastech vám nyní ERP Money seřadí podle abecedy, takže se v seznamu snadněji zorientujete.

Jednodušší schvalování plateb

V tiskové sestavě Seznam položek bankovních výpisů vidíte, jestli byla daná položka přijatá, nebo vydaná. Tato novinka vám usnadní schvalování plateb.

Generování reverse charge v měně zdrojového dokladu

Pokud v ERP Money provádíte reverse charge, systém respektuje měnu zdrojového dokladu.

Jednodušší účtování hotovostních plateb

Systém při přebírání dodacího listu vydaného do příjmového pokladního dokladu nově zaúčtuje položky tak, že předkontaci převezme z konfigurace účtů pohybů zásob nastavené ve zdrojovém dodacím listu. Díky automaticky vyplněné předkontaci je zaúčtování takto vytvořeného dokladu ještě snazší.

Nové kódy pro zdravotní pojišťovny

Do tiskové sestavy Hromadné oznámení pro zdravotní pojišťovnu jsme na kartu Zaměstnanec doplnili další kódy pro identifikaci pracovníků. Tyto kódy pojišťovny nově vyžadují.


Podívejte se na kompletní souhrn všech novinek ERP Money 1.10.10.

  • Byly tyto informace užitečné?
  • AnoNe

Štítky článku

Money S4

Nejhledanější

DPH Daň z příjmu Majetkové daně Daň z nemovitosti Daňové přiznání Sociální a zdravotní pojištění

Oblíbené články