Mzdy a personalistika PLUS

Volitelný modul Mzdy a personalistika PLUS v Money S3 rozšiřuje základní modul mezd. Dokoupit jej lze tedy pouze ke kompletům, které základní modul Mzdy a personalistika obsahují. Modul obsahuje nástroj pro výpočet exekucí.

Popis modulu 

Modul Mzdy a personalistika PLUS – exekuce

Rozšíření základního modulu Mzdy a personalistika o srážky druhu exekuce umožňuje výpočet:

  • běžného výživného,
  • dlužného výživného,
  • přednostních pohledávek
  • a nepřednostních pohledávek.

Na kartě Legislativa mezd máte pro každou exekuci automaticky přednastavené způsoby srážení ze mzdy podle platné legislativy.

Jednotlivé exekuce zadáváte na kartě Zaměstnance, na záložce Srážky, exekuce.

Na záložce Exekuce máte pro zadání doplňujících údajů připravené pole Data nabytí právní moci a dalších údajů potřebných pro výpočet srážky. Při více exekucích určuje pořadí pohledávek datum doručení rozhodnutí.

Na kartě Mzdy na záložce Vyúčtování dále vidíte zákonné částky pro výpočet srážek – například nezabavitelné částky nebo hranice plně zabavitelného zbytku.

V oddíle Vyúčtování u pole Srážky, exekuce, si pomocí tlačítka se třemi tečkami zobrazíte seznam srážek a exekucí pro konkrétní mzdu.

Potřebujete více informací? Stáhněte si detailní dokumentaci k modulu Mzdy a personalistika ZDE.

Získejte modul Mzdy a personalistika PLUS během chvíle

Modul rozšiřující základní mzdy o řešení exekucí získáte už za 5 490 Kč bez DPH. Objednejte si ho přes Zákaznický portál nebo zavolejte našemu obchodnímu oddělení na číslo 800 776 776.

Výhody modulu si můžete také zdarma vyzkoušet ve verzi Money S3 Start.

Modul si můžete pořídit ke Kompletům: