Vlastnosti účetního programu Money S3

Vybírejte podle oboru:
Vše
Obchod
E-shop
Služby
Účetní kanceláře
Neziskovky
OSVČ

Adresář
Adresář

V Adresáři přehledně spravujete všechny svoje kontakty, můžete k nim připisovat libovolné poznámky nebo rychle zkontrolujete, zda je potenciální klient spolehlivým plátcem DPH a jakou má platební morálku.

Banka a pokladna
Banka a pokladna

Vlastní modul Banka a pokladna vám ušetří desítky minut denně. Zvlášť, pokud pro podnikání používáte více účtů a obchodujete v různých měnách. Díky modulu nemusíte například ručně opisovat výpisy z účtu a zadávat příkazy k úhradě – vše za vás udělá funkce Homebanking přímo v Money.

Daňová evidence
Daňová evidence

S 10 funkcemi vlastního modulu Daňová evidence ovládnete své účtování a ušetříte čas. Rychle získáte přehled o příjmech, výdajích, majetku i závazcích a díky tomu budete mít vždy jasnou představu o stavu svého byznysu.

Evidence majetku
Evidence majetku

Díky vlastnímu modulu Evidence majetku získáte přehled svého majetku včetně záručních lhůt a mnoha dalších detailů a jednou pro vždy nastolíte pořádek i ve splátkách za firemní auta.

Fakturace
Fakturace

Vlastní modul Fakturace se postará o faktury od jejich vystavení přes navázání na sklady až po on-line podání balíků. Money vám tak šetří čas, který místo administrativě můžete věnovat skutečnému podnikání.

Kniha jízd
Kniha jízd

Vlastní modul Kniha jízd zaznamená cesty, dopočítá stav tachometru a také připomene technickou. Získáte intuitivní a inteligentní nástroj, který vás zbaví zbytečné administrativy.

Mzdy a personalistika
Mzdy a personalistika

Vlastní modul Mzdy a personalistika vnese pořádek do personální agendy a usnadní vám práci od evidence zaměstnanců přes zpracování mezd až po odeslání výplatní pásky e-mailem.

Podvojné účetnictví
Podvojné účetnictví

Vlastní modul Podvojné účetnictví nabízí 13 funkcí, se kterými získáte kontrolu nad DPH, účetními výkazy, závěrkovými operacemi či účetním deníkem. Ušetříte čas a vnesete do podnikání řád.

Skladové hospodářství a objednávky
Skladové hospodářství a objednávky

Vlastní modul Skladové hospodářství a objednávky pohlídá stav zboží ve skladech, zjednoduší inventury či umožní hromadně přecenit zboží. Chytře nahradí stávající evidenci skladu za sofistikovaný systém, který skutečně pomáhá vašemu podnikání.

E-shop konektor
E-shop konektor

Díky modulu E-shop konektor jednoduše propojíte svůj e-shop s účetním systémem. Snadno tak přenesete zboží i s fotografiemi a cenami z Money S3 do e-shopu. Naopak objednávky modul rovnou pošle i do vašeho účetnictví. Stačí jen nastavit propojení s Money S3.

Import dokladů z Excelu
Import dokladů z Excelu

Pomocí modulu Import dokladů z Excelu jednoduše přenesete faktury, dobropisy, skladové zásoby a další doklady z excelové tabulky do Money S3. Místo vyplňování či kopírování jednotlivých položek při přechodu na Money S3 vše naimportujete z jediného souboru. Money S3 navíc automaticky doplní chybějící údaje, poradí si s neuhrazenými doklady i stavem skladu.

Kniha jízd a cestovní náhrady
Kniha jízd a cestovní náhrady

Modul Kniha jízd a cestovní náhrady ocení všichni náročnější uživatelé Money S3, kterým nestačí bezplatný modul Kniha jízd. Kniha jízd a cestovní náhrady totiž lépe řeší například plánování cest. Navíc dokáže automaticky připravit knihu jízd podle zadaných parametrů.

Money S3 Kasa
Money S3 Kasa

Zrychlete a zjednodušte si maloobchodní prodej. Money S3 Kasa vám pomůže s prodejem přímo na pokladně. Pracuje jako on-line klient na datech vytvořených v Money S3. Díky tomu v něm jsou vždy aktuální údaje. Navíc jej můžete ovládat pomocí klávesnice nebo dotykové obrazovky.

Periodická a hromadná fakturace
Periodická a hromadná fakturace

Díky modulu Periodická a hromadná fakturace nemusíte stále znovu připravovat tytéž faktury. Stačí nastavit vzor, frekvenci a interval zasílání. Jako vzor přitom můžete využít i starší doklady. Pomocí modulu tak jednoduše vyřešíte faktury například za nájem, internet nebo energie.

Pokladny EURO
Pokladny EURO

Používáte na prodejnách EET pokladny EURO? Pomocí tohoto modulu zajistíte vzájemnou komunikaci mezi vaším Money S3 a pokladnou EURO. Díky tomu máte přehled o stavu zásob a data o prodejích vidíte v účetním systému.

TaxEdit
TaxEdit

TaxEdit je specializovaný software pro daňové poradce a účetní firmy, ve kterém snadno zpracujete všechny typy daňových přiznání. Systém nabízí elektronický spisový archiv a inteligentní daňové formuláře.

Servis
Servis

Pomocí modulu Servis snadno evidujete a řídíte veškeré činnosti, které souvisí se servisem, reklamacemi a opravami. U každé reklamace můžete sledovat historii oprav i daného klienta a jeho platební morálku. Faktury a související doklady pak vystavíte i z mobilního telefonu.

S3 Automatic
S3 Automatic

Až desítky minut denně ušetříte díky modulu S3 Automatic, který zautomatizuje neustále se opakující procesy. Nemusíte myslet na odesílání EET účtenek či údržbu systému a máte pod kontrolou také výměnu dat s iDokladem. Modul S3 Automatic za vás provede 11 procesů, aniž byste spustili Money S3.

Skladové analýzy
Skladové analýzy

Získejte data, která vám pomůžou zefektivnit podnikání. Modul Skladové analýzy vám dá informace o nákupech, prodejích i zisku. Snadno tak například zjistíte, kdy se jaké zboží prodává nejlépe a kdy jen zabírá místo ve skladu. A můžete tomu přizpůsobit své obchodování.

Účetní analýzy
Účetní analýzy

Modul Účetní analýzy spolehlivě zefektivní práci vašich účetních. Měsíčně jim ušetří až tři dny práce díky výrazně rychlejšímu čištění salda. Navíc vám dá náhled na souhrnná (agregovaná) účetní data, se kterými získáte lepší přehled o ekonomických tocích ve své firmě.

Účetní centrála a účetní klient
Účetní centrála a účetní klient

Jednoduché a rychlé předávání dokladů od klienta přímo účetní. Bez zbytečného přepisování, u kterého hrozí chyby. To přináší moduly Účetní centrála a účetní klient, se kterými pošlete doklady i přes internet. A nezáleží na tom, jestli vedete daňovou evidenci nebo podvojné účetnictví.

XML DE Profi
XML DE Profi

Propojte Money S3 s pokladním systémem či jakoukoliv aplikací potřebnou pro hladký chod vašeho podnikání. Modulu XML DE Profi převede vaše data do formátu XML, díky čemuž jednoduše přenášíte firemní data mezi různými programy bez nutnosti složitého programování. Vedle předem připravených systémů můžete v modulu vytvářet i svoje vlastní a využívat tak Money S3 opravdu naplno.

XML výkazy pro příspěvkové organizace
XML výkazy pro příspěvkové organizace

Díky tomuto modulu příspěvkové organizace jednoduše vytvoří XML výkazy, které odesílají do systému CSÚIS, nebo na krajský úřad. Výkazy exportují buď bez obálky, nebo s obálkou MF ČR – záleží, jak potřebují. Jednoduše tak splní povinnosti, které jim ukládá vyhláška.

Mzdy a personalistika Plus
Mzdy a personalistika Plus

Volitelný modul Mzdy a personalistika PLUS v Money S3 rozšiřuje základní modul mezd a obsahuje nástroj pro výpočet exekucí. Využijete ho proto v případě, kdy zaměstnancům srážíte ze mzdy exekuce.

Zádržné
Zádržné

Modul Zádržné zjednoduší zejména stavebním firmám účtování pozastávek faktury neboli zádržného. Díky modulu zaúčtujete zádržné na pár kliknutí a systém vám při tom automaticky vystaví také navazující pohledávkový doklad s pozdějším datem splatnosti.

Inbox
Inbox

Díky modulu Inbox nemusíte skladovat doklady papírově ani po složkách v počítači či e-mailech. Všechny doklady máte přehledně a bezpečně archivované elektronicky na jednom místě v Money S3. Z dokladů ve standardizovaném formátu modul vyčte data a vy je na pár kliknutí zaúčtujete – bez zdlouhavého přepisování.

API
API

Díky modulu API propojíte Money S3 s dalšími nástroji a aplikacemi a přenášíte mezi nimi data bez ručního přepisování. Propojte systém třeba s fakturační aplikací, e-shopem nebo CRM.

Napojte Money S3 na další služby