Evidence majetku

V modulu Evidence majetku zaznamenáte o majetku firmy i takové detaily, jako jsou délka záruky, umístění majetku ve firmě, jeho rozměry či zhodnocení a průběh odepisování.

Popis modulu 

Správa majetku firmy od elektroniky až po budovy

Modul Evidence majetku má přehled o drobném i dlouhodobém majetku firmy a to do posledních detailů – kromě odpisové skupiny a způsobu odepisování sem můžete uvést i údaje o záruce, rozměry či umístění majetku. Vše oceníte při tvorbě plánu daňových a účetních odpisů.

Do modulu zaznamenáte odpisy i zhodnocení majetku, zvolíte si od měsíčního až po roční odepisování a následně můžete využít hromadné tvorby účetních a daňových pohybů ke zvolenému datu.

Navíc vyberete, zda chcete mít pro každý pohyb vlastní doklad či chcete pohyby sdružovat. Zvolíte také, zda má Money zobrazovat postupně všechny vytvořené doklady nebo vše rovnou zaúčtovat.

Majetek můžete přiřadit konkrétnímu zaměstnanci a získáte tak přehled například o tom, kdo služební notebook používal v minulém roce.

blank
30minutová ukázka
Vybíráte Money S3 a nechce se vám klikat a zkoušet? Nechte to na nás, předvedeme vám jej ZDARMA.
Ukázka Money S3

Víte, kolik zbývá splatit

Modul Evidence majetku počítá i s leasingovým majetkem. Díky tomu:

  • automaticky vygenerujete splátkový kalendář,
  • určíte daňové náklady
  • a zaúčtujete je.
blank

Seznam majetku si můžete vytisknout, stejně jako jednotlivé karty majetku nebo třeba invertární štítky.

Vlastní modul Evidence majetku získáte v některém z našich kompletů

Všechny výhody modulu Evidence majetku získáte při zakoupení některého z kompletů. Komplety si objednejte přímo přes e-shop, nebo na našem obchodním oddělení na tel.: 549 522 511.

Výhody modulu můžete bezplatně využívat ve verzi Money S3 Start.

Modul je součástí kompletů: