• Domů » Money ERP » [ERP Money 1.11.6] S ERP Money si zjednodušíte export do excelu nebo si vytvoříte vlastní Scénář procesu v Objednávkách přijatých

[ERP Money 1.11.6] S ERP Money si zjednodušíte export do excelu nebo si vytvoříte vlastní Scénář procesu v Objednávkách přijatých

Solitea, a.s. | 30. 07. 2020

Lepší export do excelu, propojení s platební bránou ComGate nebo scénáře procesů v objednávkách přijatých. To jsou jen některé novinky, které najdete v nové verzi 1.11.6.6229 svého ERP Money. Stahovat ji můžete už teď.
CO VÁS ZAJÍMÁ? obchod ucto sklad system

Novou verzi Money si nyní stáhnete na svém Zákaznickém portálu v záložce Aktualizace. V portálu rovněž můžete komunikovat s podporou, zadávat požadavky na servis nebo číst veškerou dokumentaci a návody.


Vzhledem k tomu, že firma Microsoft ke dni 14.1.2020 ukončila podporu operačního systém Windows 7, ani ERP Money nebude od verze 1.11.9 (září 2020) podporovat provoz na tomto systému. Věnujte této informaci prosím zvýšenou pozornost a v případě nejasností kontaktujte technickou podporu na telefonu 549 522 502.

ERP Money od verze 1.11.5 nelze provozovat na databázovém serveru Microsoft SQL Server 2008 / 2008 R2.
Věnujte prosím této informaci zvýšenou pozornost a v případě nejasností kontaktujte naši technickou podporu na telefonu 549 522 502.

obchod

Vylepšená aktualizace hodnot pro podřízené a nadřazené zakázky

Abyste měli co nepodrobnější přehled o výnosnosti svých zakázek, doplnili jsme do záložky Výnosy a Náklady nové zatrhávací pole Včetně podřízených zakázek. Jedním kliknutím zjistíte potřebné informace o výnosech a nákladech, a to jak o zakázce celkově, tak i o dílčích cílech. Zatrhávací pole využijete i pro zobrazování údajů v některých Detailech. A abyste měli jistotu, že víte, které výsledky si právě zobrazujete, byl doplněn i příslušný sloupec přímo na seznam Zakázek.

Nová platební brána ComGate

Nedávné události potvrdily, že zákazníci již neplatí jen na dobírku, ale na vzestupu jsou především platby kartou. Pro zvýšení komfortu při volbě způsobu platby jsme rozšířili nabídku platebních bran v licencovaném modulu Online platby. Nově kromě platební brány GoPay tak najdete v nabídce i platební bránu ComGate.

ucetnictvi

Automatická kontrola správně vyplněných karet majetku

Nově si také nastavíte povinná pole na kartách majetku. Díky jejich určení a automatické kontrole už na kartě nebude nikdy chybět nic podstatného.
Jako povinná nastavíte tato pole:

  • Výrobní číslo
  • Středisko
  • Zakázka
  • Činnost

Nyní budete mít kompletní data pro další práci.

sklad

Nový filtr Stav úhrady záloh vylepší práci s automatickými akcemi

Na seznam objednávek přijatých jsme doplnili nový filtr Stav úhrady záloh – vše uhrazeno. Nejlíp si bude rozumět s modulem CSW Automatic, protože díky filtru nyní bude jasně vidět, jestli je záloha uhrazena a na to mohou plynule navázat další automatické akce.

Scénáře procesů nově také v Objednávkách přijatých

Na rostoucí nároky na objednávkový proces jsme zareagovali rozšířením využití Scénáře procesů. Nově je možné automatické vyřizování i objednávkových dokladů a generování souvisejících akcí. V menu Workflow najdete vzorový scénář s již nadefinovanými Stavy a Přechody, ale rozhodně doporučujeme, abyste si vytvořili svůj vlastní, odpovídající přesně Vaším představám a procesům. Díky nově doplněnému sloupci Stav budete mít přehled o stavu objednávek na první pohled.

Nový licencovaný modul E-shop connector

Spustit a spravovat online obchod je v dnešní době jistě dobrý krok. Abyste se ale neutopili v záplavě administrace, připravujeme pro Vás nový doplňkový modul E-shop connector. Propojte Váš e-shop s Money a všechny potřebné doklady k zaúčtování budete mít k dispozici ihned.

system

Rychlý export celých tiskových sestav

ERP money Vám nabízí další způsob exportu dat do excelu. Prostřednictvím místní nabídky snadno exportujte nejdůležitější tiskové sestavy, které mají zachovaný svůj vzhled. V Excelu pak dále využijete další možnosti editace, třídění, mazání, vlastních kalkulací a libovolných dalších úprav.

Kompletní souhrn všech novinek si můžete stáhnout zde.

  • Byly tyto informace užitečné?
  • AnoNe

Štítky článku

Money ERP

Další články

Nejhledanější

DPH Daň z příjmu Majetkové daně Daň z nemovitosti Daňové přiznání Sociální a zdravotní pojištění

Oblíbené články