• Domů » Money ERP » [ERP Money 1.9.6] Analýza cash flow, následné souhrnné hlášení a další novinky, které jste si přáli

[ERP Money 1.9.6] Analýza cash flow, následné souhrnné hlášení a další novinky, které jste si přáli

Solitea, a.s. | 26. 07. 2018

V nové verzi ERP Money najdete řadu užitečných změn, které jsme přidali na vaše přání. Odteď vytvoříte následné souhrnné hlášení, usnadníte si tvorbu dokladů při platbě kartou, odfiltrujete si zásoby bez pohybu a získáte kompletní přehled nad svým cash flow. Stáhněte si aktualizaci a využívejte všech benefitů, které vám nová verze ERP Money přichystala.
CO VÁS ZAJÍMÁ? ucetnictvi obchod sklad system

Podívejte se na kompletní souhrn všech novinek ERP Money 1.9.6.


DŮLEŽITÉ: Novou verzi Money si odteď stáhnete na svém Zákaznickém portálu v záložce Aktualizace, nikoli přímo z webu Money.cz, jak tomu bylo doposud. V portálu rovněž můžete komunikovat s podporou, zadávat požadavky na servis nebo číst veškerou dokumentaci a návody.

ucetnictvi

Mějte přehled nad svým cash flow

Do volitelného modulu Business Intelligence jsme přidali novou analýzu Cash Flow. Díky ní poznáte svůj stav financí. Můžete například identifikovat, kolik peněz máte aktuálně ve vydaných a přijatých fakturách, a provádět analytické operace od zakázek přes střediska až do úrovně dokladů.

Následné souhrnné hlášení

Ve vlastním modulu Účetnictví nyní kromě standardního souhrnného hlášení vytvoříte také následné souhrnné hlášení. Pokud tedy ve standardním hlášení naleznete chybu, snadno v Money vytvoříte opravnou verzi.

obchod

Snazší tvorba dokladů při platbě kartou

Další změna se týká tvorby faktury při platbě kartou. Doposud jste Pohledávkový doklad k takové faktuře museli tvořit ručně, nyní si můžete skupinu faktur nastavit tak, že se vám interní i pohledávkový doklad vygeneruje automaticky. Díky tomu ušetříte účetním spoustu práce.

ŠKOLENÍ: Nové funkce a vylepšení do ERP Money přidáváme každý měsíc. Abyste měli jistotu, že ty nejdůležitější využíváte naplno, navštivte naše školení.

Upravujte ceníky přímo v katalogu

Ceníkové ceny můžete nyní editovat přímo v seznamu Katalog. V detailu Ceníky jste doposud ceníkové ceny jen viděli, ale nyní je v něm můžete přímo upravovat.

Kontrola neuhrazených pohledávek při tvorbě nabídky

Do systému tvorby Nabídek jsme zapracovali funkci, která kontroluje neuhrazené pohledávky. Při tvorbě nabídky rychle poznáte, zda vám zákazník aktuálně něco nedluží, a vaši obchodníci tak ušetří zbytečnou práci. Funkci si aktivujete v záložce Obchod v Průvodci nastavením programu.

sklad

Nové filtry pro nalezení zásob bez pohybu

Do seznamů Katalog, Skladové zásoby a Ceníkové ceny přibyly dva nové filtry, které vám umožní odflitrovat položky, které dosud byly bez pohybu, a položky, které mají určitý počet dní od posledního pohybu. Díky tomu můžete vyčistit Katalog od kusů, které nebyly naskladněny, a jiných zbytečných položek. Zjistíte také, které položky se delší dobu neprodávají, a můžete u nich podpořit prodej například snížením ceny.

system

V modulu DMS můžete označit dokumenty s osobními údaji

Volitelný modul Document Management System (DMS) nově obsahuje funkce pro potřeby agendy GDPR. Odteď v něm můžete označovat dokumenty, které obsahují osobní a citlivé údaje.


Podívejte se na kompletní souhrn všech novinek ERP Money 1.9.6.

Zaujala Vás některá z novinek? Chcete-li se na ni podrobně doptat, naši konzultanti zákaznické péče jsou Vám k dispozici na telefonním čísle +420 549 522 502. Před hovorem si připravte PIN svého Money.

  • Byly tyto informace užitečné?
  • AnoNe

Štítky článku

Money ERP

Nejhledanější

DPH Daň z příjmu Majetkové daně Daň z nemovitosti Daňové přiznání Sociální a zdravotní pojištění

Oblíbené články