Vyřešte veškerou účetní agendu, která vám přijde do cesty

Money S3 perfektně pokrývá potřeby drobných živnostníků, menších i středních firem. Uleví vám od rutinních operací, které zaberou zbytečně moc času. Usnadní vám také práci na konci roku – předvyplní za vás kolonky v rozvaze, výsledovce, daňovém přiznání nebo v přehledech na sociální a zdravotní pojištění.

Navíc díky Money S3 budete mít vždy k dispozici aktuální čísla, takže hned uvidíte, jak se vašemu podnikání daří.

Money S3 se postará o kompletní účetnictví celé firmy

Vyměňte nepřehledné tabulky a dokumenty za jeden systém. V modulu Podvojné účetnictví zvládnete fakturaci, vedení pokladny a banky, evidenci majetku, závazků a pohledávek, knihy jízd nebo skladu i bez pomoci profesionální účetní. Nebo část agendy svěříte do rukou externí účetní, která si data na dálku snadno naimportuje k sobě do počítače pomocí modulu Účetní centrála a účetní klient.

Money S3 za vás vyplní a dopočítá spoustu údajů. Upozorní vás také na termín přiznání DPH, kontrolního či souhrnného hlášení.

Ve snadno ovladatelném a přehledném účetním systému zaevidujete všechny doklady a získáte kontrolu nad fungováním podniku nebo vývojem ekonomických ukazatelů.

blank

Daňovou evidenci v Money S3 zvládne i účetní laik

V modulu Daňová evidence vedete peněžní deník, spravujete pohledávky a závazky a máte pod kontrolou veškeré výdaje. Přehled o příjmech, výdajích i údajích z banky a pokladny máte na jednom místě a díky tomu si v dokladech udržíte pořádek.

Také vedení daňové evidence vám zpříjemní automatické předvyplňování údajů. Vyhnete se běžným chybám při ručním zadávání dokladů, zkontrolujete úhrady od odběratelů a dlužníkům automaticky rozešlete upomínky nebo si během pár vteřin vygenerujete podklady pro daňové přiznání.

blank

Zpracování mezd vám ještě nikdy nešlo tak od ruky

Modul Mzdy a personalistika vám pomůže nechybovat při přípravě podkladů pro mzdy, zaevidování pojištění nebo se postará o srážky ze mzdy zaměstnanců. Poradí si také se souběžnými pracovními poměry. Navíc budete mít jistotu, že máte mzdovou evidenci vždy v souladu s platnou legislativou. 

Všechny tiskopisy přímo z Money elektronicky podáte na ČSSZ, Finanční správu a zdravotní pojišťovny. Výplatní pásky v zaheslovaném PDF hromadně rozešlete zaměstnancům e-mailem v jedné operaci.

Pokud zaměstnancům strháváte ze mzdy exekuce, oceníte doplňkový modul Mzdy a personalistika PLUS, který za vás provede komplikovaný výpočet srážek.

blank

Jaké vlastnosti se vám budou hodit?

Jak se líbí účtovat v Money S3 našim uživatelům

Účetní Kateřina Knotková si s klienty vyměňuje doklady přes iDoklad a ušetří desítky hodin měsíčně

„Zpracování vydaných faktur je pro mě efektivnější, takže díky propojení Money a iDokladu mohu věnovat čas odborné účetní práci, a tím zpracovat větší objem.”

Kateřina Knotková
účetní

Přečíst případovou studii

Minikurz 2022

Zúčastněte se Minikurzu online

Přihlaste se na oblíbený bezplatný Minikurz. Připravili jsme pro vás spoustu novinek.

Přihlásit se zdarma