Na školení vás naučíme

Detailně a prakticky se zaměříme na problematiku základních procesů v Money. V průběhu čtyř jednotlivých lekcí se seznámíme s intuitivním uživatelským rozhraním, včetně ovládacího panelu a navigace pracovní plochy. Provedeme vás základním nastavením nové agendy a ukážeme, jak efektivně zakládat a spravovat adresy a skupiny adres. Naučíme se vytvářet a editovat faktury, prozkoumáme různé typy faktur a metody jejich tisku a úhrady. Dále se ponoříme do zakládání skladu a propojení skladových karet s fakturačním systémem.

Blok 1

Ovládání programu a založení agendy

V této lekci se seznámíme s klíčovými prvky uživatelského rozhraní, včetně ovládacího panelu, spodní lišty a pracovní plochy. Dále probereme proces vytváření nové agendy od začátku až po její základní konfiguraci.

Blok 2

Práce s adresářem

V této lekci V lekci se zaměříme na základní i pokročilé techniky pro efektivní správu adres. Naučíme se, jak v programu založit nové adresy, spravovat je a využívat je ve vaší každodenní práci.

Podíváme se také na organizaci adres do skupin a na možnosti jejich filtrování, což vám umožní rychle nalézt potřebné kontakty a efektivně s nimi pracovat.

Blok 3

Práce s fakturami a jejich úhrady

V této lekci se naučíme, jak správně vytvářet a upravovat vystavené a přijaté faktury. Projdeme si všechny důležité části faktur, vysvětlíme si různé typy faktur a ukážeme si, jak je efektivně tisknout.

Dále si osvojíme různé metody úhrad faktur pomocí pokladních a bankovních dokladů, což zahrnuje jak hotovostní, tak bezhotovostní transakce.

Blok 4

Základy práce se skladem

V této lekci se zaměříme na proces vytváření jednoduchého skladu a založení základních skladových karet. Naučíme se, jak tyto karty efektivně propojit s fakturami, což je zásadní pro správnou evidenci zásob a jejich pohybů. Projdeme si vše krok za krokem, abyste získali pevný základ pro správu vašeho skladu v Money S3.

Min. potřebná verze Money S3: 24.400
Školení je dostupné po CELÝ ROK od jeho zakoupení!

Pro koho je online školení určeno?

Školení je ideální pro nováčky, kteří chtějí získat pevné základy pro svou práci s programem Money S3. Ať už jste samostatný profesionál nebo člen účetního týmu ve větší firmě, toto školení vám poskytne všechny informace potřebné k efektivnímu využívání Money S3 pro správu vašich finančních záznamů, zjednodušení daňových procesů a optimalizaci každodenních účetních operací.

Kdy se on-line školení koná

13. června 2024
9:00-12:00 hodin

On-line přes webový nástroj Livestorm
(nemusíte si nic instalovat, k připojení od nás dostanete webový odkaz)

Do on-line školení zbývá...
Dnů
Hodin
Minut
Cena za celé školení 1 490 Kč Cena bez DPH
Školení máte dostupné 12 měsíců od zakoupení.

Objednejte si online školení

Zakoupením získáte přístup k on-line školení pro 1 osobu a jeho záznam po skončení webináře.

Mám zájem o předtočený záznam Mám zájem o živé vysílání s možností dotazů
Termín online školení: 13.06.2024 (09:00 hod.)
Povinné pole. Zadejte prosím jméno i příjmení oddělené mezerou.
Povinné pole.
Povinné pole. Zadané IČO není platné.
Povinné pole.
Povinné pole. Telefon má neplatný formát.
Povinné pole.
Povinné pole.
Povinné pole.
Povinné pole.
Povinné pole. Uplatnit slevový kód
Povinné pole.
Celková cena: 1 490 Kč bez DPH


* Povinná položka

Odesláním souhlasíte s našimi zásadami pro zpracování osobních údajů

blank blank blank blank blank blank

Školení si můžete zaplatit online přes platební bránu nebo zálohovou fakturou. V případě záznamu obdržíte po zaplacení odkaz, přes který můžete záznam webináře zhlédnout, kolikrát budete chtít. V případě živého vysílání obdržíte do pár desítek minut přístup, pomocí kterého se na online školení v den konání přihlásíte. Přístupy k vám dorazí z aplikace Livestorm, ve které se online školení bude konat. Abyste nezapomněli, konání semináře vám dvakrát připomeneme - týden předem a den předem.

Rezervace a dotazy

Stačí, když nám zavoláte nebo napíšete na obchodní oddělení Money S3 a my vyřídíme všechny vaše dotazy - telefon 549 522 511 | e-mail: obchod@money.cz.

Jak funguje získání záznamu

Po zaplacení obdržíte obratem odkaz, přes který si záznam webináře můžete zhlédnout kolikrát budete chtít. Odkaz má platnost nejméně 12 měsíců.

Veronika Lušťoňová

Veronika Lušťoňová
Veronika Lušťoňová

Veronika je zkušenou konzultantkou technické podpory v rámci účetního softwaru Money S3 ve společnosti Seyfor.

Vystudovala Masarykovu univerzitu se zaměřením na chorvatský jazyk a literaturu. Její profesní dráha začala prací v oblasti cestovního ruchu, od kterého se poté dostala do Seyforu a do prostředí účetního programu Money S3.

Baví ji komunikace s lidmi a aktivní pomoc s řešením zákaznických problémů v oblastech týkajících se základních oblastí vedení účetnictví v účetním programu.