Popis modulu 

Chytrý nástroj pro evidenci každého kilometru

Vaše cesty na schůzky a jednání by měly být rychlé a pohodlné. A taková je i jejich evidence v Money S3. Proto stačí, když ze seznamu vyberete řidiče a Kniha jízd dosadí jeho vůz. Modul zjednoduší práci i tehdy, když zadáte počáteční nebo koncový stav tachometru. Systém sám dopočítá ujeté kilometry.

Pokud pravidelně jezdíte do banky, stačí cestu v Knize jízd najít v seznamu často opakovaných jízd. Money automaticky dosadí účel cesty, ale i ujeté kilometry. Jízdy můžete vést i na jednotlivé zakázky a ty pak vytisknout v přehledné sestavě.

Elektronická‌ ‌kniha‌ ‌jízd‌ ‌‌za‌ ‌vás‌ ‌ohlídá‌ ‌termín‌ ‌technické‌ ‌kontroly‌

Do evidence vozidel ke služebním i soukromým vozům vyplníte základní informace jako je SPZ, číslo motoru či průměrná spotřeba. Přidejte i data kontroly STK, emisí či pravidelné prohlídky a Money za vás pohlídá termíny. V případě, že některý promeškáte, upozorní vás v seznamu vozidel.

blank
30minutová ukázka
Vybíráte Money S3 a nechce se vám klikat a zkoušet? Nechte to na nás, předvedeme vám jej ZDARMA.
Ukázka Money S3

Firemní vozy přiřadíte zaměstnancům z evidence řidičů. V té najdete například také informaci o tom, kdy byl řidič naposledy na školení.

Pokud chcete víc, pořiďte si volitelný modul

Pokud hodně cestujete a nestačí vám vlastní modul Kniha jízd, rozšiřte si Money S3 o volitelný modul Kniha jízd a cestovní náhrady, ve kterém:

  • najdete mapy Česka a celé Evropy,
  • naplánujete nejvýhodnější trasu,
  • vystavíte cestovní příkazy,
  • automaticky vygenerujete Knihu jízd podle stavu tachometru.

Systém za vás automaticky vytvoří Knihu jízd včetně drobných cest a zpětně doplní potřebné údaje.

Vlastní modul Kniha jízd získáte v některém z našich kompletů

Všechny výhody modulu Kniha jízd získáte při zakoupení některého z kompletů. Komplety si objednejte přímo přes e-shop, nebo na našem obchodním oddělení na tel.: 549 522 511.

Modul je součástí kompletů:

Vyzkoušejte‌ ‌si‌ ‌modul‌ ‌Kniha‌ ‌jízd‌ ‌zdarma‌ ‌v‌ ‌Money‌ ‌S3‌ ‌Start‌

Výhody‌ ‌modulu‌ ‌si‌ ‌můžete‌ ‌zdarma‌ ‌vyzkoušet‌ ‌v‌ ‌bezplatné‌ ‌verzi‌ ‌‌Money‌ ‌S3‌ ‌Start‌,‌ ‌která‌ ‌je‌ ‌omezená‌ ‌pouze‌ ‌počtem‌ ‌dokladů‌ ‌a‌ ‌jednou‌ ‌pracovní‌ ‌agendou.‌