Mějte aktuální přehled o svém skladu

Propojte sklad s e-shopem a spravujte data na jednom místě

Nad jednou položkou často strávíte čas hned třikrát: při vedení účetnictví, skladové evidence a během vkládání na e-shop. Při propojení systémů vkládáte zboží včetně fotografií jen do účetního systému a z něj ho importujete do e-shopu. Naopak z e-shopu pak do účetnictví snadno přetáhnete objednávky (případně faktury) nebo adresy nových zákazníků.

Money S3 propojíte s internetovým obchodem pomocí modulu E-shop konektor. Výměna dat probíhá ve formátu XML, který podporuje většina e-shopů. Pokud se nechcete o výměnu dat starat, volitelný modul S3 Automatic zajistí automatické stahování nových objednávek, faktur i aktualizaci stavu skladových zásob.

blank

Vždy víte, jak si prodejny vedou

Máte přehled, jaké zboží se prodává nejvíc? Nebo které prodejny a odběratelé mají největší obrat? Money S3 vám to řekne. Z přehledných sestav, které si z programu snadno vygenerujete, vyčtete veškeré informace o „výkonu“ zboží i prodejen.

Dozvíte se o všem, co se ve skladu děje. Například při každé objednávce se zboží automaticky zarezervuje, a pokud by o něj měl zájem další zákazník, systém vás na to při výdeji upozorní. Následně se rozhodnete, zda mu zboží prodáte, nebo ne. Rovněž si můžete nastavit minimální a maximální limit zásob. Při jeho překročení vás Money S3 upozorní.

blank

Money vám pomůže s inventurou

Když na konci roku provedete inventuru zboží, ukážou se vám v Money manka i přebytky. Následné řešení je snadné. Systém vám automaticky vytvoří doklady k inventurním rozdílům, například příjemku na to, co přebývá, nebo výdejku na to, co chybí.

blank

Více skladů? Žádný problém

Nezáleží na tom, jestli máte jeden, nebo deset skladů, Money zvládne obojí. Pro lepší orientaci si ve skladech můžete vytvořit skupiny a podskupiny zboží, například skupině oděv přiřadíte podskupinu sportovní oděv a k té dále podskupiny obuv, trička, kraťasy a podobně.

Potřebujete dostat zboží z jednoho skladu na druhý? Snadno ho převedete pomocí převodky. Stejně jednoduchý je také import nového zboží od dodavatele. Stačí, když vám seznam zboží dodá v excelové tabulce, kterou si nahrajete přímo do Money.

blank

Jaké vlastnosti se vám budou hodit?

Jak se líbí sklady v Money S3 našim uživatelům

V Království rybářů pracují v Money S3 už přes 15 let a usnadnilo jim nasazení e-shopu i pokladního systému

„Když jsme Money pořizovali, tak jsme byli kamenná prodejna, do které se sjížděli rybáři z okolí Brna. Dnes od nás nakupují rybáři z celého Česka i Slovenska. Money S3 nám růst velmi usnadnilo.“

Petr Moc
majitel

Přečíst případovou studii