Aktuální informace k současné situaci – naše služby  |změny pro podnikatele

Školení pro pokladní systém Prodejna SQL

Pokladní systémy vám denně zjednodušují podnikání. Ale jen, pokud je využíváte opravdu efektivně.

Přijďte na školení, kde vám například ukážeme, jak vytěžit z pokladních systémů maximum nebo jak s pokladními systémy pracovat při inventuře. Navíc vás naučíme mnoho dalších tipů a funkcí, které jste možná neznali.

Vyberte si školení

Prodejna SQL na míru

S naším školením na míru si sami vytvoříte školení přesně podle vašich požadavků. Naši lektoři se vám budou individuálně věnovat, zodpoví všechny vaše otázky nebo nastaví Prodejnu SQL dle vašich potřeb.

Nejbližší termíny

Brno
Praha

od 990 Kč bez DPH

bez omezení

Chcete školení na míru vaší firmě? Ozveme se vám a domluvíme se.

Kontaktujte mě

Informace k současné situaci

V souvislosti se šířením onemocnění COVID-19 jsme přijali potřebná interní opatření k eliminaci možné nákazy, a tak většina našich zaměstnanců v současnosti pracuje z domu.

Chceme vás však ujistit, že naše služby držíme na stejné úrovni, na jakou jste zvyklí. To se nezmění ani v případě, že by opatření vlády trvalo delší dobu. Zákaznická podpora našich produktů bude fungovat beze změn. Každý všední den budou naši konzultanti od 8 do 17 hodin vyřizovat Vaše telefonické i písemné dotazy na:

Na linkách zákaznické podpory Money S3 a Prodejna SQL jsme připraveni vám poradit se všemi změnami v podnikatelském prostředí, které souvisejí s opatřeními vlády. Aktuální opatření sledujeme každý den.

Aktuální informace k současné situaci vám budeme přinášet také na našem blogu.