Změny a novinky Money S3 verze 13.600

adminX | 17. 06. 2013

Dokument popisuje všechny novinky a podstatné změny mezi verzí 13.510 (v distribuci od 4. 6. 2013) a verzí 13.600 (v distribuci od 17. 6. 2013).
[toc depth="1"]

[button href="/money-s3/podpora/aktualizace/" class="download inline"]Stáhnout Money S3 verze 13.600[/button]

Pokud jste si před verzí 13.600 stáhli volitelnou aktualizaci 13.510, nezapomeňte si nyní stáhnout tu, která přesně odpovídá vaší aktuální verzi.

 

Obchod

Prodej/nákup

 • Faktury vystavené – do formulářů pro tisk vystavených faktur vzor 2010 byly přidány proměnné pro tisk QR kódů, pomocí kterých můžou odběratelé rychle načíst údaje potřebné pro úhradu faktur prostřednictvím bankovních aplikací v mobilních zařízeních. QR kódy se tisknou u dosud neuhrazených normálních i zálohových faktur uhrazovaných převodem na účet nebo složenkou. V editoru formulářů je možné si zvolit i tisk velkého QR kódu přenášejícího navíc i konstantní a specifický symbol. Jak to funguje v praxi?
 1. Vystavíte fakturu svému odběrateli a přidáte na ni unikátní QR kód
 2. Odběratel, pokud to jeho internetové bankovnictví umožňuje, načte svým chytrým telefonem QR kód z faktury
 3. Internetové bankovnictví platbu rychle a pohodlně provede na základě údajů z QR kódu - odběratel tak nemusí nic vypisovat

Výměna dat

 • Během komunikace mezi agendami centrály a klienta nedochází k situacím, kdy je číselná řada přijatých faktur přerušována.

Money

Možnosti a nastavení

 • XML přenosy – nově vytvořená konfigurace pro XML import prodejek vzniklých v programu SQL Prodejna bude po upgradu automaticky vizualizována všem uživatelům, ať už v licenčním čísle je, nebo není obsažený modul XML data exchange.

Ostatní

 • Odhlášení uživatele – na kartě s výzvou k vytvoření záložní kopie, která se otevírá po přehlášení uživatele, bylo znepřístupněno tlačítko Zpět.

Účetnictví

Deník

 • Tisk peněžního deníku respektuje nastavení přístupových práv jak pro samotný tisk, tak i pro nadřazené položky tisku peněžního deníku.

Přehledy a tiskové sestavy

 • Další sestavy / Obratová předvaha – do tiskové sestavy byla doplněna proměnná Popis účtu, která se tiskne v případě, kdy sestava obsahuje i analytické účty (v průvodci je zatržená volba Procházet i analytickou část účtu).
 • Byly tyto informace užitečné?
 • AnoNe

Štítky článku

Money S3

Nejhledanější

DPH Daň z příjmu Majetkové daně Daň z nemovitosti Daňové přiznání Sociální a zdravotní pojištění

Oblíbené články

Daňový kalendář

21. 10. 2019
Měsíční odvod úhrnu sražených záloh na daň z příjmů fyzických osob ze závislé činnosti
25. 10. 2019
Daňové přiznání k uplatnění nároku na vrácení spotřební daně například z topných olejů a ostatních (technických) benzinů za září 2019 (pokud vznikl nárok)
25. 10. 2019
Daňové přiznání a splatnost daně za 3. čtvrtletí a za září 2019
Další termíny

Slovník pojmů

eBook plný rad z praxe

Jak vybrat účetní systém

ebook-img