Na školení vás naučíme

Detailně a prakticky se zaměříme na efektivní práci v systému Money S3. V průběhu čtyř jednotlivých lekcí se dozvíme, jak optimalizovat nastavení Money S3 pro rychlejší a pohodlnější práci. Naučíme se, jak efektivně využívat rychlé klávesové zkratky a přizpůsobit si uživatelské rozhraní a nastavení pro vaše konkrétní potřeby. Podíváme se i na pokročilé filtrování a ukážeme si, jak využít integrované nástroje, jako jsou připomínkovač nebo Inbox Plus.

Lekce 1

Prostředí programu a chytré klávesové zkratky

30 minut

V této lekci se zaměříme na to, jak vám Money S3 může usnadnit každodenní práci.

Představíme si, jak efektivně nastavit pracovní prostředí pomocí klávesových zkratek. Ukážeme si, jak si práci ulehčit využíváním záložek, jak zlepšit orientaci pomocí navigátoru a legendy a jak pracovat s oblíbenými položkami pro rychlý přístup k nejčastěji používaným funkcím. Naučíme se, jak správně využívat a upravovat seznamy a sloupce pro maximální přehlednost a efektivitu.

Obecný výčet probraných oblastí:

 • Záložky a práce se záložkami
 • Vyhledávání, navigátor, legenda, uzamykání, barvy
 • Oblíbené položky
 • Práce se seznamy a se sloupci (výběr, řazení)
 • Možnosti oz/odznačování záznamů
Lekce 2

Přístupová práva, uživatelská konfigurace a typy dokladů

55 minut

V této lekci se zaměříme na optimalizaci programu Money S3 pro zrychlení a zefektivnění vaší práce.

Podrobně probereme, jak nastavit přístupová práva a přizpůsobit uživatelskou konfiguraci tak, aby odpovídala specifickým potřebám a procesům ve vaší firmě. Prozkoumáme také, jak si práci usnadnit v sekci fakturace a jak využít možnosti nastavení typů dokladů pro zjednodušení účetních operací. Ukážeme si také, jak využít elektronický podpis nebo razítko pro efektivnější procesy.

Obecný výčet probraných oblastí:

 • Uživatelská konfigurace a obecné možnosti
 • Ukázka sekce fakturace
 • Přístupová práva (rozdíl mezi právy a konfigurací)
 • Typy dokladů
Lekce 3

Možnosti filtrování a vlajky

30 minut

V této lekci se podrobně seznámíme s pokročilými funkcemi filtrování, které program Money S3 poskytuje. Tyto funkce jsou klíčové pro efektivní práci v prostředí, kde s programem pracuje více uživatelů, a pomohou vám rychle nalézt potřebné informace.

Detailně si ukážeme, jak používat vlajky pro označování důležitých záznamů a dokumentů a jaké jsou možnosti přikládání dokumentů k záznamům.

Všechny postupy si projdeme od jednoduchých až po ty nejpokročilejší, abyste mohli plně využít potenciál Money S3 při organizaci a vyhledávání vašich dat.

Obecný výčet probraných oblastí:

 • Vlajky
 • Přikládání dokumentů
 • Filtrování záznamů
 • Jednoduché a pokročilé postupy
Lekce 4

Připomínkovač, propojení externích aplikací a další nástroje

55 minut

V této lekci začneme připomínkovačem, který je neocenitelným nástrojem pro správu úkolů a termínů. Poté se ponoříme do možností propojení Money S3 s externími aplikacemi, což rozšíří vaše možnosti správy dat a integrace s dalšími systémy.

Probereme automatické akce, které usnadňují běžné úlohy a pozornost věnujeme i opakovaným akcím, které mohou automatizovat rutinní procesy.

Následně se zaměříme na modul S3 Automatic a na moduly Inbox a Inbox Plus, které efektivně zpracovávají příchozí dokumenty. Závěr lekce bude patřit modulu MODO, který slouží ke sběru dat ve skladu i v prodejně (nejenom) přes čárový kód.

Obecný výčet probraných oblastí:

 • Automatické akce
 • Automatické odeslání faktury zákazníkovi
 • Opakované akce (vypnutí programu a připomínkovač)
 • Modul S3 Automatic
 • Modul Inbox + Inbox Plus

Min. potřebná verze Money S3: 23.700
Školení je dostupné po CELÝ ROK od jeho zakoupení!

Pro koho je online školení určeno?

Školení je zaměřeno na uživatele, kteří hledají způsoby, jak zefektivnit a zjednodušit svůj pracovní postup v rámci programu Money S3. Je to ideální volba pro ty, kteří chtějí maximalizovat svou produktivitu tím, že se naučí využívat funkce a nástroje, které tento program nabízí. Ať už jste začátečník nebo pokročilý uživatel, toto školení vám poskytne tipy a triky, jak zrychlit běžné účetní operace a automatizovat opakující se úlohy. Pokud chcete svou práci v Money S3 dělat rychleji a chytřeji, toto školení vám ukáže cestu.

Cena
za jednu lekci
450 Kč Cena bez DPH
NEBO
Cena
za celé školení
1 490 Kč Cena bez DPH
Školení máte dostupné 12 měsíců od zakoupení.

Objednejte si video školení

Školení je vhodné pro účetní, mzdové účetní, personalisty, daňové poradce i majitele firem či jejich vedoucí pracovníky.

Povinné pole. Zadejte prosím jméno i příjmení oddělené mezerou.
Povinné pole.
Povinné pole. Zadané IČO není platné.
Povinné pole.
Povinné pole. Telefon má neplatný formát.
Povinné pole.
Povinné pole.
Povinné pole.
Povinné pole.
Povinné pole. Uplatnit slevový kód
Povinné pole.

Vyberte si lekci

Celková cena: 0 Kč bez DPH


* Povinná položka

Odesláním souhlasíte s našimi zásadami pro zpracování osobních údajů

blank blank blank blank blank blank

Školení si můžete zaplatit online přes platební bránu nebo zálohovou fakturou. V případě záznamu obdržíte po zaplacení odkaz, přes který můžete záznam webináře zhlédnout, kolikrát budete chtít. V případě živého vysílání obdržíte do pár desítek minut přístup, pomocí kterého se na online školení v den konání přihlásíte. Přístupy k vám dorazí z aplikace Livestorm, ve které se online školení bude konat. Abyste nezapomněli, konání semináře vám dvakrát připomeneme - týden předem a den předem.

Rezervace a dotazy

Stačí, když nám zavoláte nebo napíšete na obchodní oddělení Money S3 a my vyřídíme všechny vaše dotazy - telefon 549 522 511 | e-mail: obchod@money.cz.

Jak funguje získání záznamu

Po zaplacení obdržíte obratem odkaz, přes který si záznam webináře můžete zhlédnout kolikrát budete chtít. Odkaz má platnost nejméně 12 měsíců.

Jakub Straka

Jakub Straka
Jakub Straka

Jakub je senior software konzultant s více než sedmiletou praxí ve společnosti Seyfor, kde se specializuje na účetní systém Money S3. Absolvoval Provozně ekonomickou fakultu Mendelovy univerzity a nyní kombinuje své akademické znalosti s bohatými zkušenostmi z praxe v oblasti účetních systémů.

Ve své profesi se primárně zaměřuje na oblast skladů, XML a pokladních systémů, proto je ideální volbou pro ty, kteří hledají odpovědi a řešení právě v této problematice.