Money ERP 1.11.10

Solitea, a.s. | 28. 10. 2020

Očekávané napojení na platební terminály, Automatické vyúčtování záloh či nový 3D modul E-shop konektor PLUS. To a ještě víc přináší aktuální verze Money 1.11.10.6309.
CO VÁS ZAJÍMÁ? obchod ucto sklad

Kompletní souhrn všech novinek si můžete stáhnout zde.

Novou verzi Money si nyní stáhnete na svém Zákaznickém portálu v záložce Aktualizace. V portálu rovněž můžete komunikovat s podporou, zadávat požadavky na servis nebo číst veškerou dokumentaci a návody.


obchod

Automatické vyúčtování záloh

Po importu Objednávky přijaté do Money ERP je nově možné zautomatizovat celý proces jejího dalšího zpracování. Od Zálohové faktury přes generování daňového dokladu k platbě až po vystavení Faktury vydané včetně odpočtu záloh. Proces probíhá na pozadí zcela samostatně bez zásahu uživatele. Do jisté míry jsou tak nahrazeny jednotvárné úkony a tím se zabraňuje zbytečným chybám. Automatické zpracování objednávek přijatých tak zabezpečuje automatické vyúčtování.

Propojení s platebními terminály

V modulu Prodejní místa nově naleznete možnost napojení na Platební terminály. Můžete tak využít zařízení pro okamžitý příjem bezhotovostní platby kartou. Pro začátek komunikujeme s platebním terminálem s firmwarem SoNet. Toto propojení samozřejmě prošlo certifikací. Před ostrým provozem si můžete vyzkoušet testovací režim a mít tak jistotu, že vše proběhne v pořádku.

Money ERP komunikuje s e-shopy

Money nabízí nový zákaznický modul E-shop konektor PLUS s balíkem různých rozšíření pro elektronické obchody. Propojte svůj e-shop s účetnictvím a vše spravujte na jednom místě. Nabízejte a prodávejte zboží z Katalogu, kde přímo zadáte nejen popis zboží v různých jazykových mutacích, ale i způsob platby a dopravy.

ucetnictvi

Vylepšené vypořádání pohledávek a závazků

Na přelomu roku nyní bude snadnější práce s funkcí Vypořádání pohledávek a závazků. Nově totiž na kartě najdete pole Vypořádání vytvořit k datu, díky kterému vypořádáte závazky a pohledávky k jakému datu potřebujete, bez nutnosti zdlouhavě měnit pracovní datum.

sklad

Nové hromadné operace se složením

Práci se složenými katalogovými kartami usnadňuje nová funkce Hromadné operace se složením. Využít můžete celou řadu funkcí od přiřazení, zrušení, záměnu až po opravu karet složení přidaných k položkám katalogu. Tak, jak jste zvyklí například u Hromadných operací s příslušenstvím.

Kompletní souhrn všech novinek si můžete stáhnout zde.

  • Byly tyto informace užitečné?
  • AnoNe

Štítky článku

Money ERP

Nejhledanější

DPH Daň z příjmu Majetkové daně Daň z nemovitosti Daňové přiznání Sociální a zdravotní pojištění

Oblíbené články