S3 Automatic

Ušetření času a starostí. Modul S3 Automatic automaticky provádí více než 14 operací, kterými byste jinak strávili desítky minut denně.


Díky modulu S3 Automatic nikdy nezapomenete odeslat účtenky do EET, poslat data do iDokladu nebo provádět automatickou údržbu vašeho e-shopu. Nemusíte na nic myslet, modul funguje i bez spuštění Money S3.

Popis modulu 

Modul S3 Automatic vám uvolní ruce

Kolik času denně strávíte rutinními úkony, které se neustále opakují? Nejspíš jsou to desítky minut, možná i hodiny. Právě proto doporučujeme do Money S3 přidat modul S3 Automatic, který vám zautomatizováním více než 14 procesů ušetří čas na skutečné podnikání.

Dokonce nemusíte myslet ani na spouštění Money S3. Modul S3 Automatic běží na pozadí, kde vybrané operace nastavíte kliknutím na ikonu na hlavním panelu Windows. Tím spustíte i všechny naplánované úkoly, které automaticky fungují podle vašeho nastavení.

V intuitivním rozhraní aplikace vyberete, které procesy modul zautomatizuje. Nastavíte termín spuštění i frekvenci opakování a S3 Automatic se postará o realizaci jednotlivých úkolů. V záložce Historie událostí kdykoliv zkontrolujete provedení všech procesů.

O každé operaci vám modul může zaslat e-mail, do kterého přiloží i výsledky daného procesu. Nikdy neztratíte přehled a zároveň se zbavíte povinností.

Pokud využíváte E-shop konektor, můžete si díky modulu S3 Automatic automatizovat řadu operací, jako je automatické stahování objednávek nebo synchronizace stavu skladových zásob.

Zautomatizování EET a dalších procesů

Modul S3 Automatic zastane více než 14 procesů, které usnadní práci firmám, správcům sítě i účetním. Podívejte se jak.

Hromadné odeslání účtenek do EET
Obchodníci a firmy, které pracují ve zjednodušeném režimu EET, ocení hromadné odeslání účtenek do elektronické evidence. V aplikaci nastavíte, jak často má S3 Automatic kontrolovat neodeslané účtenky. Modul je pak automaticky odesílá do EET.

Tuto funkci využijete i při výpadcích internetu nebo práci mimo internetové připojení. Nemusíte si tak s účtenkami lámat hlavu.

blank
30minutová ukázka
Vybíráte Money S3 a nechce se vám klikat a zkoušet? Nechte to na nás, předvedeme vám jej ZDARMA.
Ukázka Money S3

Výměna dat mezi Money S3 a iDokladem
Modul S3 Automatic usnadní práci a ušetří čas také účetním a daňovým poradcům, jejichž klienti pracují v Money S3 a iDokladu. Díky automatické výměně dat mezi oběma systémy může účetní průběžně:

 • zpracovávat účetnictví firmy,
 • upravovat přijaté i vydané faktury,
 • dobropisy a prodejky,
 • pracovat s adresními kartami i ceníkovými položkami
 • a čistit saldo.

Vyhnete se zapomínání na kompletaci a předání účetních podkladů a díky zasílání reportů zpřehledníte spolupráci s účetním.

blank

Usnadnění údržby dat
Správci firemních sítí využijí možnost automatického provedení údržby dat. Po naplánování modul spustí potřebné úkony a opakuje je v předvolených intervalech. IT specialisté se vyhnou nutnosti spouštění údržby v noci nebo o víkendu.

Vedle těchto funkcí získáte s modulem S3 Automatic také:

 • kurzovní lístek ČNB,
 • tiskový report Money Dnes,
 • výměnu dat mezi Money S3 a internetovým obchodem,
 • připomínkovač,
 • poštovního klienta Money S3 pro hromadné odesílání pošty,
 • automatické odesílání upomínek,
 • automatické hlídání důležitých termínů (odeslání faktury za nájem, termín kontrolního hlášení,...),
 • i zálohování údajů a dat.

Se zakoupenými doplňkovými moduly získáte řadu dalších funkcí:

Detailní dokumentaci k modulu S3 Automatic si můžete stáhnout ZDE.

Získejte modul S3 Automatic během chvíle

Modul S3 Automatic si objednáte přímo přes Zákaznický portál, nebo na našem obchodním oddělení na tel.: 549 522 511. Zaplatíte za něj jen 3 990 Kč bez DPH.

Výhody modulu můžete bezplatně využívat ve verzi Money S3 Start.

Modul si můžete pořídit ke Kompletům:

Jak se líbí automatizace v Money S3 našim uživatelům

Money S3 nastartovalo e-shop podniku Dobroty s příběhem: z 5 na 20 milionů Kč během 2 let

„Po optimalizaci interních procesů a propojení Money S3 s několika moduly jsme dokázali ve firmě zrychlit expedici balíků a výrazně snížit chybovost.”

Gabriela Štěpánková
ředitelka

Přečíst případovou studii