Jsme účetní firma s kanceláří ve Frýdku-Místku a ve Frýdlantu nad Ostravicí od roku 2019. S vedením účetnictví máme však zkušenosti již přes 17 let jako živnostníci.

Od roku 2019 jsme založili firmu JAVEJO s.r.o. a od té doby se rozrůstáme jak o nové zaměstnance tak o nové klienty. Účetnictví, daňovou evidenci a mzdovou agendu však zpracováváme pro klienty ne jen z Moravskoslezského kraje ale z celé České Republiky. Naší klienti působí například v Praze, Liberci, Plzni, Brně, Ústí nad Labem a v dalších vzdálených městech. Zpracováváme účetnictví pro všechny obory včetně e-shopů a příspěvkových organizací.

Naše společnost se specializuje na poskytování komplexních účetních služeb, které usnadňují finanční správu a umožňují vám plně se soustředit na rozvoj vašeho podnikání. S naším týmem zkušených účetních a daňových odborníků vám nabízíme širokou škálu služeb, které pokrývají vše od každodenního vedení účetnictví až po strategické daňové plánování.

Mějte své účetnictví v bezpečí a pod kontrolou - nechte ho na nás. Účetní služby poskytujeme jak firmám, živnostníkům tak příspěvkovým organizacím, spolkům apod.

Budeme se těšit na spolupráci

Jakub Zalupski
JAVEJO s.r.o.

Kontaktní údaje

Adresa: Ul. 8. pěšího pluku 2380,
Frýdek-Místek, 73801
IČ: 09039112
Telefon: 605865685
E-mail: info@javejo.cz
Web: https://www.javejo.cz/

Služby

Činnosti

Systémy