Aktuální informace k současné situaci – naše služby  |změny pro podnikatele

Změny a novinky Money S3 11.021

Solitea Česká republika, a.s. | 25. 11. 2008

Tento dokument popisuje všechny nové, rozšířené či změněné funkce a legislativní změny mezi verzí 11.020 (v distribuci od 05. 11. 2008) a verzí 11.021 (v distribuci od 25. 11. 2008).

Účetnictví

  • Od října 2008 Celní správa uvádí pro některé cizí měny více kurzů v daném měsíci platných pro vykazování Intrasatu. Nová úprava umožňuje uživateli zadat více kurzů pro libovolnou měnu v tzv. "Celní bance". Doklady pro Intrastat - změna zjišťování kurzů u dokladů v cizích měnách. Kurz se nově hledá podle Data Intrastatu z dokladu a platí, že datum kurzu je menší nebo rovno datu Intrastatu.

Fakturace

  • Při hromadném tisku vystavených faktur se u všech faktur chybně tiskl stejný název odběratele.
  • Při uložení vystavené faktury s adresou bez vazby na adresář a a bez vložení této adresy do adresáře docházelo ke ztrátě názvu konečného příjemce a fakturační adresy.
  • Hromadné generování vystavených faktur již netvoří doklady bez názvu v adresách.
  • Pokud byla vystavena faktura vydaná s nastavením automatického tisku po vystavení, pak se ztratila vazba na název adresy dodavatele v každé další vystavené faktuře.

Objednávky

  • V případě, že se do vydané nebo přijaté faktury přebral objednávkový doklad se slevou na položkách a následně se přidal ještě jeden objednávkový doklad, ať už se slevou nebo bez ní, vždy došlo k vynulování slev na položkách předchozí objednávky.

Mzdy

  • V případě, že byl zaměstnanec celý měsíc nemocný, docházelo na Kartě mzdy/vyúčtování zaměstnavatele k chybnému výpočtu odvodu zdravotního pojištění. Např. ze základu 0 Kč byl spočítán odvod na zdravotním pojištění ve výši 43 Kč.

Ostatní

  • Naplánované opakované akce již lze bez problémů spouštět i v případě, kdy je v přístupových právech povoleno Money Dnes.

Štítky článku

Money S3

Manuál pro EET

Nejhledanější

DPH Daň z příjmu Majetkové daně Daň z nemovitosti Daňové přiznání Sociální a zdravotní pojištění

Oblíbené články

Daňový kalendář

15. 04. 2020
Záloha na daň za 1. čtvrtletí 2020
20. 04. 2020
Daňové přiznání a splatnost daně k MOSS
20. 04. 2020
Měsíční odvod úhrnu sražených záloh na daň z příjmů fyzických osob ze závislé činnosti
Další termíny

Slovník pojmů

eBook plný rad z praxe

Jak vybrat účetní systém

ebook-img

Informace k současné situaci

V souvislosti se šířením onemocnění COVID-19 jsme přijali potřebná interní opatření k eliminaci možné nákazy, a tak většina našich zaměstnanců v současnosti pracuje z domu.

Chceme vás však ujistit, že naše služby držíme na stejné úrovni, na jakou jste zvyklí. To se nezmění ani v případě, že by opatření vlády trvalo delší dobu. Zákaznická podpora našich produktů bude fungovat beze změn. Každý všední den budou naši konzultanti od 8 do 17 hodin vyřizovat Vaše telefonické i písemné dotazy na:

Na linkách zákaznické podpory Money S3 a Prodejna SQL jsme připraveni vám poradit se všemi změnami v podnikatelském prostředí, které souvisejí s opatřeními vlády. Aktuální opatření sledujeme každý den.

Aktuální informace k současné situaci vám budeme přinášet také na našem blogu.