Dejte sbohem přepisování faktur do účetnictví

iDoklad využijete, když potřebujete fakturovat a nejste zrovna u svého počítače. Jednoduše vytvoříte fakturu v iDokladu a později ji přenesete do Money S3.

Vyzkoušet iDoklad zdarma

idoklad

iDoklad skvěle funguje s Money S3, ale pokud hledáte jednoduchý fakturační program, můžete iDoklad využívat i samostatně.

Malí podnikatelé, kteří fakturují maximálně 5 klientům, mohou v iDokladu vystavovat faktury zdarma.

Vytvářejte faktury on-line odkudkoliv

Doma, v kanceláři nebo třeba při obědě s klientem. Všude tam vytvoříte faktury pomocí iDokladu. Stačí vám k tomu jen internetové připojení. Navíc si jednoduše stáhnete také aplikaci do tabletu či mobilu. Můžete tak fakturovat opravdu kdekoliv a kdykoliv.

Fakturujte odkudkoliv


Připravte daňové přiznání za pár minut

Zapomeňte na složité vyplňování formulářů. V iDokladu si na pár kliknutí připravíte veškeré potřebné podklady k daňovému přiznání. A pokud uplatňujete odpočty paušálem, přiznání rovnou podáte prostřednictvím Daňového portálu.

Připravte daňové přiznání za pár minut


Zjednodušte si komunikaci s účetní

Už žádné posílání faktur e-mailem. Jednoduše dáte své účetní omezená přístupová práva a ona si potřebné doklady stáhne sama. Nebo váš iDoklad rovnou propojí se svým účetním programem.

Zjednodušte si komunikaci s účetní


Získejte víc informací o klientech

Usnadněte si vkládání údajů o klientech. Díky propojení s databází ARES vám stačí zadat IČ a další informace doplní iDoklad automaticky. Navíc je napojený na službu Creditcheck. Vždy vás tak včas upozorní na nespolehlivé partnery. A už se při obchodování nespálíte.

Získejte víc informací o klientech

Propojte iDoklad s účetním systémem

iDoklad si rozumí s těmi nejpoužívanějšími účetními a informačními systémy jako Money S3, Money S4, Money S5, Pohoda nebo Vario. Bez pracného přepisování tak dostanete data z iDokladu do účetního systému. V rámci přenosu dat také dostanete zpět informace o úhradách faktur a získáte tak dokonalý on-line přehled o svém podnikání.

Jak funguje synchronizace iDokladu s Money S3

Na propojení nepotřebujete ajťáka. S účetním softwarem spárujete iDoklad na pár kliknutí. V nastavení Money S3 v sekci Externí aplikace zobrazíte seznam propojených externích aplikací. Tlačítkem Přidat ze seznamu vyberete iDoklad a přihlásíte se pomocí e-mailové adresy a hesla tak, jak jste zvyklí z iDokladu.

Pokud používáte jiný účetní systém, stáhnete si doplněk zdarma, nainstalujete ho a pak už jen oba softwary propojíte.

Jaká data se přenáší

Po propojení je možné do Money S3 načítat z iDokladu veškeré:

  • faktury vydané a přijaté,
  • dobropisy,
  • prodejky,
  • adresní karty,
  • ceníkové položky vytvořené v iDokladu.

Zpět z Money S3 do iDokladu lze importovat:

  • provedené úhrady,
  • ceníkové položky.

Jak funguje přenos dokladů mezi iDokladem a Money S3

Napojte Money S3 na další služby