Úvod / Návody / Money S3 Start v cloudu
blank
Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení

Money S3 Start v cloudu

  Pokud si chcete rychle a bez nutnosti instalace vyskoušet Money S3, přinášíme možnost si v pár krocích zřídit přístup na Váš vlastní testovací server s předinstalovaným Money S3, kde si Money můžete vyzkoušet hned. Po vyzkoušení je možné přejít na plnohodnotné komplety Money S3  nebo rovnou zřídit dlouhodobý server s Money S3, ke kterému se budete vzdáleně připojovat odkudkoli (ve spolupráci se společností Sprinx).

  1. Money S3 Start v cloudu si vytvoříte na naší stránce https://money.cz/cenik-s3/vyzkouset-money-s3-start/, kde zvolíte nahoře možnost Online s přístupem odkudkoliv. Doplníte povinné údaje a potvrdíte zeleným tlačítkem dole.
  2. blank

  3. Do maximálně 10 minut Vám přijde e-mail s přístupovými údaji. Tento mail si uchovejte, abyste se mohli přihlásit i příště.
  4. blank

   

  1. K Vašemu Money S3 START se připojíte v kterémkoli internetovém prohlížeči (Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox, Safari atď.) na stránce https://gw.money.cz (otevřete ji i proklikem na odkaz v e-mailu). Zde zadáte Uživatelské jménoHeslo (je možné je zkopírovat z mailu) a potvrdíte tlačítkem Přihlásit se.
  2. blank

  3. Váš server s Money S3 Start se otevře jako nová záložka v prohlížeči a samotné Money S3 spustíte ikonou na ploše. Při prvním spuštění Vás průvodce vyzve k založení zpracovávané firmy, zadání jejích údajů a volitelně Vás provede základními kroky v Money S3.
  4. blank

  5. Pokud chcete Money S3 ukončit nebo zminimalizovat a vidět plochu vzdáleného serveru, klikáte na červeně orámované ikony vpravo nahoře (pozor, ne na ikonu X celého prohlížeče).
  6. blank

   

  POZOR: Zavřením okna v prohlížeči nebo celého prohlížeče dojde k odhlášení ze serveru a bude nutné znovu se přihlásit zaslanými údaji. Odhlášení ze serveru po ukončení práce v Money je doporučeno tlačítkem Odhlášení na ploše.
  blank

  1. Při tisku dokladů z Money S3 doporučujeme v okně Nastavení tisku zvolit Universal printer, kdy se po potvrzení tlačítkem Tisk otevře okno tiskového dokumentu, kde si můžete zvolit uložení dokumentu do PDF nebo jeho tisk s možností výběru tiskárny.

  blank

  blank

   

  1. Pro přenos souborů z Vašeho počítače na server, nebo naopak, využijte šipku nahoře, která rozbalí kontextovou nabídku. Zeleně podbarvené možnosti řeší nahrání souborů na server (nabídne se výběr souborů z Vašeho PC), stáhnutí souborů ze serveru (nabídne se výběr souborů ze serveru) a poslední možnost obousměrný přenos, kdy se otevře okno, kde můžete natáhnout soubory z Vašeho PC nebo serveru.
  2. blank

  • Byly tyto informace užitečné?
  • AnoNe

  V případě problémů s Vaším Money S3 kontaktujte prosím naši Zákaznickou podporu, a to buď písemně přímo v Money S3 přes záložku Money / Zákaznická podpora nebo na podpora@money.cz nebo telefonicky na čísle 549 522 503 (pouze pro uživatele se zaplacenou službou Podpora a Aktualizace).

  blank
  Objevte i vy
  nová online
  školení
  Vybrat školení
  Zavřít reklamu
  Objevte si vy nová online školení