Získejte neustále aktualizovaný účetní systém

Mějte jistotu, že své účetnictví vedete v systému pracujícím s platnou legislativou. Díky službě Podpora a Aktualizace vám do Money S3 automaticky nahráváme všechny příslušné legislativní změny. Můžete se těšit i na pohotovou telefonickou a písemnou podporu nebo novinky a vylepšení, které vydáváme každý měsíc.

blank

Pravidelná aktualizace Money S3 podle legislativy
Kdykoliv naši poslanci schválí nový zákon, který se dotýká práce v Money S3, okamžitě začínáme s jeho implementací. Máte tak jistotu, že v den nabytí účinnosti zákona už je váš systém připravený - a vy pracujete podle platné legislativy.

Bez služby Podpora a Aktualizace vaše Money S3 rychle zastarává - už po roce nebo dvou může být nepoužitelné.

Rychlá telefonická a písemná podpora
Potřebujete poradit s jednoduchými požadavky - například fakturou, upomínkou nebo například úpravou ceníku? Stačí zvednout telefon nebo napsat přes zákaznický portál - váš dotaz zodpovíme co nejdříve.

U složitějších požadavků využijte naší služby individuální servis, v rámci které se připojíme k vašemu počítači přes vzdálenou plochu, případně přijedeme osobně k vám na firmu.

Každý měsíc novinky a vylepšení
Každý měsíc vydáváváme novou verzi Money S3, která obsahuje užitečné novinky a vylepšení. Některé z nich vznikají na základě vašich požadavků, jiné pro vás vymýšlíme my.

Všechny ale mají jedno společné: významně vám ulehčují práci v programu.

Kolik služba stojí?
Službu získáte zdarma na celý kalendářní rok, ve kterém komplet kupujete. Pokud jej kupujete v období od září do prosince, získáte tuto službu zdarma i na rok následující. Další roky už se ceny řídí aktuálním ceníkem.

Hledáte novou verzi?

Máte Money S3 a chcete si jej aktualizovat? Přejděte do Zákaznického portálu.

Ceník aktualizace kompletů

Cena za rok Cena pro další PC za rok
Money S3 Mini, Lite a Sklad 1 690 Kč 830 Kč
Money S3 Business 2 890 Kč 830 Kč
Money S3 Office a Premium 4 490 Kč 1310 Kč

Ceny jsou bez DPH.

Den otevřených dveří

Zúčastněte se online dne otevřených dveří

Za 20 minut budete mít jasno, zda je pro vás Money S3 vhodný účetní program.

Ukázat termíny