Vyřešte veškerou účetní agendu, která vám přijde do cesty

Money S3 perfektně pokrývá potřeby drobných živnostníků, menších i středních firem. Uleví vám od rutinních operací, které zaberou zbytečně moc času. Usnadní vám také práci na konci roku – předvyplní za vás kolonky v rozvaze, výsledovce, daňovém přiznání nebo v přehledech na sociální a zdravotní pojištění.

Navíc díky Money S3 budete mít vždy k dispozici aktuální čísla, takže hned uvidíte, jak se vašemu podnikání daří.

Money S3 se postará o kompletní účetnictví celé firmy

Vyměňte nepřehledné tabulky a dokumenty za jeden systém. V modulu Podvojné účetnictví zvládnete fakturaci, vedení pokladny a banky, evidenci majetku, závazků a pohledávek, knihy jízd nebo skladu i bez pomoci profesionální účetní. Nebo část agendy svěříte do rukou externí účetní, která si data na dálku snadno naimportuje k sobě do počítače pomocí modulu Účetní centrála a účetní klient.

Money S3 za vás vyplní a dopočítá spoustu údajů. Upozorní vás také na termín přiznání DPH, kontrolního či souhrnného hlášení.

Ve snadno ovladatelném a přehledném účetním systému zaevidujete všechny doklady a získáte kontrolu nad fungováním podniku nebo vývojem ekonomických ukazatelů.

blank

Daňovou evidenci v Money S3 zvládne i účetní laik

V modulu Daňová evidence vedete peněžní deník, spravujete pohledávky a závazky a máte pod kontrolou veškeré výdaje. Přehled o příjmech, výdajích i údajích z banky a pokladny máte na jednom místě a díky tomu si v dokladech udržíte pořádek.

Také vedení daňové evidence vám zpříjemní automatické předvyplňování údajů. Vyhnete se běžným chybám při ručním zadávání dokladů, zkontrolujete úhrady od odběratelů a dlužníkům automaticky rozešlete upomínky nebo si během pár vteřin vygenerujete podklady pro daňové přiznání.

blank

Zpracování mezd vám ještě nikdy nešlo tak od ruky

Modul Mzdy a personalistika vám pomůže nechybovat při přípravě podkladů pro mzdy, zaevidování pojištění nebo se postará o srážky ze mzdy zaměstnanců. Poradí si také se souběžnými pracovními poměry. Navíc budete mít jistotu, že máte mzdovou evidenci vždy v souladu s platnou legislativou. 

Všechny tiskopisy přímo z Money elektronicky podáte na ČSSZ, Finanční správu a zdravotní pojišťovny. Výplatní pásky v zaheslovaném PDF hromadně rozešlete zaměstnancům e-mailem v jedné operaci.

Pokud zaměstnancům strháváte ze mzdy exekuce, oceníte doplňkový modul Mzdy a personalistika PLUS, který za vás provede komplikovaný výpočet srážek.

blank

Jaké vlastnosti se vám budou hodit?

Jak se líbí účtovat v Money S3 našim uživatelům

Účetní Kateřina Knotková si s klienty vyměňuje doklady přes iDoklad a ušetří desítky hodin měsíčně

„Zpracování vydaných faktur je pro mě efektivnější, takže díky propojení Money a iDokladu mohu věnovat čas odborné účetní práci, a tím zpracovat větší objem.”

Kateřina Knotková
účetní

Přečíst případovou studii

Napojte Money S3 na další služby