Zásady zpracování Vašich osobních údajů

Vážení zákazníci, děkujeme za projevený zájem o náš eBook a odběr našich novinek. V těchto zásadách si můžete přečíst, jak nakládáme s Vašimi údaji a k čemu je potřebujeme.

Formulářem, který jste vyplnili či se chystáte vyplnit, si u nás zdarma objednáváte eBook. Našim oprávněným zájmem je eBook Vám co nejrychleji doručit a zároveň Vás nadále informovat o novinkách u nás v Solitea.

Abychom vám mohli zasílat pouze relevantní novinky, o které jste vyplněním formuláře a objednáním eBooku projevili zájem, potřebujeme znát vaše jméno, příjmení, e-mail, telefon, IČ a název společnosti, jejímž jménem se o ERP systémy zajímáte. Informace o Vaší pozici ve firmě jsou dobrovolné. IP adresu zařízení, z níž byl formulář odeslán, si ukládají naši správci sítě. Odesláním formuláře nám potvrzujete, že Vámi vyplněné údaje jsou pravdivé, přesné a vztahují se k Vaší osobě.

Vaše údaje budeme zpracovávat pouze za účelem zasílání novinek o ERP systémech a souvisejících produktech, které naše společnost poskytuje, a zaslání eBooku. Správcem Vašich údajů jsme my, společnost Seyfor, a. s., IČ 01572377, se sídlem Drobného 555/49, Ponava, 602 00 Brno, Česká republika, zapsaná v obchodním rejstříku vedeného Krajským soudem v Brně. Se zpracováním nám mohou pomáhat naši externí zpracovatelé, které jsme zavázali zpracovatelskými smlouvami, abychom chránili Vaše soukromí.

Vaše údaje zpracováváme po dobu trvání našeho oprávněného zájmu, tj. po dobu 3 let od odeslání formuláře. Protože Vaše údaje zpracováváme na základě oprávněného zájmu, budete-li mít pocit, že s údaji nenakládáme podle Vašich představ, můžete podat námitku proti zpracování e-mailem na adresu GDPR@seyfor.com.

Odhlásíte-li se z odběru kliknutím na zápatí každého e-mailu, budeme odhlášení považovat za podání námitky. O námitce vždy neprodleně rozhodneme. V období mezi podáním námitky a rozhodnutím o námitce, Vaše osobní údaje nebudeme zpracovávat.

Kdykoliv se nás také můžete zeptat, e-mailem na adresu GDPR@seyfor.com, jaké údaje a proč o Vás zpracováváme. My Vám tyto informace rádi poskytneme. Kdykoliv můžete uplatnit také právo na opravu, výmaz či přenositelnost údajů. Pokud se domníváte, že Vaše údaje zpracováváme v rozporu se zákonem, můžete po nás požadovat vysvětlení či se v krajním případě obrátit na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Vyplněním a odesláním formuláře potvrzujete, že jste si zásady přečetli a souhlasíte s nimi.

Tyto zásady jsou účinné od 5. 9. 2018.