Zásady zpracování Vašich osobních údajů

Vážení zákazníci, děkujeme za projevený zájem o náš eBook a odběr našich novinek. V těchto zásadách si můžete přečíst, jak nakládáme s Vašimi údaji a k čemu je potřebujeme.

Formulářem, který jste vyplnili či se chystáte vyplnit, si u nás zdarma objednáváte eBook. Našim oprávněným zájmem je eBook Vám co nejrychleji doručit a zároveň Vás nadále informovat o novinkách u nás v Solitea.

Abychom vám mohli zasílat pouze relevantní novinky, o které jste vyplněním formuláře a objednáním eBooku projevili zájem, potřebujeme znát vaše jméno, příjmení, e-mail, telefon, IČ a název společnosti, jejímž jménem se o ERP systémy zajímáte. Informace o Vaší pozici ve firmě jsou dobrovolné. IP adresu zařízení, z níž byl formulář odeslán, si ukládají naši správci sítě. Odesláním formuláře nám potvrzujete, že Vámi vyplněné údaje jsou pravdivé, přesné a vztahují se k Vaší osobě.

Vaše údaje budeme zpracovávat pouze za účelem zasílání novinek o ERP systémech a souvisejících produktech, které naše společnost poskytuje, a zaslání eBooku. Správcem Vašich údajů jsme my, společnost Solitea, a.s., IČ 01572377, se sídlem Drobného 555/49, Ponava, 602 00 Brno, Česká republika, zapsaná v obchodním rejstříku vedeného Krajským soudem v Brně. Se zpracováním nám mohou pomáhat naši externí zpracovatelé, které jsme zavázali zpracovatelskými smlouvami, abychom chránili Vaše soukromí.

Vaše údaje zpracováváme po dobu trvání našeho oprávněného zájmu, tj. po dobu 3 let od odeslání formuláře. Protože Vaše údaje zpracováváme na základě oprávněného zájmu, budete-li mít pocit, že s údaji nenakládáme podle Vašich představ, můžete podat námitku proti zpracování e-mailem na adresu gdpr@solitea.cz.

Odhlásíte-li se z odběru kliknutím na zápatí každého e-mailu, budeme odhlášení považovat za podání námitky. O námitce vždy neprodleně rozhodneme. V období mezi podáním námitky a rozhodnutím o námitce, Vaše osobní údaje nebudeme zpracovávat.

Kdykoliv se nás také můžete zeptat, e-mailem na adresu gdpr@solitea.cz, jaké údaje a proč o Vás zpracováváme. My Vám tyto informace rádi poskytneme. Kdykoliv můžete uplatnit také právo na opravu, výmaz či přenositelnost údajů. Pokud se domníváte, že Vaše údaje zpracováváme v rozporu se zákonem, můžete po nás požadovat vysvětlení či se v krajním případě obrátit na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Vyplněním a odesláním formuláře potvrzujete, že jste si zásady přečetli a souhlasíte s nimi.

Tyto zásady jsou účinné od 5. 9. 2018.

Den otevřených dveří

Zúčastněte se online dne otevřených dveří

Za 20 minut budete mít jasno, zda je pro vás Money S3 vhodný účetní program.

Ukázat termíny