Změny a novinky Money S3 verze 14.200

adminX | 18. 02. 2014

Dokument popisuje všechny novinky a podstatné změny mezi verzí 14.101 (v distribuci od 22.1.2014) a verzí 14.200 (v distribuci od 18.2.2014)

Money

Možnosti a nastavení

  • V Připravených seznamech je k dispozici aktualizovaný seznam kódů kombinované nomenklatury.

Obchod

Prodej / Nákup

  • Do tiskových sestav Kniha přijatých faktur, Kniha vystavených faktur, Seznam skladových dokladů, Přijatá faktura a do tiskových sestav skladových dokladů je nově možné přidat proměnné pro tisk data skladového pohybu.

Adresář

  • Do hromadných operací adresáře Hromadné změny vybraných údajů adresy byla doplněna možnost nastavovat a rušit slevy na Kartách adresáře.

Sklad

Sklad

  • Import zásob z Excelu byl upraven tak, aby nebylo při importu nutné zadávat skladovou skupinu. V případě, že se při nezadané skupině bude provádět import v režimech "nové a oprava" nebo "jen nové" vytvoří se nové zásoby ve skupině "Nezařazeno".

Tiskové sestavy

  • Další / Podlimitní a nadlimitní zásoby - do sestavy je nově možné přidat proměnnou pro tisk PLU. Do sestavy nevstupují za žádných okolností zásoby z Ceníkových skladů, netisknou se Skladové skupiny, které neobsahují žádnou podlimitní nebo nadlimitní zásobu a Skladová skupina Nezařazeno se tiskne pro každý sklad vždy jen jednou.

Správa skladu

  • V hromadných operacích Změny konfiguračních údajů zásoby lze nově hromadně odstranit Parametry zásob, se kterými se obchoduje na internetu.

Režie

Mzdy

  • Na tiskových sestavách Výplatní lístek, Vyúčtování mezd a Mzdový list se správně tiskne seznam mzdových složek. Dříve se tiskl 2x nadpis Seznam složek.
  • Do seznamu Zaměstnanci / Tisk / Daňové sestavy / Potvrzení o zdanitelných příjmech (srážková daň) byla podle platné legislativy doplněna nová tisková sestava s platným formulářem 25 5460/A MFin 5460/A (vzor č. 1), určeným pro období 2014. Tisková sestava je určena pro vykazování zdanitelných příjmů ze závislé činnosti plynoucích na základě dohod o provedení práce.

Ostatní

  • V případě, že je XML datový soubor porušen, pak Money hlásí, že nastala chyba při načítání čísla přenosu z XML. Toto upozornění se při parametrickém importu nadále zobrazovat nebude. Pouze je o něm proveden zápis do výstupní zprávy.

Štítky článku

Money S3

Manuál pro EET

Nejhledanější

DPH Daň z příjmu Majetkové daně Daň z nemovitosti Daňové přiznání Sociální a zdravotní pojištění

Oblíbené články

Daňový kalendář

02. 03. 2020
Podání vyúčtování daně z příjmů ze závislé činnosti za zdaňovací období 2019
02. 03. 2020
Odvod daně vybírané srážkou podle zvláštní sazby daně za leden 2020
11. 03. 2020
Splatnost daně za leden 2020 (mimo spotřební daň z lihu)
Další termíny

Slovník pojmů

eBook plný rad z praxe

Jak vybrat účetní systém

ebook-img