S mobilní aplikací můžete prodávat odkudkoliv

S aplikací Profi Účtenka vystavíte svým klientům účtenku i z telefonu či tabletu. Doklad jim okamžitě odešlete na e-mail nebo ho vytisknete na účtenkové tiskárně. Veškeré tržby z Profi Účtenky pak snadno načtete do účetního systému Money S3.

Přečtěte si více o Profi Účtence

Stáhněte si aplikaci Profi Účtenka

blank
blank
blank
blank

Abyste mohli účtenku vystavit, vytisknout a předat zákazníkovi, potřebujete k Profi Účtence jen tiskárnu. Ale nebojte – jejich propojení je velmi snadné. Profi Účtenku s tiskárnou můžete jednoduše spojit pomocí bluetooth, nebo wi-fi. A pokud aplikaci používáte na Windows, můžete ji propojit i USB kabelem.

Vytvořte si tolik položek, kolik jenom chcete

Je jen na vás, kolik položek si do Profi Účtenky uložíte – jejich počet je neomezený. Vyberete si položku, namarkujete, vytisknete. Tak jednoduché to je.

blank

Zvládne vratky, slevy i opravy

Ne vždycky to vyjde hned na první dobrou. Vrací vám zákazník boty? Namarkovali jste špatný náhrdelník? V aplikaci Profi Účtenka snadno vystavíte vratku.

blank

Export přehledu tržeb na jedno kliknutí

Každý den, každý týden nebo každý měsíc – záleží jen na vás. Jediným kliknutím vygenerujete přehled tržeb a pošlete ho e-mailem svojí účetní. A jeden si vytisknete i pro sebe, abyste měli přehled, jak se vašemu podnikání daří.

blank

Finanční správu nemusíte řešit

Kdyby se vláda rozhodla opět zavést EET, s Profi Účtenkou jste na evidenci tržeb připravení. V případě potřeby si snadno aktivujete automatické odesílání dat na finanční správu.

blank

Propojíte ji s iDokladem

Používáte zároveň také iDoklad? Pak můžete obě aplikace propojit – a všechny doklady z Profi Účtenky se vám automaticky zálohují do iDokladu. Stačí v iDokladu v průvodci novým externím zařízením vygenerovat PIN a ten následně vložit do Profi Účtenky. Práce asi na dvě minuty.

blank

Profi Účtenku propojíte s účetním systémem Money přes iDoklad. Je to snadné.

Jak funguje synchronizace Profi Účtenky s Money S3

Nejprve spárujte Profi Účtenku s iDokladem a následně iDoklad spárujte s Money S3. Po propojení spolu budou všechny tři systémy navzájem komunikovat a informace z Profi Účtenky se budou importovat i do Money S3.

Jaká data se přenáší

Všechny doklady vystavené v Profi Účtence se po vystavení přenesou do iDokladu. Do Profi Účtenky si můžete také přenést svůj ceník z iDokladu.

Chci vyzkoušet Profi Účtenku – aplikaci na účtenky do mobilu

Stáhněte si aplikaci Profi Účtenka

blank
blank
blank
Napojte Money S3 na další služby