Každý, kdo s námi uzavře servisní smlouvu, dostane výjimečnou zákaznickou péči

Zavoláte, do několika minut se k vašemu počítači vzdáleně připojí náš odborný konzultant a za další čtvrthodinku vyřeší téměř jakýkoli váš problém - jakkoliv je komplikovaný. Jestliže vám běžná telefonická a e-mailová podpora nestačí, se servisní smlouvou máte jistotu, že pro vaši spokojenost uděláme cokoliv. Třeba i přijedeme na druhý konec republiky.

Výhody servisní smlouvy

Konzultanti, kteří jsou vám kdykoliv a okamžitě k dispozici
Představte si, že vaše firma prošla rebrandingem a vy potřebujete co nejrychleji upravit hlavičku všech interních dokumentů v systému. Zavoláte na zákaznickou linku, konzultant se k vám obratem připojí a situaci společně proberete přímo nad vašimi daty.

Většinu vašich požadavků vyřešíme telefonicky již v rámci prvního hovoru, kvůli těm náročnějším se připojíme přes vzdálenou plochu nebo osobně přijedeme k vám do firmy. Vždy se vám však věnujeme v rámci několika minut - své problémy řešíte ihned a do vyčerpání limitu stanoveného ve smlouvě máte naše konzultantské služby zdarma.

Získáte nárok až na 4 školení zdarma
Každý, kdo u nás má servisní smlouvu, získává nárok až na 4 bezplatná školení ročně. Těmi prohloubíte znalosti svých stávajících zaměstnanců, případně zaškolíte nové.

Další servisní práce dostanete o 15 % levněji
Náklady na servisní smlouvu se vám v dlouhodobém měřítku několikanásobně vrátí. Jednorázové servisní práce nad rámec smlouvy máte totiž o 15 % levnější než všichni ostatní.