Aktuální informace k současné situaci – naše služby  |změny pro podnikatele

Odinstalace Money S3

Odinstalace Money S3 START

Ve Windows v menu Ovládací panely / Programy a funkce najedete kurzorem na Ekonomický systém Money S3 a zvolíte tlačítko Odinstalovat.

ovladaci panely

Spustí se Průvodce odinstalováním Money S3:

Zde vyberete způsob odinstalace:

  • Pouze programové soubory bez dat – odstraní se všechny programové soubory, ale data (agendy, tiskové formuláře, exporty tisků atd.) se na disku ponechají.
  • Kompletní odinstalace včetně dat – doporučujeme tuto volbu pouze pro zkušené uživatele. Při kompletní odinstalaci včetně dat dojde kromě odstranění souborů a složek nutných pro chod programu i k odstranění veškerých dat vytvořených v programu. Jedná se např. o agendy, tiskové formuláře, exporty tisků atd. Pro potvrzení kompletní odinstalace je potřeba do pole opsat text: OPRAVDU CHCI ODINSTALOVAT I DATA.
  • Odstranit licenci z počítače – pokud přepínač zapnete, program odstraní z tohoto počítače licenci k programu Money S3 a S3 Kasa. Aktivovanou licenci se program pokusí nejprve uvolnit v registračním centru. Přepínač nezapínejte v případě, kdy ke správě licence používáte Licenční server, který spravuje licenci i pro jiné stanice.
    Tlačítkem Odinstalovat proces odinstalování programu Money S3, případně i dat dokončíte.

Před ukončením odinstalace se zobrazí dotazník při odinstalaci programu Money S3 Start:

 

  • Byly tyto informace užitečné?
  • AnoNe

V případě problémů s Vaším Money S3 kontaktujte prosím naši Zákaznickou podporu, a to buď písemně přes Zákaznický portál, nebo telefonicky na čísle 549 522 503 (pouze pro uživatele se zaplacenou službou Podpora a Aktualizace).

Informace k současné situaci

V souvislosti se šířením onemocnění COVID-19 jsme přijali potřebná interní opatření k eliminaci možné nákazy, a tak většina našich zaměstnanců v současnosti pracuje z domu.

Chceme vás však ujistit, že naše služby držíme na stejné úrovni, na jakou jste zvyklí. To se nezmění ani v případě, že by opatření vlády trvalo delší dobu. Zákaznická podpora našich produktů bude fungovat beze změn. Každý všední den budou naši konzultanti od 8 do 17 hodin vyřizovat Vaše telefonické i písemné dotazy na:

Na linkách zákaznické podpory Money S3 a Prodejna SQL jsme připraveni vám poradit se všemi změnami v podnikatelském prostředí, které souvisejí s opatřeními vlády. Aktuální opatření sledujeme každý den.

Aktuální informace k současné situaci vám budeme přinášet také na našem blogu.