• Domů » Money ERP » [ERP Money 1.11.5] Editace množství na částečně vyřízené objednávce přijaté nebo Ukaž hlášku

[ERP Money 1.11.5] Editace množství na částečně vyřízené objednávce přijaté nebo Ukaž hlášku

Solitea, a.s. | 18. 06. 2020

Money S4 a S5 vám usnadní vyhledávání osob v adresáři a orientaci v osvobozených příjmech zaměstnanců. Dále vám umožní pohodlnější hromadné vyřizování dílčích dodávek a z oranžového informačního řádku zjistíte více informací.
CO VÁS ZAJÍMÁ? obchod ucto sklad system

Novou verzi Money si nyní stáhnete na svém Zákaznickém portálu v záložce Aktualizace. V portálu rovněž můžete komunikovat s podporou, zadávat požadavky na servis nebo číst veškerou dokumentaci a návody.


Vzhledem k tomu, že firma Microsoft ke dni 14.1.2020 ukončila podporu operačního systém Windows 7, ani ERP Money nebude od verze 1.11.9 (září 2020) podporovat provoz na tomto systému. Věnujte této informaci prosím zvýšenou pozornost a v případě nejasností kontaktujte technickou podporu na telefonu 549 522 502.

ERP Money od verze 1.11.5 nelze provozovat na databázovém serveru Microsoft SQL Server 2008 / 2008 R2.
Věnujte prosím této informaci zvýšenou pozornost a v případě nejasností kontaktujte naši technickou podporu na telefonu 549 522 502.

obchod

Zjistěte všechny osoby z poboček na jednom místě!

Představte si, že obchodujete s firmou, která má hustou síť poboček a dostali jste kontakt na odpovědnou osobu. Jenže si nemůžete vzpomenout do jaké provozovny tato osoba náleží. Abyste rychle a bez zbytečných komplikací vyhledali ten pravý kontakt, doplnili jsme pro Vás do detailu Osoby nové zatrhávací pole. Z uvedeného vyplývá, že funkce je dostupná pouze pro firmy s nastavenou hierarchickou strukturou. Díky němu budete mít všechny podstatné informace pohromadě.

Editujte množství na částečně vyřízených objednávkách přijatých bez obav

V dnešní době se to jen hemží objednávkami. Víme, jak je důležité pružně reagovat na situaci na trhu, proto určitě uvítáte nové možnosti, které jsme pro Vás připravili. Na položkách částečně vyřízených objednávek přijatých můžete nově měnit nevyřízené množství. Program Vám rovněž stanoví mantinely tak, abyste nešli pod vyřízený limit ani nad maximum položky. Věříme, že Vám tato funkce výrazně ulehčí úpravy dokladů po jednání s Vašimi odběrateli.

ucetnictvi

Osvobozené příjmy mají nyní svůj vlastní detail

Nedávno jsme na kartu Mzdy přidali záložku Osvobozené příjmy. V ní se evidují příspěvky zaměstnavatele osvobozené od daně (např. dary, příspěvky na kulturní akce, rekreaci či pojištění). Aby Vám záložka ještě lépe sloužila, je na ní nově k dispozici tlačítko Přidat výběrem, které umožní si zvolit z předem připraveného seznamu Vámi nejčastěji poskytovaných příspěvků. Pro přehlednost a případné kontroly najdete Osvobozené příjmy i mezi Detaily na seznamu.

sklad

Vytvořte hromadnou fakturu z více dílčích dodávek

Pomocí nového tlačítka Hromadné vyřízení na dodacích listech vydaných budete mnohem flexibilnější v reakcích na požadavky zákazníků. Hromadným vyřízením totiž zhotovíte fakturu vydanou s variabilním symbolem nebo bez něj. Samozřejmým volitelným parametrem je možnost seskupování dokladu pro každého odběratele, kterým vypořádáte všechny dodací listy současně.

system

„Ukaž hlášku“

Máte nadefinované Automatické akce tak, že sled událostí na sebe hezky navazuje? A stalo se někdy, že bylo potřeba tuto posloupnost podmínit vyplněním všech nezbytných polí a eventuálně ji pak přerušit nebo úplně zastavit? Máme pro Vás elegantní řešení. Novou akci S5MessageBoxAutomat, kterou si nastavíte tak, že bude kontrolovat Vámi určená pole. Pokud nebudou vyplněné, tak na to uživatele upozorní, popřípadě neumožní doklad uložit a nespustí následující akce vůbec.

Oranžový informační řádek neskrývá tajemství

Vylepšili jsme funkci oranžového informačního řádku na dokladech tak, že nyní lze jednotlivými zprávami listovat. Máte tak na jednom místě k dispozici všechna upozornění, která se dokladu týkají.

Kompletní souhrn všech novinek si můžete stáhnout zde.

  • Byly tyto informace užitečné?
  • AnoNe

Nejhledanější

DPH Daň z příjmu Majetkové daně Daň z nemovitosti Daňové přiznání Sociální a zdravotní pojištění

Oblíbené články