Farma Pálava

Money S3 ve Farmě Pálava zrychlilo prodej a přineslo důležité statistiky

Když Martina Vicanová v roce 2014 založila Farmu Pálava, museli její zaměstnanci vypisovat pokladní doklady ručně. Zvyšující se tržby ale farmu na jihu Moravy přinutily k profesionálnějšímu řešení: jako nejlepší se v tu chvíli ukázalo Money S3 a Prodejna S3.

blank
30minutová ukázka
Vybíráte Money S3 a nechce se vám klikat a zkoušet? Nechte to na nás, předvedeme vám jej ZDARMA.

Řešení: Prodejna S3

V košících voní křupavé housky, v chladicím pultu na vás čekají sýry a klobásy a o kus dál najdete čerstvou zeleninu. Ať už si vyberete cokoliv, máte záruku, že si pochutnáte. V Dobrém Špajzu se totiž zaměřují na české farmářské potraviny.

Poprvé mohli lidé v Dobrém Špajzu nakoupit v roce 2012. V té době bylo v Brně minimum obchodů s farmářskými potravinami. Později se majitelka Markéta Vlachová rozhodla otevřít i druhou pobočku.

„Ve Vinné galerii jsme začínali s Money S3, které nám usnadnilo práci a dalo lepší přehled o obchodu. Protože se osvědčilo, přidali jsme i Prodejnu S3. Po založení farmy jsme pak přirozeně chtěli znovu Prodejnu. Měli jsme s ní dobré zkušenosti, věděli jsme, že ji snadno propojíme s Money S3, a že splní to, co požadujeme.”

Ing. Martina Vicanová
majitelka

Výsledek: rychlejší obsluha i přesnější statistiky

Zavedení Prodejny S3 se na farmě projevilo okamžitě.

„Zatímco dřív jsme doklady vypisovali ručně, teď to za nás dělá systém. Nezdržujeme tak sebe ani zákazníka a působíme mnohem profesionálněji.

Navíc máme k dispozici zajímavé statistiky. Jednoduše zjistíme například to, kolik se prodá vína a kolik sýrů, jaké produkty jdou víc na odbyt o víkendech, nebo kdy na farmu míří nejvíc zákazníků.”

Přechod na Prodejnu S3 byl navíc extrémně rychlý, celá implementace trvala pouhé tři týdny.

Závěr: díky Prodejně je dost času na růst

„Systém nám výrazně ulehčuje práci. Máme k dispozici údaje o prodeji jednotlivých produktů a prodej je mnohem rychlejší, přehlednější a jednodušší. Zájem o regionální potraviny navíc roste, proto je pro nás takové usnadnění práce důležité.

Můžeme tak v klidu uvažovat o rozšíření sortimentu. Chtěli bychom třeba připravovat vlastní klobásky. A díky Prodejně a Money S3 se můžeme na budoucí plány v klidu soustředit.”

Farma pálava využívá

blank
blank