Aktuální informace k současné situaci – naše služby  |změny pro podnikatele

Změny a novinky Money S3 10.082

Solitea Česká republika, a.s. | 06. 09. 2007

Tento dokument popisuje všechny novinky, odstraněné problémy a rozdíly mezi verzí 10.081 (v distribuci od 9.7.2007) a verzí 10.082 (v distribuci od 30.8.2007).

Účetnictví

  • Koeficient z řádku 550 daňového přiznání se na straně 5/8 Průvodce tiskem přiznání k DPH nově dá zadat jen s přesností na dvě desetinná místa, a to vzhledem k tomu, že se změna odpočtu daně na řádku 550 přiznání k DPH počítá s již zokrouhleným koeficientem.
  • Všechny řádky v Přiznání k DPH kromě výsledné daně se nyní zaokrouhlují matematicky.

Fakturace

  • Jestliže se při aktivní volbě uživatelského nastavení Po vystavení dokladu automaticky uzamknout pokusil uživatel uložit fakturu bez vyplněné adresy, program jej vrátil zpět k editaci faktury, ale tlačítko pro uložení OK bylo chybně nepřístupné.
  • Byla-li přijatá nebo vystavená zálohová faktura v cizí měně hrazena dokladem s jiným kurzem, docházelo ke generování kurzového zisku nebo ztráty interním dokladem. Nyní se kurzový zisk nebo ztráta při úhradě zálohových faktur negeneruje, k této situaci dochází až při vyúčtování zálohové faktury do faktury vyúčtovací.
  • Pokud byla použita v zálohových fakturách některá z klávesových zkratek na přidání položky do dokladu (např. CTRL+W – nová položka, CTRL+S – skladová položka nebo některá klávesová zkratka pro přidání z objednávkového dokladu), chybně se přidala položka normální faktury, nikoliv zálohové. Následkem špatně přidané položky došlo k tomu, že se neobjevila v seznamu položek zálohové faktury.

Štítky článku

Money S3

Manuál pro EET

Nejhledanější

DPH Daň z příjmu Majetkové daně Daň z nemovitosti Daňové přiznání Sociální a zdravotní pojištění

Oblíbené články

Daňový kalendář

01. 06. 2020
Splatnost 1. splátky daně (poplatníci s daní vyšší než 5 000 Kč s výjimkou poplatníků provozujících zemědělskou výrobu a chov ryb)
01. 06. 2020
Splatnost celé daně (poplatníci s výší daně do 5 000 Kč včetně)
01. 06. 2020
Odvod daně vybírané srážkou podle zvláštní sazby daně za duben 2020
Další termíny

Slovník pojmů

eBook plný rad z praxe

Jak vybrat účetní systém

ebook-img

Informace k současné situaci

V souvislosti se šířením onemocnění COVID-19 jsme přijali potřebná interní opatření k eliminaci možné nákazy, a tak většina našich zaměstnanců v současnosti pracuje z domu.

Chceme vás však ujistit, že naše služby držíme na stejné úrovni, na jakou jste zvyklí. To se nezmění ani v případě, že by opatření vlády trvalo delší dobu. Zákaznická podpora našich produktů bude fungovat beze změn. Každý všední den budou naši konzultanti od 8 do 17 hodin vyřizovat Vaše telefonické i písemné dotazy na:

Na linkách zákaznické podpory Money S3 a Prodejna SQL jsme připraveni vám poradit se všemi změnami v podnikatelském prostředí, které souvisejí s opatřeními vlády. Aktuální opatření sledujeme každý den.

Aktuální informace k současné situaci vám budeme přinášet také na našem blogu.