Účetnictví / Vše, co potřebujete vědět o Money S3/Účetní software Money S3 plnohodnotně nahradí skladový program
Propojte své účetnictví s podnikáním
Přidejte se k 20 000 uživatelům.
Vyzkoušet zdarma

Účetní software Money S3 plnohodnotně nahradí skladový program

Účetní software Money S3 plnohodnotně nahradí skladový program
Seyfor, a. s.
09. 06. 2021
Doba čtení3 minuty čtení
Líbilo se23
Účetní software Money S3 plnohodnotně nahradí skladový program

Obsah

  V Money S3 zvládnete kromě účetnictví a personálních záznamů také skladovou evidenci. Podnikání vám zjednoduší chytré funkce jako třeba propojení skladu s pokladnou a e-shopem nebo automatizované vydávání zboží s nejbližším datem expirace. Podívejte se, jaké funkce vám pomohou zlepšit váš byznys.

  Hledáte účetní program, který si poradí také se skladovou evidencí? Součástí Money S3 je modul Skladové hospodářství a objednávky, který pokryje malým i středním podnikům veškeré legislativní požadavky na skladovou evidenci. A díky automatizaci a rozšířeným funkcím zefektivní váš byznys.

  Neomezený počtu skladů v ČR i zahraničí

  Ve skladovém systému můžete zvlášť spravovat všechny své sklady včetně těch zahraničních. Money S3 pamatuje i na zahraniční obchod a eviduje pohyby zboží po Evropské unii a online komunikuje s Celní správou ČR.

  Seznamy zboží jsou přehledné a položky si snadno seskupíte podle skladových skupin a podskupin. Skladové karty si jednoduše kopírujete mezi jednotlivými sklady. Systém usnadňuje i práci skladníkům. Součástí karty zboží je fotografie výrobku, takže při vyskladnění zboží si pracovník jednoduše ověří, že se jedná o správný produkt.

  Skladová evidence Money S3 vám ohlídá dostupnost zboží

  Evidenci skladu v Money S3 snadno propojíte s internetovým obchodem například pomocí modulů E-shop konektor a S3 Automatic. Pokud zákazník koupí zboží přes e-shop, automaticky se aktualizuje počet položek na skladu. Dostupnost zboží v internetovém obchodě pak odráží skutečný počet kusů na skladě.

  Pokud máte navíc (nebo jenom) kamennou pobočku, systém funguje stejně – každá transakce udělá změnu ve skladových zásobách. Ta se následně propíše do dalších systémů. Nestane se tak, že by si zákazník přes e-shop koupil zboží, které se vyprodalo přes kamennou pobočku.

  TIP: Přečtěte si případovou studii, jak S3 Automatic pomohl provozovatelce obchodu zefektivnit doplňování skladu.

  Systém pohlídá expirační lhůtu zboží

  Pro výdej zboží si nastavíte, které produkty mají být vyskladněny jako první. Pokud například prodáváte potraviny, tak zvolíte, aby se jako první vydávalo zboží s nejbližším datem expirace. Nestane se vám, že by se nějaké zboží zkazilo kvůli chybě ve skladu.

  Velkou výhodou ve skladové evidenci Money S3 je funkce hromadné změny. Díky tomu můžete najednou přecenit celé skupiny zboží nebo klidně celý sklad. Když upravujete kategorie a skupiny zboží, tak mezi nimi přesunete i velké množství produktů najednou.

  Money S3 zefektivní inventury ve skladu pomocí automatizace.

  Rychlé inventury a skladové analýzy v Money S3

  Jakmile uděláte fyzickou kontrolu zboží, skladový program ji srovná s evidencí v databázi. Automaticky vyhodnotí rozdíl mezi evidencí a skutečným stavem a vy ho v Money jednoduše zaúčtujete.

  Kromě inventur si v Money S3 zobrazíte, jaký obrat máte podle dodavatelů, prodejců, typů zboží či jednotlivých skladů. Tyto přehledové soustavy vám pomohou analyzovat vaše portfolio a zlepšit cashflow.

  TIP: Pořiďte si doplňující modul Skladové analýzy. Jedná se o program z kategorie Business Intelligence, který vám pomůže například identifikovat silné a slabé stránky vašeho podnikání a dlouhodobě optimalizovat vaše výnosy.

  Odebírejte účetní a daňové novinky srozumitelně a včas

  Zadejte váš e-mail a naše účetní a daňové tipy vám budou chodit přímo do e-mailu. info

  Odesláním souhlasíte s našimi zásadami pro zpracování osobních údajů.

  Vyzkoušejte si skladový modul zdarma v Money S3 Start

  Ve skladovém modulu Money S3 se rychle zorientujete – rozhraní připomíná kancelářské aplikace jako Excel či Outlook. Vyzkoušejte si všechny skladové funkce bezplatně v účetním softwaru Money S3 Start.

  Pokud by vás zajímaly další detaily, jak vést sklad v Money S3, zavolejte nám na bezplatnou linku 549 522 511 nebo napište na obchod@money.cz.

  Byly informace v článku užitečné?

  Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

  Ano
  Ne
  Vyzkoušejte si účetní program Money S3

  Vyzkoušejte si účetní program
  Money S3

  Zdarma a se všemi funkcemi

  Propojte své účetnictví s podnikáním
  Přidejte se k 20 000 uživatelům.
  Vyzkoušet zdarma
  Zavřít reklamu
  Propojte své účetnictví s podnikáním
  Přidejte se k 20 000 uživatelům.