Video školení

Jak editovat formuláře v Money S3

Na školení vás naučíme

Detailně a prakticky se zaměříme na problematiku editace formulářů. V průběhu tří jednotlivých lekcí se naučíme efektivně pracovat s editorem formulářů v Money S3. Projdeme si proces úprav hlaviček, položek a vkládání specifických hodnot, jako je celková hmotnost zboží. Odpovíme si na běžné dotazy, včetně začlenění QR kódů a zpracování bankovních účtů ve formátech CZ a IBAN, aby vaše faktury byly nejen přehledné, ale i plně funkční.

Lekce 1

Editor formulářů a základní ovládání

20 minut

V této lekci se zaměříme na všechny důležité aspekty, které potřebujete znát pro úspěšnou práci s editorem formulářů v Money S3. Nejprve vám představíme definici editoru, jeho umístění v programu a rozhraní, ve kterém budete pracovat.

Poté se ponoříme do struktury a procesu zálohy formulářů, abyste mohli bezpečně provádět změny bez rizika ztráty dat. Dále si vysvětlíme, jak správně nastavit tisk v Money S3 a rozlišovat mezi jednotlivými prvky, jako jsou proměnné, texty a objekty, které do formulářů můžete vkládat.

Obecný výčet probraných oblastí:

  • Definice editoru formulářů, jeho umístění a prostředí
  • Definice, struktura a záloha formulářů
  • Nastavení tisku v Money S3
  • Vysvětlení rozdílu mezi proměnnou, textem, vložení objektu
Lekce 2

Praktické příklady

19 minut

V této lekci se zaměříme na konkrétní úkoly, které vás naučí přizpůsobit si faktury podle vašich potřeb.

Představíme si, jak můžete upravit hlavičku vystavené faktury, aby lépe odrážela identitu vaší společnosti. Dále si ukážeme, jak přistupovat k úpravám jednotlivých položek na fakturách a jak do nich přidat uživatelské pole pro další specifické informace. Nakonec se naučíme, jak do formuláře vložit hodnotu udávající celkovou hmotnost všech položek, což je užitečné pro zásilky a logistické operace.

Obecný výčet probraných oblastí:

  • Úprava hlavičky faktury vystavené
  • Úprava položky faktury vystavené
  • Přidání uživatelského pole
  • Vložení hodnoty o celkové hmotnosti za všechny položky
Lekce 3

Nejčastější dotazy (FAQ)

15 minut

V této lekci se zaměříme na odpovědi na běžné otázky, s nimiž se uživatelé setkávají při práci s editorem formulářů. Provedeme vás řešením typických situací, které mohou nastat při úpravách a personalizaci tiskových dokumentů, a poskytneme vám praktické rady pro řešení těchto běžných problémů. Tato lekce vás vybaví potřebným know-how, abyste mohli využívat editor formulářů s větší jistotou a efektivitou.

Min. potřebná verze Money S3: 23.700
Školení je dostupné po CELÝ ROK od jeho zakoupení!

Pro koho je online školení určeno?

Školení je vhodné pro uživatele programu Money S3, kteří se chtějí seznámit s možnostmi úpravy výstupních tiskových dokumentů podle vlastních potřeb a představ. Kurz je tak vhodný pro manažery, účetní a všechny, kteří v rámci své pozice odpovídají za správnost a prezentaci účetních a finančních dokumentů. Seznámení s editorem formulářů vám poskytne hlubší pochopení jeho funkcí a umožní vám zefektivnit vaši práci při tvorbě dokumentů.

Cena
za jednu lekci
600 Kč Cena bez DPH
NEBO
Cena
za celé školení
1 490 Kč Cena bez DPH
Školení máte dostupné 12 měsíců od zakoupení.

Objednejte si video školení

Školení je vhodné pro účetní, mzdové účetní, personalisty, daňové poradce i majitele firem či jejich vedoucí pracovníky.

Povinné pole. Zadejte prosím jméno i příjmení oddělené mezerou.
Povinné pole.
Povinné pole. Zadané IČO není platné.
Povinné pole.
Povinné pole. Telefon má neplatný formát.
Povinné pole.
Povinné pole.
Povinné pole.
Povinné pole.
Povinné pole. Uplatnit slevový kód
Povinné pole.

Vyberte si lekci

Celková cena: 0 Kč bez DPH


* Povinná položka

Odesláním souhlasíte s našimi zásadami pro zpracování osobních údajů

blank blank blank blank blank blank

Školení si můžete zaplatit online přes platební bránu nebo zálohovou fakturou. V případě záznamu obdržíte po zaplacení odkaz, přes který můžete záznam webináře zhlédnout, kolikrát budete chtít. V případě živého vysílání obdržíte do pár desítek minut přístup, pomocí kterého se na online školení v den konání přihlásíte. Přístupy k vám dorazí z aplikace Livestorm, ve které se online školení bude konat. Abyste nezapomněli, konání semináře vám dvakrát připomeneme - týden předem a den předem.

Rezervace a dotazy

Stačí, když nám zavoláte nebo napíšete na obchodní oddělení Money S3 a my vyřídíme všechny vaše dotazy - telefon 549 522 511 | e-mail: obchod@money.cz.

Jak funguje získání záznamu

Po zaplacení obdržíte obratem odkaz, přes který si záznam webináře můžete zhlédnout kolikrát budete chtít. Odkaz má platnost nejméně 12 měsíců.

Lucie Randulová

Lucie Randulová
Lucie Randulová

Lucie je zkušenou senior software konzultantkou, která již téměř čtyři roky uplatňuje své bohaté znalosti a odborné dovednosti v rámci účetního softwaru Money S3 ve společnosti Seyfor.

Její akademická cesta začala studiem informačních technologií se zaměřením na grafiku a web design, což ji přivedlo k pozdějšímu specializovanému studiu na vyšší odborné škole v oboru Informační služby a knihovnictví. Lucie má také praxi jako tisková produkční v grafickém studiu.

Dnes se ve své profesi primárně zaměřuje na oblast implementace a podpory XML přenosů, což je klíčové pro efektivní data management a integraci systémů e-shopů. Nakonec je její oblastí zájmu samozřejmě mzdová problematika v programu Money S3.

Další školení od tohoto lektora