S mobilní aplikací můžete prodávat odkudkoliv

S aplikací Profi Účtenka vystavíte svým klientům účtenku i z telefonu či tabletu. Doklad jim okamžitě odešlete na e-mail nebo ho vytisknete na účtenkové tiskárně. Veškeré tržby z Profi Účtenky pak snadno načtete do účetního systému Money S3.

Přečtěte si více o Profi Účtence

Stáhněte si aplikaci Profi Účtenka

blank
blank
blank
blank

Abyste mohli účtenku vystavit, vytisknout a předat zákazníkovi, potřebujete k Profi Účtence jen tiskárnu. Ale nebojte – jejich propojení je velmi snadné. Profi Účtenku s tiskárnou můžete jednoduše spojit pomocí bluetooth, nebo wi-fi. A pokud aplikaci používáte na Windows, můžete ji propojit i USB kabelem.

Vytvořte si tolik položek, kolik jenom chcete

Je jen na vás, kolik položek si do Profi Účtenky uložíte – jejich počet je neomezený. Vyberete si položku, namarkujete, vytisknete. Tak jednoduché to je.

blank

Zvládne vratky, slevy i opravy

Ne vždycky to vyjde hned na první dobrou. Vrací vám zákazník boty? Namarkovali jste špatný náhrdelník? V aplikaci Profi Účtenka snadno vystavíte vratku.

blank

Export přehledu tržeb na jedno kliknutí

Každý den, každý týden nebo každý měsíc – záleží jen na vás. Jediným kliknutím vygenerujete přehled tržeb a pošlete ho e-mailem svojí účetní. A jeden si vytisknete i pro sebe, abyste měli přehled, jak se vašemu podnikání daří.

blank

Finanční správu nemusíte řešit

Kdyby se vláda rozhodla opět zavést EET, s Profi Účtenkou jste na evidenci tržeb připravení. V případě potřeby si snadno aktivujete automatické odesílání dat na finanční správu.

blank

Propojíte ji s iDokladem

Používáte zároveň také iDoklad? Pak můžete obě aplikace propojit – a všechny doklady z Profi Účtenky se vám automaticky zálohují do iDokladu. Stačí v iDokladu v průvodci novým externím zařízením vygenerovat PIN a ten následně vložit do Profi Účtenky. Práce asi na dvě minuty.

blank

Profi Účtenku propojíte s účetním systémem Money přes iDoklad. Je to snadné.

Jak funguje synchronizace Profi Účtenky s Money S3

Nejprve spárujte Profi Účtenku s iDokladem a následně iDoklad spárujte s Money S3. Po propojení spolu budou všechny tři systémy navzájem komunikovat a informace z Profi Účtenky se budou importovat i do Money S3.

Jaká data se přenáší

Všechny doklady vystavené v Profi Účtence se po vystavení přenesou do iDokladu. Do Profi Účtenky si můžete také přenést svůj ceník z iDokladu.

Chci vyzkoušet Profi Účtenku – aplikaci na účtenky do mobilu

Stáhněte si aplikaci Profi Účtenka

blank
blank
blank
Minikurz 2022

Zúčastněte se Minikurzu online

Přihlaste se na oblíbený bezplatný Minikurz. Připravili jsme pro vás spoustu novinek.

Přihlásit se zdarma