Mzdy a personalistika PLUS

Volitelný modul Mzdy a personalistika PLUS v Money S3 rozšiřuje základní modul mezd. Dokoupit jej lze tedy pouze ke kompletům, které základní modul Mzdy a personalistika obsahují. Modul obsahuje nástroj pro výpočet exekucí, hromadné generování mezd a hromadné přidávání nepřítomností, odměn a srážek.

Popis modulu 

Snadný výpočet exekučních srážek

Rozšíření základního modulu Mzdy a personalistika o srážky druhu exekuce umožňuje výpočet:

  • běžného výživného,
  • dlužného výživného,
  • přednostních pohledávek
  • a nepřednostních pohledávek.

Na kartě Legislativa mezd máte pro každou exekuci automaticky přednastavené způsoby srážení ze mzdy podle platné legislativy.

blank
30minutová ukázka
Vybíráte Money S3 a nechce se vám klikat a zkoušet? Nechte to na nás, předvedeme vám jej ZDARMA.
Ukázka Money S3

Jednotlivé exekuce zadáváte na kartě Zaměstnance, na záložce Srážky, exekuce.

blank

Na záložce Exekuce máte pro zadání doplňujících údajů připravené pole Data nabytí právní moci a dalších údajů potřebných pro výpočet srážky. Při více exekucích určuje pořadí pohledávek datum doručení rozhodnutí.

Na kartě Mzdy na záložce Vyúčtování dále vidíte zákonné částky pro výpočet srážek – například nezabavitelné částky nebo hranice plně zabavitelného zbytku.

V oddíle Vyúčtování u pole Srážky, exekuce, si pomocí tlačítka se třemi tečkami zobrazíte seznam srážek a exekucí pro konkrétní mzdu.

blank

Hromadné generování mezd

Díky tomuto modulu také hromadně vygenerujete mzdy. Jestliže jste účetní a zpracováváte mzdy desítkám firem, ušetříte tím i několik hodin měsíčně.

Hromadné zadávání nepřítomností, odměn a srážek

Modul vám také usnadní hromadné zadávání personálních údajů. Například pokud máte celozávodní dovolenou, snadno zadáte všem zaměstnancům nepřítomnost.

Hromadné zadávání dále využijete například u stravenek. Označíte si všechny pracovníky, kteří na ně mají nárok, uděláte hromadnou operaci a přidáte srážky ze mzdy. Zároveň můžete u konkrétního zaměstnance výši srážky individuálně upravit, pokud je to potřeba.

Hromadně do Money S3 zadáte i odměny, prémie a příplatky.

Potřebujete více informací? Stáhněte si detailní dokumentaci k modulu Mzdy a personalistika ZDE.

Získejte modul Mzdy a personalistika PLUS během chvíle

Modul rozšiřující základní mzdy o řešení exekucí, hromadné generování mezd a hromadné vkládání personálních údajů získáte už za 5 990 Kč bez DPH. Objednejte si ho přes Zákaznický portál nebo zavolejte našemu obchodnímu oddělení na číslo 800 776 776.

Výhody modulu si můžete také zdarma vyzkoušet ve verzi Money S3 Start.

Modul si můžete pořídit ke Kompletům: