Aktuální informace k současné situaci – naše služby  |změny pro podnikatele

K novému Money S3 zdarma Kniha jízd včetně automapy Evropy!

adminX | 25. 01. 2011

Ke každému novému účetnímu programu Money S3 nyní přidáváme atraktivní dárek – zdarma modul Kniha jízd a cestovní náhrady pro tři vozidla v hodnotě 2 990 Kč. Rozhodujete-li se, zda si pořídit Money S3, nepromeškejte tuto příležitost. Avšak pozor, nabídka je časově omezená a platí pouze do 31. ledna 2011.

Vygeneruje chybějící jízdy, spolehlivě navede k cíli a přesně vypočítá cestovní náhrady

Podívejte se také na video o Knize jízd a za dvě minuty se dozvíte vše důležité o tomto modulu. Video je uloženo na YouTube.com.

Objednejte si své nové Money S3 hned a získejte navíc Knihu jízd zcela zdarmaKniha jízd a cestovní náhrady je skvělý doplněk Money S3 v každé firmě, která využívá firemní a soukromá vozidla. Usnadňuje a zjednodušuje vyplňování knihy jízd, včetně promyšleného generování chybějících jízd podle stavu tachometru a databáze častých jízd. Disponuje mapami ČR, SR a celé Evropy v měřítku 1:100 000 integrovanými přímo do Money S3 – najít cestu k cíli a naplánovat si trasu je otázkou několik kliknutí. A cestovní příkazy, provázané na knihu jízd, zařídí vše potřebné od zadání, schvalování, výpočtu náhrad pro tuzemsko i zahraničí až po zaúčtování a tisk „cesťáků“ jak je znáte z klasických formulářů.

Podrobný popis modulu Kniha jízd a cestovní náhrady je zde.

Zvolte si svůj komplet Money S3, objednejte ho a obdržíte k němu zdarma modul Kniha jízd v hodnotě 2 990 Kč. Potřebujete-li pomoci s výběrem vhodného kompletu Money S3, obraťte se na nás. Pomůžeme vám nalézt tu nejlepší variantu.

Krabice MS3 d evidence podvojne Adresář Majetek Sklad Objednávky Mzdy - zam. cena zahlavi tabulky
A B do 10 nad 10
Money S3 Mini koupit komplet * * *   1 990 Kč
Money S3 Lite koupit komplet * * * * * * *   3 490 Kč
Money S3 Market koupit komplet * * * * *   4 990 Kč
Money S3 Business koupit komplet * * * * * * *   7 990 Kč
Money S3 Office koupit komplet * * * * * *   7 990 Kč
Money S3 Premium koupit komplet * * * * * * * * * 11 990 Kč

 

Nakupujte v e-shopu na adrese shop.money.cz s poštovným zdarma a odesláním do následujícího pracovního dne. Dáváte-li přednost osobním nákupům, obraťte se na naši prodejní síť.

Kniha jízd je volitelným dárkem a je určena pro agendu tři vozidel. V případě, že máte zájem o vedení agendy více vozidel, nebo nabídku naopak nechcete využít, uveďte to prosím v poznámce u objednávky.

Štítky článku

Aktuality

Manuál pro EET

Nejhledanější

DPH Daň z příjmu Majetkové daně Daň z nemovitosti Daňové přiznání Sociální a zdravotní pojištění

Oblíbené články

Daňový kalendář

31. 03. 2020
Odvod daně vybírané srážkou podle zvláštní sazby daně za únor 2020
01. 04. 2020
Podání přiznání k dani a úhrada daně za rok 2019, nemá-li poplatník povinný audit a přiznání zpracovává a předkládá sám
01. 04. 2020
Podání vyúčtování daně vybírané srážkou podle zvláštní sazby daně za zdaňovací období 2019
Další termíny

Slovník pojmů

eBook plný rad z praxe

Jak vybrat účetní systém

ebook-img

Informace k současné situaci

V souvislosti se šířením onemocnění COVID-19 jsme přijali potřebná interní opatření k eliminaci možné nákazy, a tak většina našich zaměstnanců v současnosti pracuje z domu.

Chceme vás však ujistit, že naše služby držíme na stejné úrovni, na jakou jste zvyklí. To se nezmění ani v případě, že by opatření vlády trvalo delší dobu. Zákaznická podpora našich produktů bude fungovat beze změn. Každý všední den budou naši konzultanti od 8 do 17 hodin vyřizovat Vaše telefonické i písemné dotazy na:

Na linkách zákaznické podpory Money S3 a Prodejna SQL jsme připraveni vám poradit se všemi změnami v podnikatelském prostředí, které souvisejí s opatřeními vlády. Aktuální opatření sledujeme každý den.

Aktuální informace k současné situaci vám budeme přinášet také na našem blogu.