Získejte neustále aktualizovaný účetní systém

Mějte jistotu, že své účetnictví vedete v systému pracujícím s platnou legislativou. Díky službě Podpora a Aktualizace vám do Money S3 automaticky nahráváme všechny příslušné legislativní změny. Můžete se těšit i na pohotovou telefonickou a písemnou podporu nebo novinky a vylepšení, které vydáváme každý měsíc.

blank

Pravidelná aktualizace Money S3 podle legislativy
Kdykoliv naši poslanci schválí nový zákon, který se dotýká práce v Money S3, okamžitě začínáme s jeho implementací. Máte tak jistotu, že v den nabytí účinnosti zákona už je váš systém připravený - a vy pracujete podle platné legislativy.

Bez služby Podpora a Aktualizace vaše Money S3 rychle zastarává - už po roce nebo dvou může být nepoužitelné.

Rychlá telefonická a písemná podpora
Potřebujete poradit s jednoduchými požadavky - například fakturou, upomínkou nebo například úpravou ceníku? Stačí zvednout telefon nebo napsat přes zákaznický portál - váš dotaz zodpovíme co nejdříve.

U složitějších požadavků využijte naší služby individuální servis, v rámci které se připojíme k vašemu počítači přes vzdálenou plochu, případně přijedeme osobně k vám na firmu.

Každý měsíc novinky a vylepšení
Každý měsíc vydáváváme novou verzi Money S3, která obsahuje užitečné novinky a vylepšení. Některé z nich vznikají na základě vašich požadavků, jiné pro vás vymýšlíme my.

Všechny ale mají jedno společné: významně vám ulehčují práci v programu.

Kolik služba stojí?
Službu získáte zdarma na celý kalendářní rok, ve kterém komplet kupujete. Pokud jej kupujete v období od září do prosince, získáte tuto službu zdarma i na rok následující. Další roky už se ceny řídí aktuálním ceníkem.

Hledáte novou verzi?

Máte Money S3 a chcete si jej aktualizovat? Přejděte do Zákaznického portálu.

Ceník aktualizace kompletů

Cena za rok Cena pro další PC za rok
Money S3 Mini, Lite a Sklad 1 690 Kč 830 Kč
Money S3 Business 2 890 Kč 830 Kč
Money S3 Office a Premium 4 490 Kč 1310 Kč

Ceny jsou bez DPH.

Nejbližší webináře

Legislativní novinky pro účetní
a podnikatele.

Spokojení nebo zdarma
Ukázat všechny