Úvod / Návody / Naučte se pracovat s novým modulem Mzdy a personalistika. Rychle a jednoduše
blank
Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení

Naučte se pracovat s novým modulem Mzdy a personalistika. Rychle a jednoduše

Máte již převod na nový modul mezd hotový a potřebujete se rychle v modulu zorientovat? Právě pro Vás jsme připravili tento záznam z webináře, který můžete kdykoliv shlédnout. Za necelých 30 minut tak zjistíte vše potřebné.

Pokud však ještě nemáte za sebou přechod ze starého modulu Mzdy a personalistika na nový, postupujte podle tohoto návodu.

Osnova videa:

 1. Úvodní představení a nastavení modulu - 00:29
 2. Způsob zaúčtování mezd - 03:19
 3. Nastavení přístupových práv - 05:58
 4. Karta zaměstnance - 06:50
 5. Karta mzdy - 08:32
 6. Praktický příklad - karta zaměstnance - 10:50
 7. Praktický příklad - karta mzdy- 20:22
 8. Praktický příklad - souběžný pracovní poměr - 24:17
 9. Novinky roku 2021 - přepočet dovolené na hodiny, zrušení superhrubé mzdy 26:50
 10. Kontakty za zákaznickou podporu - 28:12

Podrobný návod v PDF najdete zde

Stáhnout návod v PDF

Otázky a odpovědi z webináře Mzdy 2021

Dobrý den, stravenkový paušál je možné od verze 21.100 a vyšší za dat ručně (na kartě mzdy jako “Jiný nezdanitelný příjem”), únorová verze 21.200 již přinese automatizaci – systém sám vypočítá nárok na stravenkový paušál na základě odpracovaných směn.

Dobrý den, v původním modulu můžete bez omezení pracovat, ale mzda za leden 2021 již půjde zpracovat pouze v novém modulu.

Dobrý den, Aktualizací na verzi 21.100 se Vám automaticky založí nové období a dovolené z minulého roku převede. Dovolená bude již převedena v hodinách a vypočtena dle úvazku zaměstnance.

Dobrý den, pokud má zaměstnanec souběh pracovního poměru, tak se do ELDP načítají dva řádky – pro každý pracovní poměr samostatně.

Dobrý den, ano, v nové verzi 21.100, kde je platná legislativa od ledna 2021 pro zpracování mzdy za leden 2021 je již superhrubá mzda zrušená, včetně ostatní legislativních změn.

Dobrý den, po aktualizaci na verzi 21.100 dojde k automatického založení nového období, nové slevy na poplatníka a přepočtu dovoelené.

Dobrý den, Vámi popsanou situaci se mi nedaří v aktuální verzi navodit. Prosím o instalaci aktuální verze 21.101. Děkuji

Dobrý den, v seznamu mezd se mzda zobrazí až ve chvíli kdy se mzda přidá. Po přidání mzdy lze spustit funkci zaúčtování mezd, která provede samotné vytvoření interních a závazkových dokladů a zaúčtování do účetního deníku.

Dobrý den, úplně nerozumím otázce, mohu poprosit o bližší vysvětlení? Záznamy v účetním deníku se projeví opravdu až po spuštění funkce zaúčtování.

Dobrý den, ano. Formulář je možné v Money S3 vytvořit. Aktuální formulář bude ve verzi 21.200, která bude vydána v týdnu od 15.2.2021.
Režie / Daňové - Vyúčtování daně ze závislé činnosti

Dobrý den, v kolonce krácení hodnotu zadáváte kladně. Money automaticky hodnotu odečítá.

Dobrý den, u neplátce není nutné tyto data a členění DPH vyplňovat. U plátce DPH jsou hodnoty povinné. Je potřeba vyplnit členění DPH bez vlivu na DPH, i datumy. Doklady jako takové mají stejnou logiku, bez ohledu na to, zdali jsou generovány z mezd, či nikoliv.

Dobrý den, danou nesrovnalost jsme řešili ve starších verzích programu. Aktuálně se již situace neprojevuje. Prosím o stažení verze 21.101

Dobrý den, program minimální mzdu hlídá automaticky a provede v případě nižší mzdy automaticky dorovnání výše zdravotního pojištění do minimální mzdy.

Dobrý den, děkuji za podnět k zlepšení zaúčtování mezd. Předávám na vývojové oddělení podnět k revizi této funkce.

Dobrý den, v aktuálním modulu situace opravdu tímto způsobem řešit nelze. Situaci předám kolegům na vývojové oddělení jako námět pro zpracování do nových verzí.

Dobrý den, v kombinaci se souběhem pracovních poměrů a rozdělením středisek nebo zakázek právě dle pracovních poměrů Money S3 neumí. Rozdělení na kombinaci středisek a zakázek se určuje pouze procentní sazbou v kartě zaměstnance - kolik % má jít na které středisko a kolik % na kterou zakázku.

Dobrý den, pokud se změna týká údajů pracovního poměru stačí nové období na pracovním poměru.

Dobrý den, rozúčtování mezd na střediska nelze nastavit na konkrétních pracovních poměrech. Námět na možnost rozdělení a definici středisek pro pracovní poměry je již veden u kolegů na vývojovém oddělení pro zapracování do nových verzí.

Dobrý den, tisková sestav bude obsažena až ve verzi 21.200, prosím o vyčkání a následnou instalaci této verze. Verze je plánována na 15.2.2021

Dobrý den, zaúčtování počty dní neřeší. Můžete zadat více dní než bylo pracovních.

Dobrý den, pokud se nedaří převod provést tak se zobrazí nějaké informační hlášení. Prosím o zaslání náhledu zprávy na portál zákaznické podpory přes modrou záložku Money / Zákaznická podpora. Děkuji

Dobrý den, v prvním kroku je třeba v pracovní době mu odpracovanou dobu o přesčas navýšit. Dále je třeba vyplnit mzdový příplatek za přesčas ve mzdových příplatcích.

Dobrý den, pokud nemáte modul zakoupený je možné využít „Srážky se zůstatky“ stejně jako v původních mzdách (karta zaměstnance – Srážky), ale je nutné následně hodnotu srážky editovat ručně.
V případě modulu Mzdy Plus program částku vypočítá sám. Více informací o modulu naleznete zde: https://money.cz/vlastnosti/mzdy-a-personalistika-plus-s3/.

Dobrý den, vyplnění dnů není povinné. Stačí pouze při vytváření mzdy zadat počet odpracovaných dní a hodin.

Dobrý den, mzdové příplatky se dají seřadit dle názvu - výchoze se tak i seřazují. Případně existuje varianta si zobrazit sloupec číslo a seřadit dle něj.

Dobrý den, odměnu je možné zadat na kartě zaměstnance přímo do pracovního poměru a dolní volby Mzdové složky.

Dobrý den, program sleduje minimální mzdu v případě zdravotního pojištění, kdy následně navýší základ na výši minimální mzdy. Stravenkový paušál bude zařazen do verze 21.200, která bude vydána okolo 15.2.2021. Aktuálně lze zadat na mzdě za leden jako jednorázový nezdanitelný příjem.

Dobrý den, jelikož se do 7 měsíce jednalo o dvě samostatné karty, je bohužel nutné udělat sestavu dvakrát.

Dobrý den, opravdu vidím, že nezdanitelné příjmy se do sestavy nenačtou - předám kolegům na vývojové oddělení aby se v nových verzích načítaly. U stravenek existuje v sestavě přepínač "srážky", naleznete jej o kus níže pod obdobím. Tím se následně zobrazí informace o srážkách.

Dobrý den,
1 - hlášení je pouze informativního rázu - pokud jsou pracovní poměry u zaměstnance stále aktivní, tak můžete provést jejich sloučení, pokud byli pouze historicky, tak je slučovat nemusíte.
2 - i po převodu mezd můžete zaúčtování spustit. je třeba si zkontrolovat předkontace pro správné zaúčtování.

Dobrý den, tato možnost v programu není, ale předávám námět na vývojové oddělení. Nový modul se bude postupně rozšiřovat a náměty do něj budou zahrnovány. Děkuji za pochopení

Dobrý den, na tiskové sestavě se v případě ošetřovného nevyplňuje. Číslo účtu se vyplňuje na sestavě Rozhodnutí o potřebě ošetřování II. díl.

Dobrý den, pokud bylo vyplaceno méně, je možné stravenky přidat v měsíci následném. Pokud bylo vyplaceno více, tak v lednové mzdě je nutné vytvořit jednorázovou srážku.

Dobrý den, tato možnost v programu není, ale předávám námět na vývojové oddělení. Nový modul se bude postupně rozšiřovat a náměty do něj budou zahrnovány. Děkuji za pochopení

Dobrý den, nová verze vypočítanou mzdu za předchozí období neovlivní. Vypsané tiskové sestavy Money umí vypočítat a naleznete je přes záložku režie -> tiskové sestavy nebo režie -> zaměstnanci -> tiskové sestavy. U tiskové sestavy přiznání daně z příjmů ze závislé činnosti je třeba vyčkat na verzi 21.200, kde bude nový formulář.

Dobrý den, příspěvky je možné zadat jako nezdanitelný příjem na kartě zaměstnance nebo i kartě mzdy formou jednorázového příspěvku. Od verze 21.200 již bude program umožňovat vybrání druhu nezdanitelného příjmu Stravenkový paušál.

Dobrý den, program Money S3 neumožňuje vedení v nerovnoměrném úvazku. V případě 26 hodin týdně je nutné nastavit denní úvazek 26/5. Následně při vytváření mzdy je možné přesně nastavit počet odpracovaných hodin.

Dobrý den, kolegům na vývojové oddělení námět na úpravu zaúčtování předám.

Dobrý den, pracovní poměr přidáváte na stejné kartě zaměstnance nebo zakládáte nového? Pokud pracovní poměr přidáváte na stejné kartě zaměstnance, tak tam probíhá kontrola na popis pracovního poměru - je třeba si jej tedy popsat jiným způsobem.

Dobrý den, bohužel nelze. Ale předávám Vámi popsaný dotaz na vývojové oddělení jako námět.

Dobrý den, PIN se nastavuje k danému zaměstnanci, nikoli jeho pracovnímu poměru. Možnost na rozdělení pracovních poměru na různá střediska v programu aktuálně není, ale již je na vývojové oddělení předán námět na doplnění.

Dobrý den, rozumím, kolegům předám. Rádo se stalo a přeji hezký den.

Dobrý den, přímo nad seznamem zaměstnanců je možné kliknout u daného jména pravým tlačítkem myší a vybrat WORD dohoda o pracovní činnost nebo provedení práce. Na kartě zaměstnance stačí ukončit daný pracovní poměr a zadat nový.

Dobrý den, přímo nad seznamem zaměstnanců je možné kliknout u daného jména pravým tlačítkem myší a vybrat WORD skončení pracovního poměru.

Dobrý den, při souběžných pracovních poměrech to není možné, ale situaci pro filtrování pracovních poměru při tisku mzdového listu předám kolegům na vývojové oddělení.

Dobrý den, pokud máte převod na nové mzdy není nutné nic dalšího provádět. Program založí sám nové období a převede dovolenou

Dobrý den, hodnotu příspěvku zaměstnavatele zadáváte do nezdanitelných příjmů. Karta zaměstnance a horní záložka „Nezdanitelné příjmy“.

Dobrý den, neschopenku lze načíst více způsoby. 1. možností je pomocí registrované certifikátu na ČSSZ. 2. způsobem je pomocí XML, které si necháte z ČSSZ zaíslat do datové schránky - obě možnosti využijete na kartě Režie / eNeschopenky. 3. Možností je ruční vyplnění jako doposud.

Dobrý den, v tuto chvíli mě napadá jedině varianta využít možnost jednoduchého filtru, kde ve spodní části u pracovních poměru filtrovat dle střediska. V seznamu zaměstnanců střediska vidět nejsou, jediná varianta je vidět mít zapnout volbu pracovní poměry, kterou najdete v horní nabídce jako poslední tlačítko - tím se otevře spodní lišta s pracovními poměru k danému zaměstnanci.

Dobrý den, exekuce jsou obsaženy v doplňkovém modulu. Více informací o modulu neleznete zde: https://money.cz/vlastnosti/mzdy-a-personalistika-plus-s3/

Dobrý den, formulář u potvrzení o zdanitelných příjmech je ve verzi 21.100 k dispozici. Pokud se Vám nenabízí jako výchozí, tak se zkuste v nastavení tisku (kde volíte tisk, náhled nebo exporty) podívat na formuláře pro tisk, zde by měl být k dispozici formulář pod názvem "Zdanprij" vzor č. 28. Po vybrání daného formuláře by Vám měl již správně vyjet rok 2020.

Dobrý den, roční zúčtování zaměstnancům provedete přes záložku Režie -> zaměstnanci -> vyberete zaměstnance a horní záložka daňové sestavy -> Výpočet daně a daňového zvýhodnění u DzPFO

Dobrý den, tiskovou sestavu připravujeme do verze 21.200, kde bude pro tiskovou sestavu i nový formulář. Plánovaný datum vydání verze je 15.2.2021

Dobrý den, do nového modulu mezd je nutné provést převod. Tedy nainstalovat nejnovější verzi programu - 21.100 a následně přes kartu Money / Správa dat / Převod mezd - průvodce Vás provede převodem agendy.

Dobrý den, předkontace si můžete v nastavení mezd a způsoby zaúčtování mezd přidat - zde si můžete rozlišit zaúčtování na různé analytické účty. V případě, kdy nevidíte ani připravené předkontace od nás, tak doporučuji aktualizovat na nejnovější verzi.

Dobrý den, pro odeslání mailu stačí mít na kartě zaměstnance vyplněný email a mít Money S3 propojeno s poštovním klientem - Poštovní klient S3, Outlook, Mozilla Thunderbird

Dobrý den, Money S3 nerovnoměrné pracovní doby rozlišovat neumí. Je třeba tedy zadat na kartě zaměstnance průměrný fond pracovní doby. Dle nové legislativy je třeba si dále dát pozor na vyplňování dovolených, kde je třeba si zeditovat počet hodin dle plánovaného úvazku.

Dobrý den, doporučuji zkontrolovat zda máte nastavené středisko na kontrolingových proměnných - karta zaměstnance - Údaje zaměstnance / Zaúčtování, PIN. Při zaúčtování je následně nutné mít v zaúčtování vlevo dole vyplněnou možnost kontrolingových proměnných: Dle zaměstnanců.

Dobrý den, tiskovou sestavu vyúčtování daně z příjmů ze závislé činnosti připravujeme do verze 21.200 na kterou je třeba s touto tiskovou sestavu počkat. Otázka je i zda je u pracovního poměru odváděna srážková daň nebo zálohová. Srážkové daně se Vám načítají do sestavy Vyúčtování srážkové daně z příjmů.

Dobrý den, prosím v tomto případě nás nejlépe kontakujte telefonicky na lince zákaznické podpory na čísle 549 522 503 – danou situaci budeme muset řešit individuálně. Děkuji za pochopení

Dobrý den, ano. Je to správné nastavení. Více informací najdete i v metodice k novým mzdám na webu www.money.cz/novemzdy

Dobrý den, i po převodu mezd můžete mzdy, které byly vytvořené v původním modulu opravovat a je na Vás v který měsíc přejdete.

Dobrý den, v novém modulu se srážka na částku co si zaměstnanec přispívá nezadává, ale je třeba mít již základní mzdu sníženou o samotný příspěvek.

Dobrý den, úplně nerozumím otázce. Mohu poprosit o bližší specifikaci co myslíte pod nezdanitelným výdejem? Případně pro správné pochopení jsme k dispozici na telefonické podpoře, kde můžeme situaci lépe prodiskutovat (telefonní kontakt 549 522 503).

Dobrý den, v prvním kroku bych se rád zeptal na číslo verze. V případě, že nemáte aktuální verzi 20.800 doporučím provést aktualizaci. V případě trvání problémů s exekucemi nebo dovolenou neváhejte zavolat k nám na podporu, kde budeme problém společně řešit dále. Domluvili bychom se na připojení abychom mohli identifikovat příčiny problémů a jejich opravu.

Dobrý den, nedokáži bohužel takto říci příčinu problému a jak jej efektivně opravit. V tomto případě se neváhejte obrátit k nám na technickou podporu kde společně projdeme bližší detaily, jako číslo verze apod. Případně se společně domluvíme na připojení k Vám pro najití příčiny problému a návrhu opravy.

Dobrý den, poslední mzdy které v původním modulu můžete zpracovat jsou za prosinec. Mzdy za leden 2021 je možné již zpracovat pouze v novém modulu.

Dobrý den, prosím o kontrolu legislativy mezd – Režie / Nastavení mezd / Legislativa mezd.
Vyberete dané období, které dáte opravit a následně ve druhé řadě záložek vyberete Zákonné pojištění. Zde je dobré zkontrolovat výši promile.

Dobrý den, pro správný výběr formuláře je nutné mít nastavenou číselnou zkratku pojišťovny v kódu partnera a v záložce Datové schránky nastavení ID. Záložka datová schránka je přístupná pouze pokud je v nastavení agendy (Money / Možnosti a nastavení / Nastavení agendy) zadána volba používat datové schránky.

Dobrý den, při převodu mezd Vám zaměstnance automaticky nesloučí. Zůstanou jako v původním modulu. Sloučení je třeba provést ručně.

Dobrý den, děkuji za informace. Rozumím, opravdu se dívám, že sestava nyní zaměstnance, který v měsíci žádnou nepřítomnost neměl nezahrne. Kolegům na vývoj námět k tiskové sestavě předám, aby ji vrátili do původní podoby, kdy se tiskly i zaměstnanci kteří nepřítomnosti neměli pro potřeby evidování dalších informací.

Dobrý den, rozúčtování mezd na zakázky je možné nastavit. Nejdříve je třeba si střediska povolit v nastavení agendy a následně si je nastavit na kartě zaměstnance, jakým poměrem rozúčtovat.

Dobrý den, nevím kterou tiskovou sestavu v tuhle chvíli myslíte. Pro celkové vyzkoušení, zda formulář proměnné obsahuje nebo pro nastavení tisku poprosím o bližší informace nebo si zavolejte k nám na technickou podporu, kde tisk probereme telefonicky.

Dobrý den, situaci si budu muset blíže vyzkoušet, ale nyní se zdá, že to nepůjde. Tisk si detailně vyzkouší a bližší informace Vám odpovím do emailu. Pokud ta varianta v novém modulu nebude, tak ji předám na vývojové oddělení.

Dobrý den, pro Váš požadavek by se dala využít funkce Dávkového vytváření mezd. Naleznete jej přes záložku Money -> možnosti a nastavení -> uživatelská konfigurace -> tlačítko ostatní -> mzdy. zde zvolit možnost vytvářet mzdy dávkově v případě více než jedné mzdy. Následně při přidávání mzdy vyberete více zaměstnanců a po zmáčknutí OK se mzdy automaticky uloží dle výchozí výpočtu. S pomocí tvorbou mezd nebo nastavením neváhejte zavolat na podporu.

Dobrý den, pokud se agendu nedaří převést v aktuální verzi 20.800 doporučuji zavolat k nám na technickou podporu, kde společně projdeme bližší informace a domluvíme se jak problém odstranit.

Dobrý den, modul pro výpočet exekucí není součástí kompletů. Varianta Premium modul neobsahuje a je volitelně k dokoupení. Níže zasílám odkaz k modulu. Nyní je možné jej zakoupit za zvýhodněnou cenu. https://money.cz/vlastnosti/mzdy-a-personalistika-plus-s3/

Dobrý den, můžete dále vést i dvě karty zaměstnance jako doposud.

Dobrý den, přidávám kolegům na vývoj dalšího uživatele, který by funkci využil. Děkujeme za náměty na úpravu.

Dobrý den, při tiskou daní najednou oba přepínače vypněte a v tu chvíli by Vám tisk proběhne za obě najednou. Přepínače fungují formou filtrů. Na vývojovém oddělení je situace předána na úpravu jako zbytečně matoucí.

Dobrý den, z pohledu historie pracovní poměru slučovat nemusíte.

Dobrý den, hromadné změny jsou v novém modulu ve dvou částech. V první části jsou hromadné změny údajů zaměstnance a v druhém pro hromadnou úpravu pracovního poměru. Pokud se měsíčně částky odměn mění, tak je dle mého lepší je zadávat až při tvorbě mzdy. Nebo si je zadat v kartě zaměstnance, ale nesmíte zapomenou v každé mzdě upravit.

Dobrý den, nedokáži v tuhle chvíli odpovědět. Nicméně pokud požadavek na vývojovém oddělení nebude již vedený, tak ho kolegů předám.

Dobrý den, pro využívání nového modulu mezd, který jsme si ukazovali stačí mít zakoupenou podporu a aktualizaci na rok 2020 a provést převod mezd. Nemusíte jej tedy dokupovat. Zároveň jsme připravili modul "Mzdy a personalistika Plus", který je k dokoupení a ten obsahuje výpočet exekucí.

Dobrý den, srážka "stravenky" je připravená pro zadání počtu stravenek a informací o hodnotě která se bude strhávat. Dále jsou informace o stravenkách přehledně vidět v tiskových sestavách. Nemusíte při tvorbě mzdy tedy ručně vypisovat kolik a v jaké hodnotě stravenky zaměstnanci dostali.

Dobrý den, výpočet dovolené Money S3 přepočíst neumí. Z předchozího roku dovolenou automaticky převede.

Dobrý den, přes záložku Money -> možnosti a nastavení -> tiskové formuláře. V tabulce rozklikněte mzdy a zvolte řádek "přehled o výši pojistného" v pravé části naleznete možnost nabízet příjemce, kde si můžete rovnou vybrat z adresáře ČSSZ u které máte datovou schránku nastavenou a při odesílání přehledu se Vám firma (datová schránka firmy) rovnou nabídne a nemusíte jí vybírat. Stejným způsobem se dá nastavit výchozí firma i pro FÚ u DPH. Pokud by se Vám nedařilo nastaven, tak neváhejte zavolat.

Dobrý den, přesně jak popisujete. Můžete využít stejnou kartu zaměstnance a stačí přidat nový pracovní poměr.

Dobrý den, pro zobrazení nového modulu je třeba provést převod mezd, který naleznete přes záložku Money -> správa dat -> převod mezd. Případně bližší informace naleznete na www.money.cznovemzdy

Dobrý den, situaci bude třeba vyzkoušet, zda Money S3 rozúčtování dle Vašich potřeb zvládne. Pro ideální vyzkoušení a porozumění zavolejte k nám na technickou podporu a celý proces společně vyzkoušíme, zda se podaří rozúčtování nastavit dle Vašich potřeb.

Dobrý den, nárok na stravenky Money S3 v tuto chvíli vypočítat automaticky neumí, avšak Váš námět předáme kolegům na vývoj.

Dobrý den, datovou schránku můžete přednastavit v tiskových formulářích u přehledu sociálního pojištění. Rádi Vám s nastavením pomůžete přes technickou podporu.

Dobrý den, z pohledu výpočtu mezd rozdíl není. U odměny máte dále možnost pololetní nebo roční odměny.

Dobrý den, hromadné vyplňování způsobem který by jste potřeboval Money S3 neumí. Nicméně Váš dotaz předám kolegům na vývojové oddělení.

Dobrý den, formulář je navržen pro tisk dvou zkrácených lístků na jednu stranu. V případě potřeby tisku po stranách je třeba upravit formulář, kde se nastaví proměnná konec strany. Rádi Vás s úpravou pomůžeme na technické podpoře.

Dobrý den, období na údajích zaměstnance nebo pracovním poměru stačí zadávat pouze v momentě kdy se něco v nastavení změní. V případě kdy není změna, tak jej přidávat nemusíte.

Dobrý den, agendy které se do nového modulu převedou vybíráte v průvodci převodem. Můžete tedy vybrat všechny najednou nebo zvolit jen některé.

Dobrý den, zde je třeba odlišovat zda u DPP je hodinová sazba nebo měsíční. U hodinové sazby svátek výchoze nevypočítá. U měsíční sazby je svátek automaticky zahrnut v odpracované době.

Dobrý den, kontroling mezd znamená rozúčtování mezd dle kontrolingových proměnných, kterými jsou střediska, zakázky a činnosti.

Dobrý den, v kartě legislativy mezd nelze hodnoty sazby pojišťoven editovat. Jedinou variantou kdy můžete hodnotu procent pojistného změnit je přímo v kartě mzdy.

Dobrý den, variantou je využít souběh pracovního poměru, kde bude mít běžný pracovní poměr a druhým poměrem bude jednatel. Při zpracování mzdy můžete hodnotu podílu vyplnit. V příkladu 2 budou souběhy ukázané.

 • Byly tyto informace užitečné?
 • AnoNe

V případě problémů s Vaším Money S3 kontaktujte prosím naši Zákaznickou podporu, a to buď písemně přímo v Money S3 přes záložku Money / Zákaznická podpora nebo na podpora@money.cz nebo telefonicky na čísle 549 522 503 (pouze pro uživatele se zaplacenou službou Podpora a Aktualizace).

blank
Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení
Zavřít reklamu
Objevte si vy nová online školení