Banka a pokladna

Modul Banka a pokladna v Money S3 zabrání vzniku chyb, které byste mohli udělat při přepisu výpisu účtu do účetního systému. Dále vám umožní snadno obchodovat v zahraničí i hromadně odesílat příkazy k úhradě přímo z Money.

Popis modulu 

Získejte lepší přehled o financích

V modulu můžete vést libovolný počet účtů a pokladen i libovolný počet zahraničních měn. Přes modul Banka a pokladna spravujte peněžní operace v eurech, librách a dalších měnách. Všechny údaje budete mít vždy v Money bez ohledu na to, na který firemní účet platbu obdržíte.

Aplikace Homebanking vás ušetří chyb

Zadávejte příkazy a přijímejte platby bez nutnosti opisování nebo kopírování údajů do internetového bankovnictví. Z Money odešlete připravené příkazy k úhradě – jednoduché i hromadné – a funkce Homebanking je pošle rovnou do banky. Případně můžete připravit soubor pro import a příkazy do bankovnictví nahrát.

blank

Homebanking vám ulehčí i od procházení dlouhých bankovních výpisů. Funkce výpis z účtu se postará o obousměrnou komunikaci mezi Money a bankou – díky tomu spárujete výpis s pohledávkami nebo závazky a zaúčtujete ho. Máte tak jistotu, že při párování neuděláte chybu.

Navíc přímo v Money načtete aktuální kurzový lístek některých bank.

30minutová ukázka
Vybíráte Money S3 a nechce se vám klikat a zkoušet? Nechte to na nás, předvedeme vám jej ZDARMA.
Ukázka Money S3

Vlastní modul Banka a pokladna získáte v některém z našich kompletů

Všechny výhody modulu Banka a pokladna získáte při zakoupení některého z kompletů. Komplety si objednejte přímo přes e-shop, nebo na našem obchodním oddělení na tel.: 549 522 511.

Výhody modulu můžete bezplatně využívat ve verzi Money S3 Start.

Modul je součástí kompletů: