Úvod / Návody / Upomínky v daňové evidenci
Nový modul
Inbox
Vyčítání faktur a elektronický archiv v jednom.
To chci v Money S3

Upomínky v daňové evidenci

Vystavení upomínek na nesplacené doklady v daňové evidenci Money S3 je záležitostí několika málo kliknutí.

Příklad:
Vystavte upomínky na dosud neuhrazené pohledávky, které jsou více než 30 dní po splatnosti a částka k úhradě je vyšší než Kč 500,-.
Postup:

  • Na kartě Účetnictví / Přehledy a tiskové sestavy / Kontrola úhrad vyberete Upomínky, otevře se Seznam upomínkovatelných pohledávek.
  • Prvním krokem je nastavení textů upomínek. Zvolíte tlačítko Texty upomínek a zadáte nadpisy a texty pro jednotlivé úrovně upomínek.
blank

Upomínky

 

  • Nastavíte filtrování podle zadání. Zvolíte tlačítko Filtr, v řádku dle zbývající úhrady zatrhněte políčko Od a zadáte částku 500,- a do pole Počet tolerovaných dní po datu splatnosti zadáte 30.
blank

Filtr upomínek

 

  • Seznam upomínkovatelných pohledávek nyní zobrazuje jen ty, které splňují nastavený filtr. Označíte všechny pohledávky (postavte se na první pohledávku v seznamu a stiskněte klávesu +) a stisknete tlačítko Tisk upomínky.
  • Po tisku se u všech pohledávek do pole Upomínka  1 doplní aktuální datum. Toto můžete zrušit tlačítkem Zrušit upomínku.
blank

Upomínky

 

  • Byly tyto informace užitečné?
  • AnoNe

V případě problémů s Vaším Money S3 kontaktujte prosím naši Zákaznickou podporu, a to buď písemně přímo v Money S3 přes záložku Money / Zákaznická podpora nebo na podpora@money.cz nebo telefonicky na čísle 549 522 503 (pouze pro uživatele se zaplacenou službou Podpora a Aktualizace).

Nový modul
Inbox
Vyčítání faktur a elektronický archiv v jednom.
To chci v Money S3
Zavřít reklamu
Nový modul: Inbox
Vyčítání faktur a elektronický archiv v jednom.