Úvod / Návody / Datové schránky – návod na změnu výchozího prohlížeče
Nový modul
Inbox
Vyčítání faktur a elektronický archiv v jednom.
To chci v Money S3

Datové schránky – návod na změnu výchozího prohlížeče

Připravili jsme pro vás návod, kterým můžete zkusit napravit nefunkční otevírání datových schránek prostřednictvím Money S3. Podle našich zkušeností tento postup části klientů pomůže a datové schránky v Money S3 zase fungují.

Přímo v systému Windows klikněte na tlačítko Windows v levém dolním rohu a vyberte ozubené kolo v levé dolní části. V nastaveních vyberte možnost Aplikace a následně možnost „Výchozí aplikace“, kterou najdete vlevo. 

blank

Druhou možností je zadat do vyhledávače v systému Windows „Výchozí aplikace“. 

blank

Ve výchozích aplikacích klikněte na možnost Webový prohlížeč a zvolte prohlížeč jiný, jako máte nastavený aktuálně. 

Například, pokud máte jako výchozí prohlížeč nastavený Microsoft Edge, jak je tomu v našem příkladě, zvolte Google Chrome. Použít můžete jakýkoli prohlížeč s výjimkou Internet Explorer, který už není podporován. 

blank blank

Pokud jste tento postup vyzkoušeli a datovou schránku přes Money S3 stále nelze otevřít, jedná se o chybu, na odstranění které aktivně pracujeme. V tomto případě doporučujeme abyste výkazy, které chcete podat exportovali z Money S3 přes XML, datovou schránku otevřeli přímo přes webový prohlížeč a novou zprávu založili manuálně. V případě, že vlastníte zaručený elektronický podpis, podání na finanční úřad můžete podat i prostřednictvím elektronické podatelny (tzv. EPO) přímo z vašeho Money. 

Pro další informace sledujte stránku money.cz/novyrok, kde zveřejňujeme bližší informace k verzím v novém roce a budeme tam informovat i stavu odstranění chyby s datovými schránkami. 

Děkujeme za pochopení. 

  • Byly tyto informace užitečné?
  • AnoNe

V případě problémů s Vaším Money S3 kontaktujte prosím naši Zákaznickou podporu, a to buď písemně přímo v Money S3 přes záložku Money / Zákaznická podpora nebo na podpora@money.cz nebo telefonicky na čísle 549 522 503 (pouze pro uživatele se zaplacenou službou Podpora a Aktualizace).

Nový modul
Inbox
Vyčítání faktur a elektronický archiv v jednom.
To chci v Money S3
Zavřít reklamu
Nový modul: Inbox
Vyčítání faktur a elektronický archiv v jednom.