Nejoblíbenější zákaznická událost roku

Dáme vám - 20 % na moduly Money S3

Vyzkoušejte si nový modul Inbox

Schránka, archiv a čtečka dokladů v jednom

Vyplňte formulář a my vám modul aktivujeme zdarma do konce roku 2022.

Vyzkoušet zdarma
Vložte libovolné faktury a zjistěte,
kolik z nich vám umí Inbox vyčíst:
Klikněte zde, nebo přetáhněte vaše
faktury sem
z Xvložených faktur vám Inbox automaticky vyčte data zY fakturZkusit znovu

Velký přehled novinek v Money S3 za rok 2022

V uplynulém roce jsme v Money S3 představili několik zásadních vylepšení. Došlo k úpravám modulu Mzdy a personalistika a práce v systému je rychlejší. Money S3 také nabízí nové možnosti automatizace. Přečtěte si ty nejdůležitější novinky za kalendářní rok 2022.

Rychlejší odezva systému

Do přiznání k DPH, přiznání v rámci OSS nebo kontrolního hlášení může vstupovat i několik tisíc dokladů. Money S3 proto dříve pomaleji reagovalo, pokud jste se zpětně chtěli k těmto přiznáním vrátit a znovu si je prohlédnout nebo vytisknout. Systém jsme proto optimalizovali a odezva je násobně rychlejší. I k přiznáním, která obsahují tisíce dokladů, se dostanete v rámci několika minut.

Přečíst článek

Nové možnosti automatizace

Pokud máte aktivní moduly S3 Automatic a Periodická fakturace, práci vám usnadní možnost automatizace vyřízení objednávky. Money po přijetí objednávky zkontroluje, zda máte objednané zboží na skladě – a pokud ano, vygeneruje fakturu, odešle ji na e-mail zákazníka a vás o tom jen informuje.

Ulehčit práci si můžete i se zpracováním zálohových faktur. Pokud máte vystavenou zálohovou fakturu a klient ji uhradí, modul S3 Automatic obratem vystaví vyúčtovací fakturu (daňový doklad). Tuto funkci můžete kdykoliv aktivovat i deaktivovat.

Přečíst článek

Vylepšení modulu Mzdy a personalistika

Jednodušší je nyní i zaměstnávání cizinců. Každý cizinec, který pracuje v Česku, dostane od správy sociálního zabezpečení evidenční číslo pojištěnce, které slouží jako alternativa rodného čísla. V Money S3 toto číslo zadáte do karty zaměstnance, odkud se tato hodnota přenese do tiskových sestav nebo evidenčních listů. To výrazně usnadní komunikaci se správou sociálního zabezpečení i čerpání podpor.

Na kartě zaměstnance v záložce Mzdy také můžete zadávat kombinaci hodinové a úkolové mzdy. Například 100 hodin úvazku zadáte jako hodinovou mzdu a 60 hodin jako úkolovou mzdu. Díky tomuto rozdělení vám pak Money správně počítá odměny při dovolených nebo nemocenských a nemusíte systém obcházet například zadáváním prémií.

Přečíst článek

Vylepšení importu faktur z iDokladu

Pokud si do Money S3 importujete faktury z iDokladu, systém nyní jako datum účetního případu uvede datum vystavení faktury nebo uskutečnění zdanitelného plnění (DUZP) – vždy to, které je starší. Odpadá tak dřívější komplikace, kdy se jako datum účetního případu propisovalo datum importu dokladu a vy jej pak museli upravovat. Datum účetního případu (které se následně propisuje do účetního deníku) samozřejmě můžete kdykoliv přepsat.

Vylepšení doznal i import faktur s uskutečněným zdanitelným plněním v předchozím roce. Typicky v případech, kdy jste v lednu vystavili fakturu ještě za prosincové práce. Nově Money dokáže tuto situaci rozpoznat a fakturu vám do nového roku neimportuje. Díky tomu víte, že se musíte nejdříve vrátit do předchozího roku, a teprve poté fakturu importovat.

Přečíst článek
Nabídka modulů se slevou Vyzkoušet modul Inbox

  Žádost o modul se slevou


  Odesláním souhlasíte s našimi zásadami pro zpracování os. údajů.

   Vyzkoušet modul Inbox

   Odesláním souhlasíte s našimi zásadami pro zpracování os. údajů.

   Legislativní online školení

   Legislativní novinky pro účetní
   a podnikatele.

   Spokojení nebo zdarma
   Ukázat všechny