Video školení

Účetní analýza a saldo v Money S3

Na školení vás naučíme

Detailně a prakticky se zaměříme na problematiku účetní analýzy a salda v systému Money S3. V průběhu dvou lekcí se naučíte odhalovat a opravovat typické chyby v saldu, čímž zajistíte správnost a spolehlivost vašeho účetnictví. Poznáte modul Účetní analýzy v Money S3, což vám umožní zefektivnit vaši práci s finančními daty. Celkově budete umět předcházet chybám a tvořit efektivní analýzy účetního deníku z různých perspektiv.

Lekce 1

Analýzy učetních dat

60 minut

V této lekci se detailně podíváme na to, jak provádět analyzování účetních dat v Money S3. Seznámíme se s tím, jak využít dostupných nástrojů k vyhodnocování výkonnosti středisek, efektivity jednotlivých činností, rentability zakázek, ale i dlouhodobých trendů v čase.

Představíme si nástroje pro analýzu nákladů a výnosů a ukážeme, jak mohou tyto informace sloužit k lepšímu rozhodování a strategickému plánování. Dále se podrobně zaměříme na možnosti saldokonta a naučíme se, jak přizpůsobit konfiguraci a orientaci v modulech účetní analýzy pro vaše konkrétní potřeby.

Obecný výčet probraných oblastí:

  • Analýza nákladů, výnosů a firem
  • Analýza činností, středisek a zakázek
  • Úvod do saldokonta
  • Saldo z pohledu účetní analýzy – konfigurace a základní orientace
Lekce 2

Saldo v příkladech

86 minut

V této lekci zaměřené na práci se saldem v programu Money S3 se prakticky naučíme, jak rychle a efektivně vyhledávat a opravovat chyby v saldokontu.

Představíme si užitečné funkce modulu analýzy, které usnadní identifikaci nesrovnalostí a umožní vám provádět potřebné korekce přímo v rámci programu. Ukážeme si, jak správně navazovat doklady a nastavit procesy, aby se chybám předcházelo a jak správně postupovat v případě, že už k chybě dojde.

Obecný výčet probraných oblastí:

  • Ukázka, jak saldo opravovat – vazba dokladů a jak předcházet chybám

Min. potřebná verze Money S3: 23.700
Školení je dostupné po CELÝ ROK od jeho zakoupení!

Pro koho je online školení určeno?

Školení je určeno pro ty, kteří chtějí nejen porozumět všem nuancím salda, ale také se naučit efektivně využívat modul Účetních analýz pro hlubší porozumění svým finančním datům. Je to ideální příležitost pro uživatele, kteří se chtějí zlepšit v monitorování a analýze finančních toků, identifikaci a korekci chyb, a to vše s cílem přinést větší přesnost a efektivitu do své každodenní práce s Money S3.

Cena
za jednu lekci
990 Kč Cena bez DPH
NEBO
Cena
za celé školení
1 490 Kč Cena bez DPH
Školení máte dostupné 12 měsíců od zakoupení.

Objednejte si video školení

Školení je vhodné pro účetní, mzdové účetní, personalisty, daňové poradce i majitele firem či jejich vedoucí pracovníky.

Povinné pole. Zadejte prosím jméno i příjmení oddělené mezerou.
Povinné pole.
Povinné pole. Zadané IČO není platné.
Povinné pole.
Povinné pole. Telefon má neplatný formát.
Povinné pole.
Povinné pole.
Povinné pole.
Povinné pole.
Povinné pole. Uplatnit slevový kód
Povinné pole.

Vyberte si lekci

Celková cena: 0 Kč bez DPH


* Povinná položka

Odesláním souhlasíte s našimi zásadami pro zpracování osobních údajů

blank blank blank blank blank blank

Školení si můžete zaplatit online přes platební bránu nebo zálohovou fakturou. V případě záznamu obdržíte po zaplacení odkaz, přes který můžete záznam webináře zhlédnout, kolikrát budete chtít. V případě živého vysílání obdržíte do pár desítek minut přístup, pomocí kterého se na online školení v den konání přihlásíte. Přístupy k vám dorazí z aplikace Livestorm, ve které se online školení bude konat. Abyste nezapomněli, konání semináře vám dvakrát připomeneme - týden předem a den předem.

Rezervace a dotazy

Stačí, když nám zavoláte nebo napíšete na obchodní oddělení Money S3 a my vyřídíme všechny vaše dotazy - telefon 549 522 511 | e-mail: obchod@money.cz.

Jak funguje získání záznamu

Po zaplacení obdržíte obratem odkaz, přes který si záznam webináře můžete zhlédnout kolikrát budete chtít. Odkaz má platnost nejméně 12 měsíců.

Lukáš Mach

Lukáš Mach
Lukáš Mach

Lukáš je zkušeným profesionálem s více než sedmi lety praxe v oboru. Po absolvování studia informatiky v ekonomice zamířil na kariérní dráhu, která ho přivedla na pozici konzultanta pro účetní software. Jeho specializací je software Money S3, se kterým pracuje ve společnosti Seyfor.

Dnes se ve své profesi primárně zaměřuje na oblast účetnictví a mezd. Díky svým bohatým zkušenostem a znalostem je ideální volbou pro ty, kteří hledají odpovědi a řešení právě v účetní a mzdové problematice.

Další školení od tohoto lektora

Jak na podvojné účetnictví v Money S3

pro mírně pokročilé
Detail školení

Podvojné účetnictví v Money S3 pro POKROČILÉ

pro pokročilé
Detail školení