Money S3 Mini

Komplet pro malé firmy, které vedou pouze daňovou evidenci (jednoduché účetnictví) a nepotřebují řešit skladovou ani mzdovou agendu. Protože nabízí jen vybrané moduly, je výrazně levnější než vyšší komplety.

S Money S3 Mini se nemusíte bát omezeného počtu záznamů. Zadáte do něj tolik dokladů, kolik potřebujete.

K Money S3 Mini také zdarma získáte Editor tiskových sestav. Kdykoliv navíc můžete přejít na vyšší komplet Money S3 - stačí pouze doplatit rozdíl v ceně. Money S3 Mini si můžete, i navzdory absenci skladu, propojit s e-shopem přes E-shop konektor a stahovat si tak alespoň faktury.

Součástí kompletu je

Money S3 Mini lze rozšířit o tyto moduly:

blank

Zákaznickou podporu a pravidelné aktualizace získáte zdarma

Ke kompletu Money S3 Premium získáte službu Podpora a Aktualizace, díky které bude vaše Money vždy v souladu s platnými zákony a s plnou technickou podporou. Službu získáte zdarma na celý kalendářní rok, ve kterém komplet kupujete. Pokud jej kupujete v období od září do prosince, získáte tuto službu zdarma i na rok následující.

Ceník kompletu

Podívejte se, kolik zaplatíte za nákup kompletu Money S3 Mini i za pořízení dalších licencí.

Cena licence pro 1 PC Cena za dalšího uživatele (PC)
2 990 Kč 1 990 Kč

Ceny jsou bez DPH.

Cena licence pro 1 PC 2 990 Kč
Cena za dalšího uživatele (PC) 1 990 Kč

Ceny jsou bez DPH.

Po objednání kompletu vás vyzveme k jeho úhradě. Platit můžete kartou on-line, převodem i hotově. Do 24 hodin po zaplacení vám vygenerujeme licenční číslo, se kterým si komplet stáhnete a zaregistrujete.

blank

Technické požadavky

Zjistěte, jaké by mělo být technické vybavení, které minimálně potřebujete a které doporučujeme pro spuštění našeho systému. Naleznete zde doporučená řešení pro jednotlivce i celé týmy s různým počtem členů.

Neocenitelní pomocníci pro účetní a podnikatele

Všechny komplety Money S3

Napojte Money S3 na další služby