Vyřizovat objednávky z e-shopu je na jednu stranu příjemné, protože se vašemu obchodu daří, ale na druhou stranu to zabere spoustu času, který byste mohli využít smysluplněji. Díky novému balíčku Moderní e-shop pro Money S3 vyřídíte všechny objednávky naráz a je na vás, jak s volným odpolednem naložíte.

Balíček Moderní e-shop obsahuje moduly:

E-shop konektor

Díky modulu E-shop konektor jednoduše propojíte svůj e-shop s účetním systémem

S3 Automatic

Až desítky minut denně ušetříte díky modulu S3 Automatic, který zautomatizuje neustále se opakující procesy.

Periodická a hromadná fakturace

Díky modulu Periodická a hromadná fakturace nemusíte stále znovu připravovat tytéž faktury.

esshop-konektor-110x110 (1)

E-shop konektor

– patří do balíčku Moderní e-shop –

Pomocí E-shop konektoru, který patří do balíčku Moderní e-shop propojíte Money se svým e-shopem. Díky tomu nemusíte ručně přepisovat data z internetového obchodu do účetního softwaru a naopak. Objednávky si během chvilky stáhnete do Money a zboží ze skladu jednoduše přetáhnete do e-shopu i s obrázky, popisky a cenami.

Z Money S3 do e-shopu a naopak si snadno přenesete data týkající se:

 • zákazníků,
 • objednávek,
 • faktur,
 • zboží.

Objednávky budete přijímat do modulu Objednávky a zákazníci se vám zapíší do Adresáře. Volitelně je možné stahovat také faktury.

Propojíte se s řadou e-shopových nástrojů

automatic-110x110

S3 Automatic

– patří do balíčku Moderní e-shop –

S3 Automatic za vás provede vybrané rutinní operace a ušetří vám spoustu času. Představte si, že ráno přijdete do práce a již budete mít v Money S3 stažené všechny nové objednávky a faktury a aktualizovaný váš stav skladových zásob. Je to podobné, jako když si ráno spustíte Outlook, ve kterém již budou stažené nové zprávy a budou tučně označené jako nepřečtené. Stejné to bude také v Money S3.

V intuitivním rozhraní S3 Automatic si jednoduše vyberete procesy, které za vás modul bude provádět a nastavíte termín a frekvenci opakování. V S3 Automaticu si můžete nastavit, aby se vám o každém přenosu poslal e-mail, že přenos proběhl úspěšně. Volitelně je možné nastavit, aby se e-mail odeslal pouze v případě, kdy došlo k přenosu nějakých dokladů nebo zásob, nebo jen v případě, že během přenosu nastala chyba.

Mimo to využijete S3 Automatic například k:

 • odesílání e-mailových upomínek obchodním partnerům,
 • pravidelnému připomínání daňových povinností,
 • automatickému stahování kurzovních lístků ČNB,
 • EET – hromadnému odesílání dříve neodeslaných dokladů,
 • zálohování a údržbě firemních dat,
 • nebo hromadnému odeslání dříve neodeslané pošty

periodicka-fakturace-110x110

Periodická a hromadná fakturace

– patří do balíčku Moderní e-shop –

Třetím modulem v balíčku Moderní e-shop je Periodická a hromadná fakturace. Stisknutím jednoho tlačítka vygenerujete faktury ke všem objednávkám, pro které máte zboží skladem. Je na Vás, zda zvolíte hromadné uložení všech vygenerovaných faktur nebo budete potvrzovat jednotlivé faktury samostatně. Hned poté se můžete pustit do vyskladňování a chystání zboží na odběr.

Faktury si můžete vytisknout nebo je rovnou odeslat vašim zákazníkům ve formátu PDF nebo XML. Pokud navíc každý měsíc fakturujete odběratelům faktury za stejné služby, potěší vás funkce automatického vystavení a odeslání faktur. Stačí, když si nastavíte termíny, kdy mají být faktury odeslány.

„Skutečné ulehčení práce s online prodejem vám přinese až balíček modulů, který jsme pojmenovali Moderní e-shop.“

Tomáš Komárek
obchodní ředitel

S nastavením vám pomůžeme

V případě, že byste si s čímkoliv nevěděli rady, je pro vás každý všední den od 8 do 17 hodin k dispozici Zákaznická podpora na telefonním čísle 549 522 503.

Ke každému modulu si můžete stáhnout podrobnou dokumentaci, která vám pomůže s jeho nastavením: E-shop konektor, S3 Automatic, Periodická a hromadná fakturace.

Chcete mít i vy Moderní e-shop?

Všechny tři moduly pořídíte v balíčku Moderní e-shop za výhodnou cenu 9 990 Kč.

V případě, že některý z modulů z balíčku již máte, můžete si zbývající moduly dokoupit samostatně.

Ceny jednotlivých modulů jsou:
E-shop konektor 5 990 Kč
S3 Automatic 3 990 Kč
Periodická a hromadná fakturace 3 990 Kč

Pokud máte o tento balíček nebo jednotlivé moduly zájem, vyplňte formulář níže a do dvou pracovních dní budete kontaktování našim obchodním oddělením.

  Odesláním souhlasíte s našimi zásadami pro zpracování osobních údajů.

  Napojte Money S3 na další služby