Možnosti propojení Money S3 s pokladními systémy

Money S3 vám usnadní nejen prodej v e-shopech, ale také přímo v kamenné prodejně. Díky propojení s pokladním systémem Prodejna máte přehled o prodejích jak na pokladně, tak ve skladu v Money S3. Pokud provozujete jedno, případně dvě, nebo tři pokladní místa, je pro Vás napojení na pokladní systém Prodejna ideální volbou.

blank

Váš prodej bude rychlejší a spolehlivější

Propojením pokladního systému Prodejna a Money S3 získáte nejen přehled o tržbách nebo chybějícím zboží na skladě, ale zamezíte případným chybám personálu na pokladně.

To vše díky napojení pokladní aplikace Prodejna na platební terminály, nebo připojením čtečky čárového kódu. Váš provoz bude rychlejší a spolehlivější. Vaši klienti budou spokojeni a rádi se k vám budou vracet.

blank

Propojte pokladní software s prodejním hardware

Dotyková obrazovka i externí čtečka čárových kódů. Pokladní systémy snadno napojíte na prodejní hardware. Například Prodejnu ovládáte pomocí dotykového displeje v intuitivním rozhraní, které je podobné registračním pokladnám.

A když připojíte i snímač čárových kódů, rychle identifikujete zboží. Tím šetříte čas a vyvarujete se chybám, které byste mohli udělat při ručním zadávání kódu.

blank

Jednoduše pracujte s účty

V rušném provozu se často stane, že musíte práci přerušit a vrátíte se k ní později. Prodejna s tím počítá.

Například s funkcí Hold rozpracovaný účet „zaparkujete“ a vrátíte se k němu později. Funkce ušetří práci a čas obsluze i zákazníkům – třeba tehdy, když si zapomenou peníze nebo se vrací vážit zboží na druhý konec obchodu.

Pomocí funkce Koncept, která je zajímavá například pro malé kavárny, si můžete otevřít i několik účtů, vložíte do nich položky a opět účet odložit. Připravíte si tak doklad k pozdějšímu vyúčtování.

blank

Všechny potřebné funkce najdete na jednom místě

Nejen e-shop, ale i kamenná prodejna. Jakmile propojíte Money S3 s pokladními systémy, získáte přehled o prodejích na pokladně a stavu skladu.

A také ušetříte čas. Všechny data z pokladního softwaru se jednoduše převedou do Money. Rychle zjistíte tržby, stav skladu nebo zlevníte zboží, které za pár dní expiruje. Budete vždy v obraze a obchody půjdou snadněji.

Vyberte si ideální pokladní systém

Naše pokladní systémy se přizpůsobí každému provozu. Stačí si vybrat ten, který vaší firmě sedí nejlépe.