Úvod / Návody / Odinstalace Money S3
blank
Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení

Odinstalace Money S3

Odinstalace Money S3 START

Ve Windows v menu Ovládací panely / Programy a funkce najedete kurzorem na Ekonomický systém Money S3 a zvolíte tlačítko Odinstalovat.

blank

Spustí se Průvodce odinstalováním Money S3:

blank

Zde vyberete způsob odinstalace:

  • Pouze programové soubory bez dat – odstraní se všechny programové soubory, ale data (agendy, tiskové formuláře, exporty tisků atd.) se na disku ponechají.
  • Kompletní odinstalace včetně dat – doporučujeme tuto volbu pouze pro zkušené uživatele. Při kompletní odinstalaci včetně dat dojde kromě odstranění souborů a složek nutných pro chod programu i k odstranění veškerých dat vytvořených v programu. Jedná se např. o agendy, tiskové formuláře, exporty tisků atd. Pro potvrzení kompletní odinstalace je potřeba do pole opsat text: OPRAVDU CHCI ODINSTALOVAT I DATA.
  • Odstranit licenci z počítače – pokud přepínač zapnete, program odstraní z tohoto počítače licenci k programu Money S3 a S3 Kasa. Aktivovanou licenci se program pokusí nejprve uvolnit v registračním centru. Přepínač nezapínejte v případě, kdy ke správě licence používáte Licenční server, který spravuje licenci i pro jiné stanice.
    Tlačítkem Odinstalovat proces odinstalování programu Money S3, případně i dat dokončíte.

Před ukončením odinstalace se zobrazí dotazník při odinstalaci programu Money S3 Start:

blank

 

  • Byly tyto informace užitečné?
  • AnoNe

V případě problémů s Vaším Money S3 kontaktujte prosím naši Zákaznickou podporu, a to buď písemně přímo v Money S3 přes záložku Money / Zákaznická podpora nebo na podpora@money.cz nebo telefonicky na čísle 549 522 503 (pouze pro uživatele se zaplacenou službou Podpora a Aktualizace).

blank
Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení
Zavřít reklamu
Objevte si vy nová online školení