Aktuální informace k současné situaci – naše služby  |změny pro podnikatele

Dočkali jste se. Nejoblíbenější vychytávky z Money S3 teď najdete i v ERP

Solitea Česká republika, a.s. | 27. 07. 2017

Barevné vlaječky nebo rychlé komentáře v seznamu dokladů – neoblíbenější vychytávky z Money S3 jsme nově přidali také do Money S4 a Money S5. Potěší vás i nové filtry ve skladu, editace upomínek či možnost vygenerování denních tržeb na pár kliknutí.

Seznam všech novinek tradičně najdete v odkazu na konci článku a novou verzi stáhnete ze stránek Money:

Vlaječky a komentáře míří z Money S3 také do ERP

K jakémukoliv dokladu si v nové verzi ERP Money (1.8.6) můžete přidat barevný příznak – vlaječku. Žlutou, modrou, zelenou, červenou… celkem jich je 8. Každou z nich si můžete nadepsat, abyste vždycky věděli, jaký má význam. Třídění dokladů v ERP je tak zase o kousek jednodušší.

Pokud by vám vlaječky nestačily, nově máte možnost si k dokladům připsat také krátký komentář. Ten vidíte přímo v seznamu dokladů, takže nemusíte chodit do detailů jednotlivých dokumentů a studovat, zda jste si k němu náhodou nenapsali důležitou poznámku.

V Money S3 tyto vychytávky úspěšně fungují už roky – a my věříme, že se vám budou hodit také v ERP Money.

Rychlé dohledání objednávek s uhrazenou zálohou

V seznamu přijatých objednávek jste až doposud nemohli rychle zjistit, zda k dané objednávce existuje zálohová faktura. Museli jste klikat na jednotlivé objednávky a sledovat návaznosti v detailu navazujících dokladů.

Nově jsme však do seznamu přijatých objednávek přidali sloupce Existuje záloha, Kolik bylo uhrazeno a Kolik zbývá uhradit. Orientace v seznamu je tak mnohem jednodušší. Podle sloupců navíc můžete filtrovat – takže si třeba každý večer seřadíte seznam podle sloupce Existuje záloha, abyste věděli, které zboží musíte na další den připravit k výdeji.

Nové filtry a detaily ve skladových zásobách

Dárek pro všechny, kdo v ERP Money pracují se skladem.

Nově máte k dispozici filtr datum expirace, přidali jsme také detaily – hlavní jednotka, vedlejší jednotka a rozměry – abyste měli neustále na očích logistické vlastnosti zboží.

V nové verzi ERP najdete také ceníkové ceny rozdělené podle výrobce, hlavního dodavatele nebo dodavatele. To využijete zejména při editaci cen.

Timeline pro plánování aktivit

V kalendáři aktivit si nově můžete přepnout na časovou osu – tzv. timeline.

V přehledném grafickém schématu pak vidíte, které dny máte volné, kdy máte naplánovanou schůzku a kdy vyjížďku ke klientovi. Zjednoduší vám to organizaci pracovního času – vašeho i vašich podřízených.

Sestava denních tržeb na pár kliknutí

Máte ve firmě prodavače, který na konci každého dne předává svému vedoucímu tržby?

Nově si takový prodavač na pár kliknutí vyjede sestavu všech prodejek – hotovostních, bezhotovostních i šekových. A už se mu nikdy nic neztratí „mezi řádky“.

Upomínku si přepíšete sami

Automatické upomínky pro dlužníky v ERP Money byly fajn, ale nemohli jste měnit jejich text – každému klientovi rozesílaly stejnou zprávu.

Ve verzi 1.8.6 už ale můžete text sami přepsat – a třeba důležitým obchodním partnerům poslat jinou zprávu než ostatním.

Všechny novinky verze 1.8.6

Chcete vědět o všech novinkách, které přináší verze 1.8.6? Pro vás jsme připravili tento detailní článek.

Štítky článku

Aktuality

Manuál pro EET

Nejhledanější

DPH Daň z příjmu Majetkové daně Daň z nemovitosti Daňové přiznání Sociální a zdravotní pojištění

Oblíbené články

Daňový kalendář

09. 04. 2020
Splatnost daně za únor 2020 (mimo spotřební daň z lihu)
15. 04. 2020
Záloha na daň za 1. čtvrtletí 2020
20. 04. 2020
Měsíční odvod úhrnu sražených záloh na daň z příjmů fyzických osob ze závislé činnosti
Další termíny

Slovník pojmů

eBook plný rad z praxe

Jak vybrat účetní systém

ebook-img

Informace k současné situaci

V souvislosti se šířením onemocnění COVID-19 jsme přijali potřebná interní opatření k eliminaci možné nákazy, a tak většina našich zaměstnanců v současnosti pracuje z domu.

Chceme vás však ujistit, že naše služby držíme na stejné úrovni, na jakou jste zvyklí. To se nezmění ani v případě, že by opatření vlády trvalo delší dobu. Zákaznická podpora našich produktů bude fungovat beze změn. Každý všední den budou naši konzultanti od 8 do 17 hodin vyřizovat Vaše telefonické i písemné dotazy na:

Na linkách zákaznické podpory Money S3 a Prodejna SQL jsme připraveni vám poradit se všemi změnami v podnikatelském prostředí, které souvisejí s opatřeními vlády. Aktuální opatření sledujeme každý den.

Aktuální informace k současné situaci vám budeme přinášet také na našem blogu.