Úvod / Návody / Tisky při odchodu zaměstnance
Nový modul
Inbox
Vyčítání faktur a elektronický archiv v jednom.
To chci v Money S3

Tisky při odchodu zaměstnance

Co vše je nutné vytisknout při odchodu zaměstnance?

Tento postup je shodný pro použití v podvojném účetnictví i daňové evidenci.

Při odchodu zaměstnance jste povinni předat Potvrzení o zaměstnání (Zápočtový list) a Potvrzení o zdanitelných příjmech.

 • Než přistoupíte k tisku, na Kartě zaměstnance / Pracovní poměry musíte na daném pracovním poměru doplnit datum odchodu.
  blank
 • Oba tyto formuláře vytisknete přímo z nabídky Režie / Zaměstnanci / Tisk a export / Další sestavy / Potvrzení o zaměstnání (Zápočtový list) a Režie / Zaměstnanci / Tisk a export / Daňové sestavy / Potvrzení o zdanitelných příjmech.
 • Využili jste i zadání odpracované doby z předchozího zaměstnaní. Při nastavení tisku Zápočtového listu doplníte požadované údaje dle skutečnosti (např. způsob odchodu, dosažené vzdělání atd.).
  blank
 • Po doplnění potvrdíte Tisk.
 • Při zpracování Potvrzení o zdanitelných příjmech (zálohová daň) musíte dbát na to, aby bylo správně v záhlaví formuláře vyznačeno, že poplatník podepsal prohlášení a ve spodní části formuláře vyplněno, že roční zúčtování daně nebylo provedeno. Pak přistoupíte k volbě Tisk.
  blank

 

 • Byly tyto informace užitečné?
 • AnoNe

V případě problémů s Vaším Money S3 kontaktujte prosím naši Zákaznickou podporu, a to buď písemně přímo v Money S3 přes záložku Money / Zákaznická podpora nebo na podpora@money.cz nebo telefonicky na čísle 549 522 503 (pouze pro uživatele se zaplacenou službou Podpora a Aktualizace).

Nový modul
Inbox
Vyčítání faktur a elektronický archiv v jednom.
To chci v Money S3
Zavřít reklamu
Nový modul: Inbox
Vyčítání faktur a elektronický archiv v jednom.
Legislativní online školení

Legislativní novinky pro účetní
a podnikatele.

Spokojení nebo zdarma
Ukázat všechny