• Domů » Money ERP » [ERP Money 1.10.9.] Rozšíření funkčnosti workflow a rychlejší párování dokladů

[ERP Money 1.10.9.] Rozšíření funkčnosti workflow a rychlejší párování dokladů

Solitea, a.s. | 19. 09. 2019

Nová verze Money S4 a Money S5 obsahuje důležité legislativní změny jako zrušení karenční doby a matematický výpočet DPH. Dále vám umožní rychlejší a pohodlnější kombinování různých způsobů plateb díky novému tlačítku ve fakturách vydaných.
CO VÁS ZAJÍMÁ? ucto obchod system

Podívejte se na kompletní souhrn všech novinek ERP Money 1.10.9.

Novou verzi Money si nyní stáhnete na svém Zákaznickém portálu v záložce Aktualizace. V portálu rovněž můžete komunikovat s podporou, zadávat požadavky na servis nebo číst veškerou dokumentaci a návody.


system

Rychlejší párování dokladů

Pokud je na platbě i hrazeném dokladu prázdný specifický symbol, ERP Money to vyhodnotí jako shodu. Díky tomu je párování rychlejší a úspěšnější – systém zvládne automaticky spárovat větší počet dokladů a na vás tak zbyde méně práce.

obchod

Filtrování položek dokladů pomocí uživatelských sloupců

Do nové verze ERP Money jsme doplnili provázání informací v uživatelských sloupcích v seznamu dokladů a v seznamu položek dokladů. V obou seznamech tedy uvidíte uživatelské sloupce se stejnými informacemi. Pokud data v uživatelských sloupcích v jednom ze seznamů změníte, úprava se po restartu Money propíše i do druhého seznamu.

V obou seznamech také můžete filtrovat dle informací v uživatelských sloupcích.

Náhled e-mailu v automatických akcích

Někteří z uživatelů ERP Money preferují ruční spuštění automatické akce, která odesílá e-maily s doklady. Například nejdříve vystaví více faktur a pak teprve manuálně spustí jejich automatické odeslání. Pokud postupujete právě tímto způsobem, systém vám nově zobrazí náhledy e-mailů. Díky tomu se snadno přesvědčíte, že zprávy obsahují ty správné informace a můžete třeba změnit nebo doplnit e-mailovou adresu.

system

Rozšíření funkčnosti workflow

Scénáře procesů je nově možné sestavit tak, že se po jednom nebo několika přechodech vrátíte zpět k původnímu stavu. Funkci najdete na záložce Obecné v kartě Scénáře procesu, kde přibyla nová roletová nabídka Zacyklení přechodů.

Funkčnost využijete například při opakovaném schvalování. Tedy třeba když zákazníkovi pošlete nabídku a on si vyžádá její doplnění. Vy ji upravíte a opět posíláte na schválení. Dokud klient dokument nepotvrdí, můžete kroky ve workflow cyklit.

„Scénáře procesů Vám nově umožňují definovat přechody tak, aby došlo k návratu do jednoho z předchozích stavů“

Marek Kaman
manažer vývoje Money S4 a Money S5

Schvalování reklamačních a servisních dokladů

Do seznamů dokladů modulu Služby jsme nově přidali možnost schvalovat reklamační a servisní doklady. Například když technik přijme zboží na servis, jeho nadřízený může potvrdit, že tento kus bude firma skutečně servisovat.


Podívejte se na kompletní souhrn všech novinek ERP Money 1.10.9.

  • Byly tyto informace užitečné?
  • AnoNe

Štítky článku

Money S4

Nejhledanější

DPH Daň z příjmu Majetkové daně Daň z nemovitosti Daňové přiznání Sociální a zdravotní pojištění

Oblíbené články