Jak si vytvořit „Automat na zákazníky“ — internetový kurz

adminX | 14. 03. 2012

Chtěli byste recept, jak si přitahovat zákazníky přes internet? Většina firem zatím neumí využít možností internetového marketingu naplno, proto jsme si pro vás připravili ve spolupráci s EmailAcademy.cz unikátní video trénink. Zatím jsou zveřejněna tři bezplatná videa, která si můžete hned prohlédnout: www.emailacademy.cz. Pro přístup stačí zadat jen Vaši e-mailovou adresu a jméno. 

Co se naučíte? V prvním videu se dozvíte o 10 dovednostech strategického podnikatele – tedy o tom, co je nezbytné pro úspěch na internetu. Druhé pod názvem Automat na zákazníky prakticky předvádí, jak využít web a email k automatickému získávání zákazníků. Ve třetím videu pak najdete odpovědi na otázky, které zůstaly nevyřčené v předchozích snímcích, například: „Je tento způsob propagace vhodný právě pro mé podnikání? Jak rychle budovat databázi kontaktů?“ Po nich přijde ještě jedno video. Doporučujeme proto stránky sledovat, ať Vám neunikne žádná důležitá informace. Užijte si videotrénink www.emailacademy.cz!

Mezinárodní ocenění pro iDoklad — on-line fakturaci zdarma

Mezinárodní veletrh CeBIT v německém Hannoveru nám v Solitea Česká republika udělal velkou radost. Získali jsme zde stříbrnou medaili European Seal of e-Excellence za elektronickou fakturaci iDoklad. Pokud Vás zajímají podrobnosti, přečtěte si je na našich stránkách

Bezplatná internetová fakturace iDoklad (v zahraničí známá jako ItsMyBill.eu) si za prvních jedenáct měsíců provozu získala téměř 10 000 uživatelů a několik ocenění v českých i zahraničních soutěžích (například Your Business Your Fame v Las Vegas).

Další užitečné informace

  • Naši daňoví a účetní poradci pro Vás připravili nový daňový a účetní servis. Jde o návod jak ušetřit, pokud máte partnera, který sám nevydělává:
    Uplatnění slevy na dani na manželku bez vlastních příjmů.
  • Pokud chcete slyšet více účetních a ekonomických novinek, zajímavostí z naší firmy nebo se jen čas od času dozvědět, co plánujeme s Money S3, staňte se našimi fanoušky na Facebooku!
  • Všimli jste si, že máme nový kanál na Youtube?

 

Hodně úspěchů vám přeje
Solitea Česká republika, a.s. 

Štítky článku

Aktuality

Nejhledanější

DPH Daň z příjmu Majetkové daně Daň z nemovitosti Daňové přiznání Sociální a zdravotní pojištění

Oblíbené články

Daňový kalendář

25. 02. 2020
Daňové přiznání za leden 2020
25. 02. 2020
Daňové přiznání k uplatnění nároku na vrácení spotřební daně například z topných olejů, ostatních (technických) benzinů za leden 2020 (pokud vznikl nárok)
25. 02. 2020
Daňové přiznání a splatnost daně z plynu, pevných paliv a elektřiny za leden 2020
Další termíny

Slovník pojmů

eBook plný rad z praxe

Jak vybrat účetní systém

ebook-img