1. Prostředí, ve kterém se ihned zorientujete

Hned po prvním spuštění Money S3 vám bude připadat, že ho znáte už roky. Stačí chvilka a budete přesně vědět, kam kliknout.

Prostředí, ve kterém se ihned zorientujete
Většinu věcí si zvládnete zaúčtovat sami

2. Většinu věcí si zvládnete zaúčtovat sami

Money S3 si můžete nastavit tak, že většinu účetních případů snadno zaúčtujete přímo vy nebo vaše asistentka. Svou účetní k tomu ani nebudete potřebovat.

3. Důvěryhodnost klienta ověříte už při založení

Když v Money S3 zadáte IČ nového klienta, program automaticky ověří, zda je tento klient spolehlivým plátcem DPH. Navíc sám doplní jeho bankovní účty a všechny kontaktní údaje z ARESu.

Důvěryhodnost klienta ověříte už při založení
Přiznání k DPH i kontrolní hlášení podáte přímo z Money S3

4. Přiznání k DPH i kontrolní hlášení podáte přímo z Money S3

Přiznání k DPH, kontrolní hlášení nebo souhrnné hlášení máte hotové během chvilky: Money S3 ho ze zadaných dokladů připraví automaticky. Vše pak elektronicky podáte na finanční úřad přímo z prostředí programu.

5. Zvládnete více práce za méně času

Money S3 vám usnadní práci – 11 operací dělá automaticky, aniž byste ho zapínali. Když přijdete ráno do práce, máte objednávky z e-shopu již importované v systému. U snídaně si přečtete analýzy, které program sám připravil. A cizí měny neřešíte vůbec, protože Money S3 si samo stahuje kurzovní lístek.

Za méně času víc práce
Navazující doklady vytvoříte za pár sekund

6. Navazující doklady vytvoříte za pár sekund

Jakmile v Money S3 zaevidujete první doklad – např. objednávku – jsou všechny navazující doklady otázkou chvilky. Program si totiž údaje z objednávky uloží a fakturu, dodací list či výdejku pak automaticky vyplní. Vazbu mezi doklady si navíc zobrazíte i graficky.

Jak Money S3 pomáhá růst
malým firmám i živnostníkům

Jednodušší účetnictví

Přehledné účetnictví i daňová evidence, jednoduchá tvorba dokladů, rychlá příprava potřebných souhrnů, uzávěrek a hlášení.

Lepší dohled nad sklady

S Money S3 máte přehled o stavu skladu i o nákupních cenách jednotlivých položek. Zásoby totiž oceňujete pomocí metody FIFO, takže přesně víte, kolik jste vydělali na každém kusu.

Analytický pohled na data

V Money S3 na pár kliknutí zjistíte, které zboží se prodává a které ve skladu jen překáží. Nebo porovnáte účetní knihy za několik let nazpátek.

Snadné obchodování on-line

Money S3 lehce propojíte se svým e-shopem, takže se vám všechny faktury i objednávky z e-shopu importují automaticky.

Pohlídá za vás důležité účetní termíny

Kontrolní hlášení, souhrnné hlášení, přiznání k DPH – důležité účetní termíny si nemusíte psát do kalendáře ani mobilu. Money S3 vás na ně bude upozorňovat tak dlouho, dokud je nevyřídíte.

Je nabité užitečnými funkcemi

Vedení knihy jízd, mezd i personalistiky, automatické vystavování faktur, historie reklamací nebo servisních zásahů – Money S3 umí věci, které byste od účetního programu nečekali.

Za Money S3 nejlépe mluví čísla

16 500

spokojených zákazníků

30

let na trhu

40

lidí na vývoji a zákaznické podpoře

Pomoc a podpora na dosah ruky

Vždy legislativně aktuální systém

Ať už si poslanci a senátoři vymyslí cokoliv, Money S3 s tím bude počítat – a v den účinnosti novely nebo vyhlášky začne účtovat „po novém“.

Podpora, když potřebujete

Na Money S3 nikdy nejste sami – když vás něco trápí nebo zlobí, prostě napíšete nebo zavoláte. A my vám obratem pomůžeme.

Vyzkoušejte si zdarma účetní program Money S3

Odesláním souhlasíte s našimi zásadami pro zpracování osobních údajů.

Když je vám Money S3 moc velké...

Vyzkoušejte iDoklad – jednoduchý on-line fakturační systém pro vystavování a evidenci faktur.

Více o iDokladu