Periodická a hromadná fakturace

Zbavte se zbytečné práce. Díky modulu Periodická a hromadná fakturace nemusíte znovu připravovat tytéž faktury. Pokud každý měsíc fakturujete odběrateli stejné částky za stejné služby, stačí pomocí modulu Periodická a hromadná fakturace nastavit vzor a nemusíte už nic vyplňovat. Jako vzor přitom můžete využít i starší doklady.


Poté nastavte frekvenci a interval zasílání dokladů a o víc už se starat nemusíte. Jednoduše tak vyřešíte faktury například za nájem, internet nebo energie.

Popis modulu 

Automatické vystavení a odeslání faktur

Díky Periodické a hromadné fakturaci už nemusíte myslet na to, abyste pravidelnou fakturu poslali ve správném termínu. Money S3 vše zkontroluje při každém spuštění. Jakmile zjistí, že je na daný den naplánovaná nějaká faktura, upozorní vás na to a vy spustíte generování.

Interval kontroly si přitom kdykoliv snadno upravíte a sami určíte také adresy, na které Money S3 doklady odešle jako přílohu e-mailu.

Faktury můžete posílat ve formátu PDF nebo XML-money. A pokud příjemce používá Money S3, převede doklad na přijatou fakturu jediným kliknutím.

blank

Automatické ukončení fakturace

Sami také určíte, jak dlouho bude modul faktury tvořit. Stačí nastavit omezení konkrétním datem nebo počtem vystavených dokladů. A samozřejmě dokáže faktury vystavovat i bez omezení. Pomocí modulu také nastavíte fakturaci například jen na pracovní dny nebo k poslednímu dni měsíce.

30minutová ukázka
Vybíráte Money S3 a nechce se vám klikat a zkoušet? Nechte to na nás, předvedeme vám jej ZDARMA.
Ukázka Money S3

Hromadná fakturace vyříditelných objednávek

Součástí modulu je i hromadná fakturace tzv. Vyříditelných objednávek. Jedná se o objednávky, které jsou připravené k vyřízení a u kterých je zboží skladem. Navíc můžete přednostně vybírat objednávky pro odběratele s nastaveným adresním klíčem.
Díky funkci Vyříditelné objednávky si je nejen zobrazíte, ale zároveň je můžete hromadně vyfakturovat, aniž byste museli potvrzovat každý doklad samostatně.

blank

Příjmy i výdaje pokladny lze provádět i nepeněžními platidly, jako jsou stravenky, platební karty, jiné měny apod.
Druhy platidel si podle potřeby sami definujete v seznamu Nepeněžních platidel.
Na kartě Zaplaceno zapíšete počet cenin nebo placenou částku.

Zobrazit obrázek v plné velikosti

Detailní dokumentaci k modulu Periodická a hromadná fakturace si můžete stáhnout ZDE.

Získejte modul Periodická a hromadná fakturace během chvíle

Modul Periodická a hromadná fakturace koupíte za 3 990 Kč bez DPH. Objednejte si jej přímo přes Zákaznický portál, nebo na našem obchodním oddělení na tel.: 549 522 511.

Výhody modulu můžete bezplatně využívat ve verzi Money S3 Start.

Modul si můžete pořídit ke Kompletům: