Účetnictví / Vše, co potřebujete vědět o Money S3/Automatizace v účetním programu Money S3 vám ušetří desítky hodin měsíčně
Propojte své účetnictví s podnikáním
Přidejte se k 20 000 uživatelům.
Vyzkoušet zdarma

Automatizace v účetním programu Money S3 vám ušetří desítky hodin měsíčně

Automatizace v účetním programu Money S3 vám ušetří desítky hodin měsíčně
Seyfor, a. s.
14. 06. 2021
Doba čtení3 minuty čtení
Líbilo se30
Automatizace v účetním programu Money S3 vám ušetří desítky hodin měsíčně

Čištění salda, pravidelné fakturace, propojení skladu s e-shopem a pokladnou. To vše si snadno zautomatizujete v účetním programu Money S3. Ušetřený čas pak můžete věnovat třeba rozvoji vašeho byznysu. Podívejte se, jak vám Money S3 usnadní práci.

Money S3 zjednoduší internetové podnikání

Modul E-shop konektor automaticky stáhne objednávky, faktury i data o zákaznících z vašeho internetového obchodu přímo do účetního programu. Systém je kompatibilní s většinou krabicových řešení e-shopů (podporuje Shopify, Shoptet, oXyShop či 4shop) či platforem jako Shopsys, OpenCart, Magento nebo WooCommerce.

Správu zboží vám usnadní skladový program. Najdete v něm funkci hromadné změny, díky které snadno přeceníte celý sklad, přesunete zboží mezi kategoriemi či upravíte sazby DPH pro nákup a prodej. Nastavíte si také například, aby sklad vydával přednostně zboží s nejbližším datem expirace.

Automatické úpravy skladových zásob

Ať už máte e-shop nebo kamennou pobočku, Money S3 vám pomůže držet co nejaktuálnější údaje o skladových zásobách. Když si zákazník koupí zboží, prodané kusy se automaticky odečtou ze skladu.

Máte tak přehled o tom, které zboží je potřeba dokoupit. A v případě e-shopu se nestane, že by si zákazník koupil vyprodané zboží. Synchronizace internetového obchodu se skladem řeší modul E-shop konektor a S3 Automatic, v případě kamenných obchodů to jsou Money S3 Kasa či Pokladny EURO.

Čištění salda vám v Money S3 půjde úplně samo. Doslova

Chcete ušetřit až tři dny práce měsíčně s čištěním salda? Použijte modul Účetní analýzy. Nebudete muset tisknout a ručně procházet neproplacené faktury. Místo toho si v účetnictví doklady rychle spárujete a vyexportujete.

V hotovém seznamu si zobrazíte aktuálního saldo. Doklady si poté přehledně seřadíte například podle čísla účtu, IČ nebo párovacího symbolu. Zjistíte tak rychle, kolik vám který z dodavatelů dluží.

Nenechte se umořit rutinními úkoly. Automatizujte je pomocí Money S3.

Pravidelné fakturace vyřeší Money S3 za vás

Každý měsíc ručně vytváříte faktury se stejnou částkou za pronájem, energie či úklid budovy? Jde to i jednodušeji. V Money S3 najdete modul Periodická a hromadná fakturace, se kterým tyto rutinní aktivity zautomatizujete.

Vytvoříte nový vzor nebo použijete starší fakturu jako předlohu a nastavíte, který den se má doklad vygenerovat. Money S3 při každém spuštění zkontroluje, zdali nemá vytvořit fakturu. Pokud ano, přijde vám žádost o potvrzení, načež se se automaticky vygeneruje a odešle faktura.

S3 Automatic: 14 automatizací, které zjednoduší váš byznys

Když vám onemocní zaměstnanec, Money S3 pomocí modulu S3 Automatic stáhne eNeschopenku přímo ze systému ČSSZ. Pokud využíváte k fakturování iDoklad, veškeré doklady se vám automaticky nahrají přímo do účetního programu.

Práci vám také usnadní automatické hlídání důležitých termínů (například podání kontrolního hlášení), hromadné rozesílání pošty či každodenní stahování kurzovního lístku ČNB.

Vyzkoušejte si zdarma účetní program Money S3
S ním můžete snadno vést účetnictví, daňovou evidenci, vystavovat faktury a evidovat sklad pro kamenný i online prodej.
Money S3

Jak Money S3 pomáhá obchodu Dobrej Špajz

Markéta Vlachová, provozovatelka obchodu Dobrej Špajz, řešila problém s objednáváním zboží. Každý večer po uzávěrce zjišťovala, co se vyprodalo, aby to mohla doobjednat. Jenže dodavatelé často nestíhali večerní objednávku zpracovat, takže ráno některé produkty chyběly.

Paní Vlachová tento problém vyřešila pomocí modulu S3 Automatic. Data z pokladny se jí nyní automaticky stahují každou hodinu. Přes den tak má přehled, které zboží dochází a může ho s předstihem objednat.

Přečtěte si celou případovou studii a zjistíte, jak Money S3 pomáhá Dobrému Špajzu také při přeceňování zboží či exportu údajů do pokladen obou poboček.

Ušetříme vám desítky hodin rutinní práce a administrativy, abyste se mohli věnovat rozvoji svého podnikání. Vyzkoušejte si zdarma Money S3 Start. Pokud vás zajímá více detailů, zavolejte nám na bezplatnou linku 549 522 511 nebo napište na obchod@money.cz.

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Vyzkoušejte si účetní program
Money S3

Zdarma a se všemi funkcemi

Propojte své účetnictví s podnikáním
Přidejte se k 20 000 uživatelům.
Vyzkoušet zdarma
Zavřít reklamu
Propojte své účetnictví s podnikáním
Přidejte se k 20 000 uživatelům.